دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز اول


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز اول

کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز اول حاوی سخنرانی‌های آنتونی رابینز، یکی از درخشان‌ترین و پرطرفدارترین نویسندگان و سخنرانان انگیزشی در دنیاست که به شما می‌آموزد، چگونه زندگی‌تان را تغییر دهید و به سوی موفقیت پیش روید.

میزان تاثیرگذاریِ شما، روی خانواده، دوستان و افرادی که با آن‌ها کار می‌کنید، مهم‌ترین مهارتی است که میزان موفقیت شما در زندگی و تجارت را مشخص می‌کند. تاثیرگذاری فهمیدن این موضوع است که چه موانعی جلوی افراد را می‌گیرد که کاری را انجام دهند و چگونه می‌توان به افراد کمک کرد از محدودیت‌ها، ترس‌ها و دغدغه‌ها عبور کنند تا بتوانند عمل کنند.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) سی سال روی تاثیرگذاری تحقیق کرده و این برنامه نتیجه تحقیقات سی ساله او در مورد تاثیرگذاری است؛ مهم نیست با چه شخصی روبرو هستید، هر شخصی سیستم عقیدتی متفاوتی دارد و راه‌های متفاوتی برای انجام دادن کارها دارد، ولی همه انسان‌ها نیاز‌های یکسانی دارند و مهم‌ترین نکته‌ای که باید یاد بگیرید این است که چگونه خودتان را از موانع برای عمل کردن عبور دهید و چطور به بقیه افراد هم کمک کنید که از موانع‌شان عبور کرده و یک تغییر اساسی ایجاد کنند.

آنتونی رابینز در کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز اول (mastering influence) به شما راهکارها، ابزارها و تمرین‌هایی را ارائه می‌دهد که می‌توانند کیفیت زندگی شما را برای همیشه عوض کنند. این ابزارها و راهکارهایی که در این سفر ده روزه یاد می‌گیرید آن‌قدر قوی هستند که نه تنها می‌توانند زندگی شما را عوض کنند بلکه افرادی که شما در زندگی‌شان تاثیر دارید هم تغییر می‌دهند. ولی باید یادمان باشد مهم‌ترین شخصی که باید روی آن تاثیر بگذاریم، خودمان هستیم.

آنتونی رابینز فردی است که در مدت زمان کمی به بیشترین آرزوها و رویاهای جوانی خود جامه عمل پوشانید و توانست درآمد سالیانه خود را از 38 هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار ارتقا دهد. او بنیان‌گذار و رئیس هیئت مدیره بنیاد آنتونی رابینز است که به منظور کمک به افراد برای رسیدن به موفقیت‌های فردی و حرفه‌ای تأسیس شده‌ است. از آثار او می‌توان به کتاب‌های مهارت در بازی زندگی، افکار بزرگ، گام‌های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ، قدرت شگرف بودن، قدرت نامحدود، رهاسازی قدرت درون، 365 گام تا موفقیت و به سوی کامیابی اشاره کرد.

 ۱ ساعت و ۹ دقیقه، ۶۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۹ دقیقه
بخش اول
۸ دقیقه
بخش دوم
۹ دقیقه
بخش سوم
۱۰ دقیقه
بخش چهارم
۱۵ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز اول

برای دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز اول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تسلط بر تاثیرگذاری - روز اول
رضا قصری
۱۳۹۸/۸/۲۲
سلام دوستان در واقع منم موافقم که انتونی رابینز یکی از بهترین استادان انگیزشی در جهان هست ولی با نظر یکی از دوستان موافقم که میگه وقتی پول یک کتاب رو میدین یعنی تا آخرین صفحه اونو خریدین نه اینکه به بیشتر...
مرجان درانی پور
۱۳۹۸/۶/۷
آنتونی رابینز سلطان انگیزه است و حرف هاش واقعا تاثیر گذاره
Amir Pishdad
۱۳۹۸/۶/۸
عالی هست صحبتهای انتونی رابینز
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۸)