دانلود کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1

  • از: محمودرضا ولی خانی
  • ناشر صوتی: انتشارات راین
  • ۵۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1

کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1 تتالیف و گرآوری محمودرضا ولی خانی، حاوی تلفظ صحیح کلمات "واژه‌نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1" است که در کتابراه منتشر شده است.

کتاب صوتی واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1 در کنار کتاب‌های آموزشی MENSCHEN و برای درک بهتر و بهینه‌تر این کتاب‌ها استفاده می‌شود. در این واژه نامه کلیه لغات جدید (کتاب اصلی و کارِ) کتاب‌های آموزشی MENSCHEN مقاطع B1. 1 و B1. 2 (مجموعاً B1) به صورت درس به درس ارائه شده است.

این واژه‌‌نامه 2000 لغت (مدخل) را دربردارد که در کنار آن اسامی، جنسیت و حالت جمع نیز ارائه شده‌ است.

زبان آلمانی در اغلب دوره‌ها به صورت یک زبانه آموزش داده می‌شود و مدرس تنها به زبان آلمانی آموزش می‌دهد. در این کلاس‌ها زبان‌آموزان معمولاً اجازه پرسش کردن و صحبت کردن به زبان مادری ندارند. این امر باعث می‌شود که زبان‌آموز از درک صحیح بسیاری از لغاتی که مدرس توضیح می‌دهد محروم بماند. از این رو این واژه‌نامه تألیف گردیده است.

همچنین زبان‌آموزان در جستجوی معنی یک لغت در دیکشنری‌های متداول معمولاً با معانی بسیاری مواجه می‌شوند و در یافتن معنی دقیق کلمه در متن کتاب دچار سردرگمی می‌شوند، ولی با در دست داشتن واژه‌نامه آلمانی - فارسی MENSCHEN B1 با صرفه‌جویی در زمان و انرژی، سریع‌تر، دقیق‌تر و مطمئن‌تر به معانی لغات جدید پی می‌برند.

واژه‌ نامه آلمانی - فارسی MENSCHEN B1 در کنار کتاب‌های «دستور زبان آلمانی مختص کتاب MENSCHEN B1» و «کتاب کار دستور زبان MENSCHEN B1» به همراه متون درک مفهومی صوتی و کتبی کتاب‌های آموزشی MENSCHEN Kursbuch مقطع B1 بستری را فراهم کرده است که یک زبان‌آموز مستعد بتواند به تنهایی پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در یادگیری زبان آلمانی داشته باشد. این ترکیب می‌تواند برای کسانی که در مناطق دوردست به استاد زبان آلمانی دسترسی ندارند به بهترین نحو کمک کننده باشد.

برای کسانی که دوره‌ی A2 را به پایان رسانیده‌اند واژه‌نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1 در کنار واژه‌نامه‌های MENSCHEN مقاطع A1 و A2 منبعی مطمئن برای دوره‌ی «لغات» آزمون گوته مقطع B1 است.

این واژه‌نامه در کنار کتاب «دستور زبان آلمانی MENSCHEN B1 و «کتاب کار دستور زبان MENSCHEN B1»، کتاب «10 نمونه آزمون گوته مقطع B1» و متون صوتی و کتبی کتاب‌های آموزشی Kursbuch MENSCHEN بستری محکم و قابل اطمینان برای قبولی در آزمون گوته مقطع B1 ایجاد کرده‌ است.

 ۱ ساعت و ۳۴ دقیقه، ۹۵ مگابایت، زبان آلمانی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

۲ دقیقه
درس 1
۳ دقیقه
درس 2
۸ دقیقه
درس 3
۲ دقیقه
درس 4
۲ دقیقه
درس 5
۸ دقیقه
درس 6
۲ دقیقه
درس 7
۲ دقیقه
درس 8
۷ دقیقه
درس 9
۲ دقیقه
درس 10
۲ دقیقه
درس 11
۴ دقیقه
درس 12
۲ دقیقه
درس 13
۴ دقیقه
درس 14
۸ دقیقه
درس 15
۲ دقیقه
درس 16
۳ دقیقه
درس 17
۹ دقیقه
درس 18
۲ دقیقه
درس 19
۳ دقیقه
درس 20
۶ دقیقه
درس 21
۴ دقیقه
درس 22
۳ دقیقه
درس 23
۶ دقیقه
درس 24

راهنمای دانلود کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1

برای دانلود کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی MENSCHEN B1

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
mona golestani
۱۳۹۸/۹/۷
ای کاش همزمان هم میشد کلمه رو دید و هم تلفظ رو شنید
سعیده دانا
۱۳۹۸/۱۰/۸
خوب میشد اگه ترجمه فارسی هم در ادامه کلمه گفته میشد
mohammad falavarjani
۱۳۹۸/۱۲/۲
اخه باهوش فکرشو نکردی این کلمات بدون معنیشون به فارسی به چه دردی میخورن
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۲)