دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز پنجم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز پنجم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز پنجم

کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز پنجم نوشته آنتونی رابینز، راه‌ها و شیوه‌های مفیدی برای ایجاد روابطی عالی و گفتگوی بهتر با اطرافیان را بیان می‌کند و به شما می‌آموزد که چگونه ارتباط موثر برقرار کنید و بهترین دوست دیگران شوید.

کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز پنجم (mastering influence) به شما نشان می‌دهد که چگونه در مدت زمان طولانی روی افراد تاثیر بگذارید و چگونه اعتماد اطرافیان را جلب کنید تا حس کنند که واقعا به آن‌ها اهمیت می‌دهید. باید راهی پیدا کنید که خیلی سریع افراد به شما علاقه پیدا کنند. ارتباط به روش‌های مختلفی ایجاد می‌شود. ما می‌توانیم با استفاده از کلمات، علائم، تصاویر، اشکال، صدا، لحن، حالات صورت، طرز لباس پوشیدن و نیز زبان بدن، ارتباط برقرار کنیم. اغلب ارتباط‌ها، تلفیقی از این عناصر است. با دانستن این که چطور این عناصر را به طور موثر به کار ببریم، می‌توانیم شیوه ارتباط خود را بهبود داده و بهترین نتیجه را در هر موقعیتی به دست آوریم.

مهم‌ترین بخش فرآیند تاثیرگذاری و افزایش درآمد، برقرای ارتباط دوستانه با اطرافیان و مشتریان‌ است. به افراد نزدیک شوید و با آن‌ها احساس نزدیکی داشته باشید تا اعتماد بین شما برقرار شود. هر چقدر دوستی‌ها عمیق‌تر باشد، هر چقدر رابطه‌هایتان عمیق‌تر باشد، به طور خودکار تاثیرگذاری بیشتر و پول بیشتری هم بدست می‌آورید.

برای جلب توجه افراد شش گام وجود دارد که عبارت‌اند از: ادعای بزرگ، گفتن یک حقیقت، بیان منفعت، شرح مزایای دیگر، بیان شواهد و اجازه گرفتن. اصلی‌ترین مسئله در برقراری ارتباط، درگیر کردن و جلب کردن علاقه افراد است.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) فردی است که در مدت زمان کمی آرزوها و رویاهای جوانی خود را عملی کرده و توانسته درآمد سالیانه خود را از 38 هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار ارتقا دهد. او بنیان‌گذار و رئیس هیئت مدیره بنیاد آنتونی رابینز است که به منظور کمک به افراد برای رسیدن به موفقیت‌های فردی و حرفه‌ای تأسیس شده‌ است. از آثار او می‌توان به کتاب‌های مهارت در بازی زندگی، افکار بزرگ، گام‌های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ، قدرت شگرف بودن، قدرت نامحدود، رهاسازی قدرت درون، 365 گام تا موفقیت و به سوی کامیابی اشاره کرد.

 ۲ ساعت و ۲ دقیقه، ۱۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۷ دقیقه
بخش اول
۱۴ دقیقه
بخش دوم
۱۱ دقیقه
بخش سوم
۱۱ دقیقه
بخش چهارم
۱۹ دقیقه
بخش پنجم
۱۵ دقیقه
بخش ششم
۱۴ دقیقه
بخش هفتم
۱۲ دقیقه
بخش هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز پنجم

برای دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز پنجم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تسلط بر تاثیرگذاری - روز پنجم

نظرات کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز پنجم

میلاد کیمیاگر
۱۳۹۸/۸/۳
کتاب بسیار خوبی هست و نکات خیلی جالبی درباره‌ی نحوه‌ی ارتباط برقرار کردن با دیگران بیان می‌کنه.
از اون بهتر گوینده‌ی خیلی خوبی داره، طوری که آدم فکر میکنه واقعا خود آنتونی رابینز داره صحبت می‌کنه.
mehdi babaei
۱۳۹۸/۱۱/۱۱
بهترین گوینده‌ی حال حاظر با اختلاف
عاشقتم گوینده شادن پژواک
ممنون از خانم سبز چمنی
ممنون از کتابراه
مهرنوش لاله زاری
۱۳۹۸/۷/۵
سلام. قبلا از کتابهای موفقیت ایشون مطالعه کردم. به نظر من سبک انتقال مطالب کاربردی تر و ملموس تر هستش
مشاهد همه نظرات (۱۹)