دانلود کتاب صوتی خرسی به نام تد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خرسی به نام تد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خرسی به نام تد

کتاب صوتی خرسی به نام تد نوشتۀ والری کروس، قصۀ خرس کوچکی را به تصویر می‌کشد که از ترساندن بچه‌ها در سیرک خسته شده و از آنجا فرار می‌کند.

موضوع کتاب صوتی خرسی به نام تد (A Bear Called TED) چیست؟

تد که دوست نداشت دیگران او را به عنوان خرسی ترسناک و درنده بشناسند، میله‌های قفس سیرک را با پنجه‌های قوی‌اش شکسته و از آنجا می‌گریزد. او در حال گشتن در شهر، ناگهان چشمش به مغازۀ کوچکی می‌افتد که خرس‌های عروسکی بسیاری در آن قرار داشتند. او به سختی تلاش کرد تا وارد مغازه شود و در میان آن خرس‌ها بنشیند.

یک روز مردی در حال رد شدن از جلوی آن مغازه متوجه خرسی بسیار بزرگ در ویترین شد. به داخل رفت و آن خرس را برای پسرش خرید. تدی خیلی تلاش کرد تا تکان نخورد و واقعی بودنش معلوم نشود. مرد خریدار تدی را به خانه برد و پسربچه‌اش از دیدن او از خوشحالی جیغ کشید و ... .

والری کروس (Valerie Cros) در داستان دوست‌داشتنی و دلنشین خود تلاش کرده تا مهربانی و محبت کردن به حیوانات را به کودکان و حتی بزرگسالان یادآور شود.

کتاب صوتی خرسی به نام تد برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان شنیدنی برای کودکان 3 تا 7 ساله بسیار جذاب و هیجان‌انگیز خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی خرسی به نام تد می‌شنویم:

ماه‌ها و سال‌ها گذشت و مایلو حالا دیگه بزرگ شده بود. یک روز وقتی همراه خرسش برای قدم زدن به جنگل رفتن، ناگهان یک خرس دیگه‌ای رو دیدن که یک گوشه نشسته و به تد زل زده بود. تد دلش می‌خواست بره و برای اولین بار بعد از مدت‌های طولانی، با هم‌نوع خودش وقت بگذرونه و مثل بقیۀ خرس‌ها باشه، ولی از طرفی هم نمی‌خواست که مایلو رو تنها بذاره.

پسرک که اون رو درک می‌کرد بهش گفت: «می‌دونی .. من دیگه بزرگ شدم و به عروسک خرسی نیاز ندارم. تازه تو هم دیگه به من نیاز نداری. پس می‌تونی هر جا که دوس داری بری و هر طور می‌خوای زندگی کنی.»

 ۹ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
خرسی به نام تِد

راهنمای دانلود کتاب صوتی خرسی به نام تد

برای دانلود کتاب صوتی خرسی به نام تد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خرسی به نام تد

نظرات کتاب صوتی خرسی به نام تد

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.