دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز هفتم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز هفتم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز هفتم

کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز هفتم نوشته آنتونی رابینز، راهکارهای طلایی و مفیدی برای ایجاد روابط عالی و رسیدن به موفقیت‌های بزرگ در روابط به شما ارائه می‌کند.

کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز هفتم (mastering influence) به شما می‌آموزد که چگونه در طول زندگی خود افراد را متقاعد کرده و سوالات نظرسنجی از آن‌ها بپرسید، تا زمانیکه ندانید با چطور آدمی در ارتباط هستید و آن‌ها به شما اعتماد نکنند و هم‌چنین توجه آن‌ها را جلب نکنید که به شما گوش دهند؛ نیازی به ارائه پیشنهاد نیست یعنی تا زمانیکه در دستیابی به این مراحل مطمئن نیستید نمی‌توانید پیشنهادی برای تاثیرگذاری ارائه دهید.

تنها هدف از ارائه پیشنهاد باید ایجاد این اطمینان در طرف مقابل باشد که پیشنهاد ما می‌تواند نیاز او را برآورده کند. برای تشخیص میزان اطمینان باید از افراد سوالات نظرسنجی بپرسیم.

به محض اینکه به تر‌س‌ها یا دلایل عدم اطمینان آن‌ها پی بردید آن‌گاه می‌توانید با مقاسیه و سوال پرسیدن پیشنهاد خود را منطقی کنید. باید زخم‌های روانی و بزرگ‌ترین میل‌های مخاطبان خود را پیدا کرده و در آن‌ها اعتماد و یقین به وجود آورید که پیشنهاد شما می‌تواند نیازهای آن‌ها را برآورده سازد.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) شخصیتی است که در مدت زمان کمی آرزوها و رویاهای جوانی خود را عملی کرده و توانسته درآمد سالیانه خود را از 38 هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار ارتقا دهد. او بنیان‌گذار و رئیس هیئت مدیره بنیاد آنتونی رابینز است که به منظور کمک به افراد برای رسیدن به موفقیت‌های فردی و حرفه‌ای تأسیس شده‌ است. از آثار او می‌توان به کتاب‌های مهارت در بازی زندگی، افکار بزرگ، گام‌های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ، قدرت شگرف بودن، قدرت نامحدود، رهاسازی قدرت درون، 365 گام تا موفقیت و به سوی کامیابی اشاره کرد.

 ۱ ساعت و ۳۵ دقیقه، ۸۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
بخش اول
۱۹ دقیقه
بخش دوم
۸ دقیقه
بخش سوم
۲۷ دقیقه
بخش چهارم
۵ دقیقه
بخش پنجم
۱۵ دقیقه
بخش ششم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز هفتم

برای دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز هفتم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تسلط بر تاثیرگذاری - روز هفتم

نظرات کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز هفتم

mohammad tarlan
۱۳۹۹/۱/۲۳
تشکر ویییژه از گویندگان ک برای این سبک انگیزشی فوق العاده ان امیدوارم فایل‌های بیشتری رو برامون گویندگی کنن
الیاس عباسی
۱۳۹۸/۷/۲۰
کتاب خوب وکاربردی می‌باشد باید با صبر وحوصله کافی گوش کرد
Ismail Ahmadi
۱۳۹۸/۷/۲۲
کتاب حاوی پیشنهادهای مشخص و عملیاتی هست.
ارزنده بود.
مشاهد همه نظرات (۶)