دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز نهم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز نهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز نهم

کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز نهم نوشته‌ی آنتونی رابینز، اعتراضات را تبدیل به تعهدات می‌کند!

چه کاری هست که می‌خواهید روی همسر، فرزند یا دوست‌تان تاثیر بگذارید و به آن‌ها انگیزه بدهید که انجامش بدهند؟ هر مساله‌ای که هست؛ بهانه و اعتراضات آن‌ها را پیدا کنید و بهانه‌‌ی آن‌ها را به محکم‌ترین دلیل برای انجامِ کار تبدیل کنید تا بتوانید روی آن‌ها تاثیرگذاری داشته باشید.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) در کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز نهم (mastering influence) این مساله را برای شما مطرح می‌کند که، اگر فردی بهانه‌ای برای شما بیاورد به این معنی است که او به اطلاعات بیشتری نیاز دارد و شما هنوز نتوانستید چرایی انجام کار را برای او توضیح داده و او را ترغیب به انجام کار کنید.

بهانه‌ها بد یا منفی نیستند. وقتی افراد بهانه می‌آورند؛ فقط به اطلاعات بیشتری نیاز دارند. بهترین فروشنده‌های دنیا، فروششان را بعد از حداقل پنج بهانه انجام می‌دهند. آن‌ها این بهانه‌ها را وسیله‌ای می‌بینند که باید مغتنم شمرده شوند.

بهانه و اعتراضات فرصتی هستند برای اینکه متوجه شوید در ذهن مخاطب شما واقعا چه می‌گذرد و تنها راهی که می‌توانید روی یک نفر تاثیر بگذارید؛ زمانی است که واقعا بدانید ذهن مخاطبتان درگیر چه مسایلی است؟ شما قادر به تشخیص بهانه‌ها و اعتراضات، باورها و ترس‌های مخاطب‌تان هستید.

بهانه‌‌ها در واقع قوی‌ترین فرض‌هایی هستند که دارید تا تاثیرگذاری را نهایی کنید. بهانه‌ها چیزی نیستند به جز سوا‌ل‌های نامرئی.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) شخصیتی است که در مدت زمان کمی آرزوها و رویاهای جوانی خود را عملی کرده و توانسته درآمد سالیانه خود را از 38 هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار ارتقا دهد. او بنیان‌گذار و رئیس هیئت مدیره بنیاد آنتونی رابینز است که به منظور کمک به افراد برای رسیدن به موفقیت‌های فردی و حرفه‌ای تأسیس شده‌ است. از آثار او می‌توان به کتاب‌های مهارت در بازی زندگی، افکار بزرگ، گام‌های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ، قدرت شگرف بودن، قدرت نامحدود، رهاسازی قدرت درون، 365 گام تا موفقیت و به سوی کامیابی اشاره کرد.

 ۱ ساعت و ۱۲ دقیقه، ۶۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
بخش اول
۱۵ دقیقه
بخش دوم
۱۷ دقیقه
بخش سوم
۱۱ دقیقه
بخش چهارم
۵ دقیقه
بخش پنجم
۱۱ دقیقه
بخش ششم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز نهم

برای دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز نهم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تسلط بر تاثیرگذاری - روز نهم

نظرات کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز نهم

Behnam Madadi
۱۳۹۸/۱۱/۱۳
عالی بود. من کتاب زیاد میخونم. به جرات یکی از تاثیرگذارترین ها. گوینده خیلی عالی و پر انرژی بود.
Mehrdad Beygian
۱۳۹۸/۸/۱۴
کتاب خوبیه
به شما هم پیشنهاد میدم
لحن گوینده هم خوبه
ایدا .
۱۳۹۹/۱۲/۲۲
کتابی با مطالب با ارزش وکاربردی هست
مشاهد همه نظرات (۵)