دانلود کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1

  • از: محمودرضا ولی خانی
  • ناشر صوتی: انتشارات راین
  • ۶۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1

کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1 تالیف و گردآوری محمودرضا ولی خانی، حاوی تلفظ صحیح کلمات این کتاب است.

نسخه الکترونیک این کتاب با عنوان "واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1" در کتابراه منتشر شده است.

واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1 در کنار کتاب‌های آموزشی MENSCHEN و برای درک بهتر این کتاب‌ها استفاده می‌شود. در این واژه نامه تمامی لغات جدید (کتاب اصلی و کارِ) کتاب‌های آموزشی MENSCHEN مقاطع A1. 1 و A1. 2 (مجموعاً A1) به صورت تمرین به تمرین همراه با معنی و مثال‌های قابل درک و کاربردی ارائه شده است. این واژه‌نامه حدوداً شامل 2400 لغت است. در کنار اسامی جنسیت و حالت جمع نیز ارائه شده است.

علت نگارش تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1

زبان آلمانی در اکثر دوره‌ها به صورت یک زبانه آموزش داده می‌شود و مدرس تنها به زبان آلمانی آموزش می‌دهد و در این کلاس‌ها زبان‌آموزان معمولاً اجازه پرسش کردن و صحبت کردن به زبان مادری ندارند. این امر باعث می‌شود که زبان‌آموز از درک صحیح بسیاری از لغاتی که مدرس توضیح می‌دهد محروم بماند. از این رو این واژه‌ نامه تألیف گردیده است.

همچنین این واژه‌ نامه از این جهت حائز اهمیت است که زبان‌آموزان در جستجوی معنی یک لغت در دیکشنری‌های متداول معمولاً با معانی بسیاری مواجه می‌شوند و در یافتن معنی دقیق کلمه در متن کتاب دچار سردرگمی می‌شوند، ولی با این واژه نامه با صرفه جویی در زمان و انرژی سریع‌تر، دقیق‌تر و مطمئن‌تر به معانی لغات جدید پی می‌برند، طوری‌که زبان‌آموز با کمک این واژه نامه قادر می‌شود به راحتی حتی به تنهایی با کتاب‌های آموزشی MENSCHEN آلمانی بیاموزد و به معنی جملات و متون کتاب اصلی پی ببرد.

قسمت‌های واژه نامه

این واژه نامه از دو قسمت اصلی تشکیل شده است: قسمت واژگان کتاب Kursbuch و قسمت واژگان کتاب Arbeitsbuch (کتاب کار). لغات بخش‌های مختلف کتاب آموزشی MENSCHEN Kursbuch (کتاب دانش‌آموز) در این واژه نامه فهرست شده است. مانند Bildlexikon، Lesemagazin و همچنین تمرین‌ها. لغات بخش Arbeitsbuch (کتاب کار) نیز در انتهای واژه نامه منطبق با صفحه به صفحه‌ی کتاب MENSCHEN Arbeitsbuch فهرست شده است.

واژه نامه MENSCHEN A1 در کنار دوره‌های آموزشی

واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1 توانسته است در کنار دوره‌های آموزشی مقطع A1 زبان‌آموزان را به خوبی همراهی کند و به کتابی محبوب و قابل اعتماد تبدیل شده است. زبان آلمانی در اکثر دوره‌ها به صورت یک زبانه آموزش داده می‌شود و مدرس تنها به زبان آلمانی آموزش می‌دهد. زبان آموز می‌تواند در کلاس درس با در دست داشتن واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN سریع‌تر و با صرف انرژی کمتری به معانی لغات مهم و تکالیف کتاب پی ببرد و بنابراین قادر می‌شود با به کارگیری واژگان درک شده سریعاً با دیگر زبان آموزان و با مدرس به زبان آلمانی به تعامل بپردازد. تجربه نشان داده است که این واژه نامه باعث می‌شود زبان آموز کمتر مجبور شود فارسی صحبت کند و به این ترتیب به صورت قابل توجهی پیشرفت می‌کند. همچنین این واژه‌ نامه می‌تواند برای انجام تکالیف منزل به بهترین شکل کمک-کننده باشد. بهترین شیوه‌ی استفاده از این واژه نامه حفظ لغات پیش از حضور در کلاس می‌باشد. واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1 کتابی کارآمد برای دوره‌ی لغات و به خاطر سپردن معنی و تلفظ واژگان می‌باشد که می‌توانید همیشه و همه جا همراه خود ببرید و با لذت از آن استفاده کنید.

واژه نامه MENSCHEN A1 برای خودآموزی

واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1 در کنار کتاب‌های «دستور زبان آلمانی مختص کتاب MENSCHEN A1» و «مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد MENSCHEN A1» به همراه (یا حتی بدون) کتاب‌های آموزشی MENSCHEN مقطع A1 بستری را فراهم کرده است که یک زبان‌آموز مستعد بتواند به تنهایی پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در یادگیری زبان آلمانی داشته باشد. این ترکیب می‌تواند برای کسانی که در مناطق دوردست به استاد زبان آلمانی دسترسی ندارند به بهترین نحو کمک کننده باشد.

واژه نامه MENSCHEN A1 و آزمون گوته

این واژه نامه در کنار سه کتاب «دستور زبان MENSCHEN A1» و کتاب «مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد MENSCHEN A1» و «10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته A1» به تنهایی یک چهارچوب قوی برای قبولی در آزمون گوته مقطع A1 تشکیل می‌دهد. هر چند واژگان این واژه نامه (حدود 2400 واژه) بسیار فراتر از لغات معرفی شده برای گوته در کتاب «650 لغت آزمون گوته مقطع A1» هستند، ولی واژه نامه MENSCHEN A1 می‌تواند پایه‌ی محکمی برای ادامه یادگیری زبان آلمانی در مقاطع بالاتر ایجاد کند.

 ۱ ساعت و ۲۲ دقیقه، ۴۲ مگابایت، زبان آلمانی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

۴ دقیقه
کلمات درس اول
۴ دقیقه
کلمات درس دوم
۳ دقیقه
کلمات درس سوم - بخش اول
۳ دقیقه
کلمات درس سوم - بخش دوم
۲ دقیقه
کلمات درس چهارم
۴ دقیقه
کلمات درس پنجم
۲ دقیقه
کلمات درس ششم - بخش اول
۲ دقیقه
کلمات درس ششم - بخش دوم
۲ دقیقه
کلمات درس هفتم
۳ دقیقه
کلمات درس هشتم
۳ دقیقه
کلمات درس نهم - بخش اول
۳ دقیقه
کلمات درس نهم - بخش دوم
۲ دقیقه
کلمات درس دهم
۲ دقیقه
کلمات درس یازدهم
۲ دقیقه
کلمات درس دوازدهم - بخش اول
۳ دقیقه
کلمات درس دوازدهم - بخش دوم
۲ دقیقه
کلمات درس سیزدهم
۳ دقیقه
کلمات درس چهاردهم
۲ دقیقه
کلمات درس پانزدهم - بخش اول
۳ دقیقه
کلمات درس پانزدهم - بخش دوم
۲ دقیقه
کلمات درس شانزدهم
۲ دقیقه
کلمات درس هفدهم
۳ دقیقه
کلمات درس هجدهم - بخش اول
۳ دقیقه
کلمات درس هجدهم - بخش دوم
۲ دقیقه
کلمات درس نوزدهم
۲ دقیقه
کلمات درس بیستم
۲ دقیقه
کلمات درس بیست و یکم - بخش اول
۴ دقیقه
کلمات درس بیست و دوم - بخش دوم
۲ دقیقه
کلمات درس بیست و دوم
۳ دقیقه
کلمات درس بیست و سوم
۲ دقیقه
کلمات درس بیست و چهارم - بخش اول
۳ دقیقه
کلمات درس بیست و چهارم - بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1

برای دانلود کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1
Mary M
۱۳۹۸/۵/۱۰
عالیه کاش معنی‌ها رو میگفت...
علی مرتضی
۱۳۹۸/۵/۱۴
خوبہ اگر معنی داشت عالئ بود
arman salim
۱۳۹۸/۶/۱۱
نوشته آلمانی - فارسی اما فارسی من ندیدم فقط آلمانی میگه و...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۳)