دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز چهارم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز چهارم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز چهارم

کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز چهارم نوشته آنتونی رابینز، به شما کمک می‌کند در زمینه‌ی فروش بهترین باشید و بر محدودیت‌ها، ترس‌ها و دغدغه‌های خود غلبه کنید و آن‌ها را در زندگی از بین ببرید.

کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز چهارم (mastering influence) راهکارهای مفیدی به شما ارائه می‌کند که می‌توانند کیفیت زندگی‌تان را برای همیشه تغییر دهد. یکی از وظایف شما در زندگی این است که انگیزه دهنده‌ی خوبی باشید. میزان تاثیرگذاریِ شما روی افراد مهم‌ترین مهارتی است که میزان موفقیت شما در زندگی و تجارت را مشخص می‌کند.

شما زمان زیادی را صرف مدیریت خودتان می‌کنید. فقط کافی است خودتان را متقاعد کنید تا بتوانید بقیه‌ی مردم را نیز به شیوه‌ای عمیق و تاثیرگذار متقاعد کنید.

برای برقراری ارتباط و تاثیرگذاری باید بتوانید توجه افراد را جلب کنید، به محض اینکه توجه افراد را جلب کردید و اگر به اندازه کافی جالب باشید، بدون شک برای شما وقت پیدا می‌کنند. پس اگر می‌خواهید موفق شوید، کاملا خلاق باشید. خودتان را در وضعیتی قرار بدهید که حرف خاصی برای گفتن داشته باشید.

این اثر هم‌چنین راهکارهایی به والدین ارائه می‌کند تا به فرزندان‌شان بیاموزند کارهایی که دوست ندارند را با لذت انجام دهند.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) فردی است که در مدت زمان کمی آرزوها و رویاهای جوانی خود را عملی کرده و توانسته درآمد سالیانه خود را از 38 هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار ارتقا دهد. او بنیان‌گذار و رئیس هیئت مدیره بنیاد آنتونی رابینز است که به منظور کمک به افراد برای رسیدن به موفقیت‌های فردی و حرفه‌ای تأسیس شده‌ است. از آثار او می‌توان به کتاب‌های مهارت در بازی زندگی، افکار بزرگ، گام‌های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ، قدرت شگرف بودن، قدرت نامحدود، رهاسازی قدرت درون، 365 گام تا موفقیت و به سوی کامیابی اشاره کرد.

 ۱ ساعت و ۲۳ دقیقه، ۷۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
بخش اول
۲۸ دقیقه
بخش دوم
۱۹ دقیقه
بخش سوم
۱۴ دقیقه
بخش چهارم
۱۳ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز چهارم

برای دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز چهارم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تسلط بر تاثیرگذاری - روز چهارم

نظرات کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز چهارم

اسماعیل شریفی
۱۳۹۸/۶/۲۹
به نظر من که چهارده ساله با اونی اشنام و متاهل و سخنرانی هاشو دنبال میکنم این هم یه کار عالی در حد قدرت نامحدود یا موفقیت نامحدود در بیست روز یا به سوی کامیابی هاش عالیه
محسن کسائی
۱۳۹۸/۹/۲۴
خیلی خوب و با انگیزه است، باورهای اشتباه را تغییر میدهد و باور‌های خوب و قوی در انسان ایجاد میکند
Omid Pourmahmoud
۱۳۹۸/۱۲/۱۵
دوستان فایل آخر رو چندین بار گوش کنید اطلاعات فوق العاده‌ای داره که کسب و کارتون رو می‌تونه متحول کنه
مشاهد همه نظرات (۱۱)