دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز سوم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز سوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز سوم

کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز سوم نوشته آنتونی رابینز، به شما می‌آموزد که چگونه باورهای غلط در زندگی‌تان را از بین ببرید و به دنبال باورهای درست و موفقیت‌آمیز بروید، زیرا باور‌های شما در مورد خودتان و اینکه چه توانایی دارید و چه کار می‌توانید انجام دهید؛ آینده شما را می‌سازند.

تفاوت اصلی بین موفقیت و شکست، خوشحالی و افسردگی چیست؟ تفاوت بین افرادی که فقر و رنج را تجربه می‌کنند و افرادی که ثروت واقعی دارند چیست؟ چرا بعضی‌ها تمام دلایل برای خوشحالی را دارند ولی باز هم افسرده و ناراحت هستند؟ از آن طرف افرادی دلایل بسیاری برای ناراحت بودن دارند، ولی یک زندگی شاد و لذت‌بخش دارند. تفاوت بین رفتار و عواطف انسان چیست؟ جواب آن؛ باور‌های افراد است که در کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز سوم (mastering influence) به بررسی آن پرداخته می‌شود.

باور‌های ما تعیین می‌کند که چگونه رفتار کنیم و چگونه نسبت به مسائل عکس‌العمل نشان دهیم. وضعیت زندگی‌ شما بستگی به حالت ذهن‌تان دارد و باید مغز‌تان را تحریک کنید تا بتوانید همیشه در جهتی که می‌خواهید بروید؛ حرکت کنید و در اوج قرار بگیرد.

دلیل موفقیت افراد فقط این نیست که باهوش‌تر و یا بهتر هستند بلکه افراد موفق دلایل بیشتری برای رسیدن به موفقیت دارند و از خودشان انتظار زیادی دارند و حس اضطرار بیشتری دارند که همه‌ی این‌ها از تعیین هد‌ف‌های قوی سرچشمه می‌گیرد و باور اینکه می‌تواند به اهداف‌شان برسند و دلایل کافی برای رسیدن به اهداف‌شان دارند.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) فردی است که در مدت زمان کمی آرزوها و رویاهای جوانی خود را عملی کرده و توانسته درآمد سالیانه خود را از 38 هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار ارتقا دهد. او بنیان‌گذار و رئیس هیئت مدیره بنیاد آنتونی رابینز است که به منظور کمک به افراد برای رسیدن به موفقیت‌های فردی و حرفه‌ای تأسیس شده‌ است. از آثار او می‌توان به کتاب‌های مهارت در بازی زندگی، افکار بزرگ، گام‌های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ، قدرت شگرف بودن، قدرت نامحدود، رهاسازی قدرت درون، 365 گام تا موفقیت و به سوی کامیابی اشاره کرد.

 ۲ ساعت و ۱ دقیقه، ۱۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
بخش اول
۱۰ دقیقه
بخش دوم
۱۹ دقیقه
بخش سوم
۷ دقیقه
بخش چهارم
۶ دقیقه
بخش پنجم
۷ دقیقه
بخش ششم
۲۲ دقیقه
بخش هفتم
۳۱ دقیقه
بخش هشتم
۶ دقیقه
بخش نهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز سوم

برای دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز سوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تسلط بر تاثیرگذاری - روز سوم
ساغر کاریانی
۱۳۹۸/۸/۲۰
به هرکسی که میخواد تغییر بزرگی توی زندگیش ایجاد کنه توصیه میکنم این سری از کتابهای تسلط بر تاثیر گذاری رو بخره و تمریناتش رو انجام بده
بینظیره
محسن کسائی
۱۳۹۸/۹/۱۷
این کتاب باعث بالا بردن انگیزه و آگاهی میشود، خیلی خوب است. همچینن به نظر میرسد که کتاب در همه زمینه‌های زندگی قابل استفاده است. خواندن آنرا به همه و در هر سنی که هستند توصیه میکنم.
A Arani
۱۳۹۸/۹/۱۵
واقعا عالی و تاثیر گذاره دوره‌های آنتونی رابینز💪
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)