دانلود کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع B1


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع B1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع B1

کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع B1 نوشته رامتین میرفابریکی کار، حاوی تلفظ صحیح لغات این کتاب است.

نسخه الکترونیک این کتاب با عنوان «واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع B1» در کتابراه منتشر شده است.

واژه‌نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR B1 در کنار کتاب‌های آموزشی STARTEN WIR و برای درک بهتر این کتاب‌ها استفاده می‌شود. در این واژه‌نامه تمامی لغات جدید (کتاب اصلی و کار) کتاب‌های آموزشی STARTEN WIR به صورت تمرین به تمرین همراه با معنی و مثال‌های قابل درک و کاربردی و همین طور اسامی جنسیت و حالت جمع نیز ارائه شده است.

علت نگارش واژه‌نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR B1:

زبان آلمانی در اکثر دوره‌ها به صورت یک زبانه آموزش داده می‌شود و مدرس تنها به زبان آلمانی آموزش می‌دهد و در این کلاس‌ها زبان‌آموزان معمولاً اجازه پرسش کردن و صحبت کردن به زبان مادری ندارند. این امر باعث می‌شود که زبان‌آموز از درک صحیح بسیاری از لغاتی که مدرس توضیح می‌دهد محروم بماند. از این رو این واژه‌نامه تألیف گردیده است.

همچنین این واژه‌نامه از این جهت حائز اهمیت است که زبان‌آموزان در جستجوی معنی یک لغت در دیکشنری‌های متداول معمولاً با معانی بسیاری مواجه و در یافتن معنی دقیق کلمه در متن کتاب دچار سردرگمی می‌شوند، ولی با این واژه‌نامه با صرفه‌جویی در زمان و انرژی، سریع‌تر، دقیق‌تر و مطمئن‌تر به معانی لغات جدید پی می‌برند، طوری‌که زبان‌آموز با کمک این واژه‌نامه قادر می‌شود به راحتی حتی به تنهایی با کتاب‌های آموزشی STARTEN WIR آلمانی بیاموزد و به معنی جملات و متون کتاب اصلی پی ببرد.

قسمت‌های واژه‌نامه:

این واژه‌نامه از دو قسمت اصلی تشکیل شده است: قسمت واژگان کتاب Kursbuch و قسمت واژگان کتاب Arbeitsbuch (کتاب کار). لغات بخش‌های مختلف کتاب آموزشی STARTEN WIR Kursbuch (کتاب دانش‌آموز) در این واژه‌نامه فهرست شده است. مانند Xtra Lesen ،Grammatik Xtra و همچنین تمرین‌ها. لغات بخش Arbeitsbuch (کتاب کار) و Aktionsseiten نیز در انتهای واژه‌نامه منطبق با درس به درس کتاب STARTEN WIR Arbeitsbuch فهرست شده است.

واژه‌نامه STARTEN WIR B1 در کنار دوره‌های آموزشی:

زبان‌آموز می‌تواند در کلاس درس با در دست داشتن واژه‌نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR سریع‌تر و با صرف انرژی کمتری به معانی لغات مهم و تکالیف کتاب پی ببرد و بنابراین قادر می‌شود با به کارگیری واژگان درک شده سریعاً با دیگر زبان‌آموزان و با مدرس به زبان آلمانی به تعامل بپردازد. تجربه نشان داده است که این واژه‌نامه باعث می‌شود زبان‌آموز کمتر مجبور شود فارسی صحبت کند و به این ترتیب به صورت قابل توجهی پیشرفت می‌کند. همچنین این واژه‌نامه می‌تواند برای انجام تکالیف منزل به بهترین شکل کمک‌کننده باشد. بهترین شیوه استفاده از این واژه‌نامه حفظ لغات پیش از حضور در کلاس است. واژه‌نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR B1 کتابی کارآمد برای دوره لغات و به خاطر سپردن معنی و تلفظ واژگان است که می‌توانید همیشه و همه جا همراه خود ببرید و با لذت از آن استفاده کنید.

واژه‌نامه STARTEN WIR B1 برای خودآموزی:

واژه‌نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR B1 در کنار کتاب‌ «دستور زبان آلمانی مقطع B1 - توضیحات دستوری کتاب STARTEN WIR B1» و کتاب‌های آموزشی STARTEN WIR مقطع B1 بستری را فراهم کرده است که یک زبان‌آموز مستعد بتواند به تنهایی پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در یادگیری زبان آلمانی داشته باشد. این ترکیب می‌تواند برای کسانی که در مناطق دوردست به استاد زبان آلمانی دسترسی ندارند به بهترین نحو کمک‌کننده باشد.

واژه‌نامه STARTEN WIR B1 و آزمون گوته (Goethe) یا اُ. اِس. دِ (ÖSD):

این واژه‌نامه در کنار دو کتاب «دستور زبان آلمانی مقطع B1: توضیحات دستوری STARTEN WIR B1» » و «10 نمونه آزمون زبان آلمانی گوته B1» از انتشارات راین به قبولی در آزمون گوته مقطع B1 کمک بزرگی می‌کند.

 ۳ ساعت و ۱۱ دقیقه، ۱۳۹ مگابایت، زبان آلمانی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

۱۷ دقیقه
درس 1
۱۸ دقیقه
درس 2
۱۵ دقیقه
درس 3
۱۵ دقیقه
درس 4
۱۵ دقیقه
درس 5
۱۶ دقیقه
درس 6
۱۴ دقیقه
درس 7
۱۳ دقیقه
درس 8
۱۶ دقیقه
درس 9
۱۴ دقیقه
درس 10
۱۶ دقیقه
درس 11
۹ دقیقه
درس 12
۱۳ دقیقه
تلفظ واژگان

راهنمای دانلود کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع B1

برای دانلود کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع B1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع B1

نظرات کتاب صوتی تلفظ واژگان واژه نامه آلمانی فارسی STARTEN WIR مقطع B1

بهار دانا
۱۴۰۰/۲/۱۸
در خریدن کتاب شک نکید فوق العادست. برای این همه پاره وقت‌هایی که حرومشون می‌کنیم می‌تونیم زبان رو مرور کنیم. سپاس
مشاهد همه نظرات (۱)