دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز ششم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز ششم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز ششم

کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز ششم نوشته آنتونی رابینز، به شما می‌آموزد که چگونه در نظر اطرافیان صلاحیت خود را نشان دهید و هم‌چنین از استراتژی‌های ذهن آن‌ها آگاه شوید.

ما به عنوان انسان هر روز از دنیای بیرون، اطلاعات زیادی دریافت می‌کنیم. برای استفاده از این اطلاعات یک سری الگوهای ناخودآگاه در خودمان به وجود آورده‌ایم که به ما یادآوری می‌کنند به چه چیزی توجه کنیم. این الگو‌ها برای افراد مختلف، متفاوت هستند. این الگو‌ها تعیین می‌کنند که در ارائه، روی چه چیزی تمرکز می‌کنند و چطور اطلاعاتی که به آن‌ها می‌دهید را دسته‌بندی می‌کنند.

اگر بتوانید الگو‌های آنالیز اطلاعات مخاطب‌تان را پیدا کنید، در این صورت می‌توانید اطلاعات‌تان را به همان صورتی ارائه بدهید که آن‌ها دوست دارند، دریافت کنند. باید این الگو‌ها را بدانید و بعد اطلاعات‌تان را به صورتی ارائه بدهید که مناسب آن‌ها باشد. این در همه زمینه‌های زندگی مفید است.

در کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز ششم (mastering influence) ده راهکار و پرسش برای دسته‌بندی اطلاعات افراد وجود دارد که عبارت‌اند از:

1- به سمت خواسته‌هایشان حرکت می‌کنند یا از ترس‌هایشان دوری می‌کنند؟
2- منبع محرک آن‌ها درونی است یا بیرونی؟
3- امکان محور هستند یا ضرورت محور؟
4- کارِ گروهی انجام می‌دهند یا انفرادی کار می‌کنند؟
5- خود دوست هستند یا مردم دوست؟
6- فرآیند محورند یا پایان محور؟
7- چطور متقاعد می‌شوند؟
8- بصری، سمعی و یا جنبشی هستند؟
9- چقدر طول می‌کشد تا متقاعد بشوند؟ آیا می‌خواهند همه‌ی جزییات را بدانند؟ یا اول کلیات را؟
10- آیا این آینده است که بیشتر به سمتش کشیده می‌شوند و به آن‌ها اطمینان می‌دهد یا گذشته و سابقه؟ آیا هزینه محورند یا راحتی محور؟

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) شخصیتی است که در مدت زمان کمی آرزوها و رویاهای جوانی خود را عملی کرده و توانسته درآمد سالیانه خود را از 38 هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار ارتقا دهد. او بنیان‌گذار و رئیس هیئت مدیره بنیاد آنتونی رابینز است که به منظور کمک به افراد برای رسیدن به موفقیت‌های فردی و حرفه‌ای تأسیس شده‌ است. از آثار او می‌توان به کتاب‌های مهارت در بازی زندگی، افکار بزرگ، گام‌های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ، قدرت شگرف بودن، قدرت نامحدود، رهاسازی قدرت درون، 365 گام تا موفقیت و به سوی کامیابی اشاره کرد.

 ۱ ساعت و ۳۹ دقیقه، ۹۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۹ دقیقه
بخش اول
۲ دقیقه
بخش دوم
۲۲ دقیقه
بخش سوم
۱۰ دقیقه
بخش چهارم
۱۵ دقیقه
بخش پنجم
۲۰ دقیقه
بخش ششم
۱۲ دقیقه
بخش هفتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز ششم

برای دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز ششم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تسلط بر تاثیرگذاری - روز ششم
Ghulam Nabi Neamati
۱۳۹۸/۷/۱۳
کتاب خوبی است پیشنهاد میدم حتما مطالعه کنید مخصوصا برای کسایی که صاحب کسب و کار هستند
محسن فراهانی
۱۳۹۸/۹/۷
عالی
خیلی خوب بود
Abbas Saadat
۱۳۹۸/۹/۹
ترجمه برنامه بسیار ضعیف است!! حتما باید ترجمه بازنویسی شود.. این برنامه تخصصی است و نیازمند ترجمه تخصصی واژه‌ها و جملات است.. داستان و قصه نیست که اینقدر عمومی ترجمه شده!! این برنامه یکی از اصلی‌ترین بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)