دانلود کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A2

  • از: محمودرضا ولی خانی
  • ناشر صوتی: انتشارات راین
  • ۵۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A2

کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A2 تالیف و گرآوری محمودرضا ولی خانی، جلد دوم از سری واژه‌نامه‌های مختص کتاب آموزشی MENSCHEN حاوی تلفظ صحیح کلمات توسط انسان در این کتاب است.

در این واژه نامه تمامی لغات جدید و بسیاری از لغات تکراری (کتاب درسی) MENSCHEN مقاطع A2. 1 و A2. 2 (مجموعاً A2) به صورت درس به درس و تمرین به تمرین همراه با معنی و مثال‌های قابل درک و کاربردی ارائه شده است. این واژه‌نامه حدوداً شامل 2000 لغت (سرواژه) می‌باشد. در کنار اسامی جنسیت و حالت جمع نیز ارائه شده است.

علت نگارش تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A2

زبان آلمانی در اکثر دوره‌ها به صورت یک زبانه آموزش داده می‌شود، یعنی مدرس تنها به زبان آلمانی آموزش می‌دهد و در این کلاس‌ها زبان آموزان معمولاً اجازه پرسش کردن و صحبت کردن به زبان مادری ندارند. این امر باعث می‌شود که زبان آموز از درک صحیح بسیاری از لغاتی که مدرس توضیح می‌دهد یا در کتاب می‌خواند محروم بماند. از این رو این واژه‌ نامه تألیف گردیده است.

همچنین زبان‌آموزان در جستجوی معنی یک لغت در دیکشنری‌های متداول معمولاً با معانی بسیاری مواجه می‌شوند و در یافتن معنی دقیق کلمه در متن کتاب دچار سردرگمی می‌شوند، ولی با در دست داشتن واژه‌ نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A2 با صرفه‌جویی در زمان و انرژی سریع‌تر، دقیق‌تر و مطمئن‌تر به معانی لغات جدید پی می‌برند.

واژه نامه MENSCHEN A2 در کنار دوره‌های آموزشی

واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A2 توانسته است در کنار دوره‌های آموزشی مقطع A2 زبان‌آموزان را به خوبی همراهی کند. با در دست داشتن واژه‌نامه آلمانی فارسی MENSCHEN زبان آموز قادر می‌شود در کلاس درس با به کارگیری واژگان درک شده سریعاً به معانی لغات مهم و تکالیف کلاس پی ببرد و بلافاصله با دیگر زبان آموزان و با مدرس به زبان آلمانی به تعامل بپردازد. تجربه نشان داده است که این واژه نامه باعث می‌شود زبان آموز کمتر مجبور شود در کلاس درس فارسی صحبت کند و به این ترتیب به صورت قابل توجهی پیشرفت می‌کند. همچنین این واژه نامه می‌تواند برای انجام تکالیف منزل به بهترین شکل کمک کننده باشد. بهترین شیوۀ استفاده از این واژه نامه حفظ لغات پیش از حضور در کلاس می‌باشد. واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A2 کتابی کارآمد برای دوره‌ی لغات و به خاطر سپردن معنی و تلفظ واژگان می‌باشد که می‌توانید همیشه و همه جا همراه خود ببرید و با لذت از آن استفاده کنید.

واژه نامه MENSCHEN A2 برای خودآموزی

واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A2 در کنار کتاب‌های «دستور زبان آلمانی مختص کتاب MENSCHEN A2» به همراه متون درک مفهومی صوتی و کتبی کتاب‌های آموزشی MENSCHEN مقطع A2 بستری را فراهم کرده است که یک زبان‌آموز مستعد بتواند به تنهایی پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در یادگیری زبان آلمانی داشته باشد. این ترکیب می‌تواند برای کسانی که در مناطق دوردست به استاد زبان آلمانی دسترسی ندارند به بهترین نحو کمک کننده باشد.

واژه نامه MENSCHEN A2 و آزمون گوته

برای کسانی که دوره‌ی A1 را به پایان رسانیده‌اند واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A2 در کنار واژه نامه MENSCHEN A1 منبعی مطمئن برای دوره‌ی «لغات» آزمون گوته مقطع A2 می‌باشد. این واژه نامه در کنار کتاب «دستور زبان آلمانی MENSCHEN A2»، «کتاب کار دستور زبان آلمانی MENSCHEN A2» کتاب‌های درسی MENSCHEN بستری محکم و قابل اطمینان برای قبولی در آزمون گوته مقطع A2 ایجاد کرده است.

 ۱ ساعت و ۹ دقیقه، ۸۲ مگابایت، زبان آلمانی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

۲ دقیقه
درس 1
۲ دقیقه
درس 2
۵ دقیقه
درس 3
۲ دقیقه
درس 4
۲ دقیقه
درس 5
۵ دقیقه
درس 6
۲ دقیقه
درس 7
۲ دقیقه
درس 8
۵ دقیقه
درس 9
۲ دقیقه
درس 10
۳ دقیقه
درس 11
۴ دقیقه
درس 12
۲ دقیقه
درس 13
۲ دقیقه
درس 14
۵ دقیقه
درس 15
۱ دقیقه
درس 16
۲ دقیقه
درس 17
۳ دقیقه
درس 18
۲ دقیقه
درس 19
۲ دقیقه
درس 20
۴ دقیقه
درس 21
۲ دقیقه
درس 22
۲ دقیقه
درس 23
۴ دقیقه
درس 24

راهنمای دانلود کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A2

برای دانلود کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A2 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A2
فروغ عباسپور
۱۳۹۸/۵/۲۳
بسیار خوب و مفید و کاربردی است
آرزو داورپناه
۱۳۹۸/۷/۹
بهتره از این نوع کتاب‌ها انگلیسی هم باشه
با تشکر
Meysam Mirali
۱۳۹۸/۵/۵
بسیار عالی و مفید و کاربردی من همیشه در مسیر رفت و امد هام گوش میکنم و استفاده میکنم خیلی ممنون از گرداورندگان این مجموعه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۹)