دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز دوم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز دوم

کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز دوم حاوی سخنرانی‌های آنتونی رابینز، یکی از درخشان‌ترین و پرطرفدارترین نویسندگان و سخنرانان انگیزشی در دنیاست که به شما می‌آموزد، چگونه زندگی‌تان را تغییر دهید و به سوی موفقیت پیش روید.

میزان تاثیرگذاریِ شما، روی خانواده، دوستان و افرادی که با آن‌ها کار می‌کنید، مهم‌ترین مهارتی است که میزان موفقیت شما در زندگی و تجارت را مشخص می‌کند. تاثیرگذاری فهمیدن این موضوع است که چه موانعی جلوی افراد را می‌گیرد که کاری را انجام دهند و چگونه می‌توان به افراد کمک کرد از محدودیت‌ها، ترس‌ها و دغدغه‌ها عبور کنند تا بتوانند عمل کنند.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) سی سال روی تاثیرگذاری تحقیق کرده و این برنامه نتیجه تحقیقات سی ساله او در مورد تاثیرگذاری است؛ مهم نیست با چه شخصی روبرو هستید، هر شخصی سیستم عقیدتی متفاوتی دارد و راه‌های متفاوتی برای انجام دادن کارها دارد، ولی همه انسان‌ها نیاز‌های یکسانی دارند و مهم‌ترین نکته‌ای که باید یاد بگیرید این است که چگونه خودتان را از موانع برای عمل کردن عبور دهید و چطور به بقیه افراد هم کمک کنید که از موانع‌شان عبور کرده و یک تغییر اساسی ایجاد کنند.

آنتونی رابینز در کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز دوم (mastering influence) به شما راهکارها، ابزارها و تمرین‌هایی را ارائه می‌دهد که می‌توانند کیفیت زندگی شما را برای همیشه عوض کنند. این ابزارها و راهکارهایی که در این سفر ده روزه یاد می‌گیرید آن‌قدر قوی هستند که نه تنها می‌توانند زندگی شما را عوض کنند بلکه افرادی که شما در زندگی‌شان تاثیر دارید هم تغییر می‌دهند. ولی باید یادمان باشد مهم‌ترین شخصی که باید روی آن تاثیر بگذاریم، خودمان هستیم.

عامل انگیزه دهنده‌ی اصلی پشت همه‌ی رفتار‌های انسان، میل کم کردن رنج و یا میل به دست آوردن خوشی است. این دو نیروی دو قلو چیزی است که تمامی رفتار‌های انسان را جهت می‌دهند. هر کاری که انجام می‌دهید، یا برای دوری از رنج و درد است؛ و یا برای به دست آوردن خوشی و لذت.

حقیقت این است که انسان‌ها کاری را انجام نمی‌دهند مگر اینکه فشاری را برای انجام کار، حس کنند به عبارت دیگر، کسی محصول یا خدمات شما را نمی‌خرد یا تکلیفش را انجام نمی‌دهد یا هر چیز دیگر، مگر اینکه نوعی فشار حس کند که باید این کار را انجام دهد.

دو نوع فشار داریم. فشار بیرونی که از سمت یک عامل بیرونی ایجاد می‌شود و فشار درونی که منشأ آن از یک میل درونی است. فشار درونی، انگیزه دهنده‌ی خیلی قوی‌‌تر نسبت به فشار بیرونی است. حالا اگر یاد بگیرید که فشار درونی قوی روی مشتری‌تان، فرزندان‌تان، همسرتان و هر کسی دیگری ایجاد کنید؛ درآمد‌تان، کیفیت زندگی‌تان و موفقیت‌تان تغییر می‌کند.

آنتونی رابینز فردی است که در مدت زمان کمی به بیشترین آرزوها و رویاهای جوانی خود جامه عمل پوشانید و توانست درآمد سالیانه خود را از 38 هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار ارتقا دهد. او بنیان‌گذار و رئیس هیئت مدیره بنیاد آنتونی رابینز است که به منظور کمک به افراد برای رسیدن به موفقیت‌های فردی و حرفه‌ای تأسیس شده‌ است. از آثار او می‌توان به کتاب‌های مهارت در بازی زندگی، افکار بزرگ، گام‌های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ، قدرت شگرف بودن، قدرت نامحدود، رهاسازی قدرت درون، 365 گام تا موفقیت و به سوی کامیابی اشاره کرد.

 ۱ ساعت و ۹ دقیقه، ۶۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
بخش اول
۱۱ دقیقه
بخش دوم
۲۳ دقیقه
بخش سوم
۹ دقیقه
بخش چهارم
۱۲ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز دوم

برای دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تسلط بر تاثیرگذاری - روز دوم
تانیا راضی
۱۳۹۸/۷/۱۵
خوب بود. صداش خیلی عالیه و روحیه خوبی میده
Heidar Rezaei
۱۳۹۸/۶/۱۴
سلام
چرا وقتی که روز اول رو خریدی دوباره روز دوم رو بخریم
بهنام رنجبر
۱۳۹۸/۷/۴
واقعا عالی هست و من واقعا استفاده کردم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۸)