دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب اثر مرکب


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلاصه کتاب اثر مرکب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خلاصه کتاب اثر مرکب

کتاب صوتی خلاصه کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی، حاوی روش‌های ساده و مفیدی است که موفقیت را در هر حوزه‌ای از زندگی چندین برابر می‌کند. این اثر در چند دهه گذشته در زمینه‌ی توانمندسازی و رسیدن به موفقیت بی‌همتا بوده و عده‌ای از درخشان‌ترین اساتید جهانی در این زمینه، نظرشان را در رابطه با این کتاب نوشته‌اند.

همه‌ی اشخاص در زندگی در پی موفقیت و محقق شدن اهداف و آرزوهای خود هستند. کتاب اثر مرکب (the Compound Effect) که می‌تواند آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و درآمد شما‌ باشد، مجموعه‌ای است از تمام وجه اشتراک اشخاص موفق با یکدیگر که دارن‌ هاردی (Darren Hardy) به بررسی تک‌‌تک آن‌ها می‌پردازد. اثر مرکب به شما می‌گوید که چگونه با چند اصل ساده زندگی روزمره‌تان را دگرگون کنید. هاردی معتقد است که برای به وجود آمدن تغییرات بزرگ نیاز به قدم‌های بزرگ نیست بلکه ثبات قدم در انجام تغییرات کوچک است که می‌تواند شما را به آنچه می‌خواهید مبدل کند.

بدیهی است که شما با چند روز کار در اینترنت پولدار نمی‌شوید و یا با استفاده از یک کِرِم، 20 سال جوان‌تر نمی‌شوید. بدون شک بسیار شگفت‌انگیز است اگر می‌شد موفقیت، اعتماد به نفس و سلامتی را در یک پکیج از سوپرمارکت خریداری کرد، اما اینگونه نیست. باید آن‌ها را کسب کنید و هاردی به شما می‌گوید که از طریق کنترل نیرویی که در زندگی‌تان وجود دارد باید این کار را انجام دهید. چیزی که در این کتاب به شما گفته می‌شود، نتیجه 16 سال تحقیقات و تجربه دارن‌ هاردی با برترین اساتید جهان است.

دارن هاردی در این اثر که خلاصه‌ای است از کتاب کامل اثر مرکب، سعی کرده که هر قشر و سن و شغل و حرفه‌ای از قبیل: مرد، زن، مدیر، کارگر، کارمند، پیر، جوان و... براساس نیازشان بهره ببرند. اثر مرکب برای شما رازهای حیرت‌آوری کشف نمی‌کند، بلکه چیزهایی که در زندگی‌تان وجود دارد را کنترل و با تغییرات ساده اتفاقات بزرگی برای شما رقم خواهد زد. بنابراین چندان مهم نیست چه چیزی می‌آموزید و یا از چه استراتژی و تاکتیکی استفاده می‌کنید، موفقیت در نتیجه‌ی اثر مرکب به دست خواهد آمد.

دارن هاردی مشاور و سخنران آمریکایی در حوزه موفقیت و بهبود فردی و نویسنده کتاب‌های پرفروش نیورک تایمز است. او تا سال 2015 ناشر یکی از پرتیراژترین مجلات دنیا به نام مجله موفقیت بوده است. مجله موفقیت این امکان را برای او فراهم کرد تا با مدیران مشهور، کارآفرینان برجسته و قهرمانان برتر مصاحبه داشته باشد و همین امر موجب شد تا پرده از راز موفقیت آن‌ها بردارد. دارن هاردی کسی است که در سن 18 سالگی تجارت خود را شروع کرد و در 27 سالگی به یک جوان میلیونر مبدل شد. او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ شخصی خود راهکارها و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش تجربه کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. او می‌گوید که دوست دارد همه از تمام پتانسیل زندگی خودشان استفاده کنند. او مشهورترین مقالات نیویورک تایمز را می‌نویسد و چندین کتاب مشهور دارد که بهترین آن‌ها کتاب اثر مرکب است.

در بخشی از کتاب صوتی خلاصه کتاب اثر مرکب می‌شنویم:

این موضوع اکنون کاملاً بدیهی‌ست که اساس موفقیت، تصمیمات روزمره‌ای‌ست که گرفته می‌شوند، و بعد تبدیل به عاداتی صحیح می‌شوند. اما انجام این مطلب به راحتی گفتنش نیست، و برای خیلی‌ها، پیدا کردن روشی که باعث شود تصمیم‌گیری درست بدل به اسلوب فردی‌شان شود، راحت نیست. اگر این‌طور است، پس ما باید از چیزی استفاده کنیم که به عنوان تکانش بزرگ شناخته می‌شود.

تکانش یا محرک بزرگ نیازمند این است که ما مشارکت فعالی در فرآیند تصمیم‌گیری‌مان داشته باشیم، و آن را برای خود به صورت عادت درآوریم. در نهایت، خود ما مسئول کاری که می‌کنیم یا کاری که نمی‌کنیم هستیم. هر چند ما شرطی شده‌ایم یا آموخته‌ایم همواره به شکل‌های خاصی عمل کنیم، اما این خودکارسازی می‌تواند کاملاً تحت کنترل ما باشد و از نو آن را شرطی‌سازی کنیم. هر چقدر یک عادت قدیمی‌تر باشد، تغییر آن سخت‌تر است، اما هرگز غیرممکن نیست.

اولاً، عادات چیستند؟ آن‌ها تکامل طبیعی مغز برای گرفتن تصمیمات برای اهداف عملی‌اند که در اکثر اوقات نیازی به نمود عینی ندارند. در واقع این روشی‌ست که مغز انرژی خود را ذخیره می‌کند تا روی تصمیمات دیگری تمرکز کند که نیاز به توجه بیشتری دارند. بنابراین عادات معمولاً بسیار مفیدند، چون به ما اجازه می‌دهند صبح از خواب بیدار شویم و به صورت معمول به سر کار برویم بدون اینکه نیاز باشد به گام‌هایی که در این مسیر باید برداریم فکر کنیم، مثلاً به حمام کردن، لباس پوشیدن و غیره. این کار باعث می‌شود خودمان را بهتر برای کارهایی که در طول روز قرار است انجام دهیم یا حرف‌هایی که باید در یک جلسه مهم بزنیم، آماده کنیم.

عادات بی‌فایده یا مخرب آن‌هایی‌اند که ما را به اقدامات مخرب بلندمدت، عادت داده‌اند، مانند خوردن غذاهای ناسالم در زمان ناهار در اداره. این‌ها عاداتی‌اند که ما باید شناسایی‌شان کنیم و بعد تغییرشان دهیم یا جایگزین‌شان کنیم. سیگار کشیدن یکی از شناخته شده‌ترین عادت‌های مخرب است، و تاثیر امواج مخرب آن کاملاً مشهود است: طی سال‌ها، سیگار کشیدن باعث انباشت مواد شیمیایی در بدن شده و انواع سرطان را به همراه خواهد داشت.

اما گاهی اوقات، عادات بد به اندازه سیگار کشیدن مشهود و عینی نیستند و می‌توانند مخفی و فریبنده باشند. این عادات کارهایی نیستند که ما نباید انجام دهیم، بلکه کارهایی‌اند که باید انجام دهیم، مانند استفاده از کرم ضد آفتاب وقتی از خانه خارج می‌شویم یا بستن کمربند ایمنی وقت سوار ماشین می‌شویم. در این موارد، قرار نیست فعالیت‌های عادی شده برای ما، کنار گذاشته شوند، بلکه باید کاری را انجام دهیم که قبلاً انجامش نمی‌دادیم.

 ۵۴ دقیقه، ۵۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
مقدمه
۵ دقیقه
فصل اول: نتایج فوری در برابر بهبود دائمی
۷ دقیقه
فصل دوم: مفاهیم کلیدی اثر مرکب
۵ دقیقه
فصل سوم: تکانش بزرگ و عادات
۳ دقیقه
فصل چهارم: لحظه کلیدی
۵ دقیقه
فصل پنجم: چطور اهداف خود را مشخص کنید
۳ دقیقه
فصل ششم: نسبت به اهداف خود، واقع‌گرا باشید
۴ دقیقه
فصل هفتم: عناصر مثبت و کافی گردآوری کنید
۳ دقیقه
فصل هشتم: چطور شانس خود را خلق کنید
۴ دقیقه
فصل نهم: از موانع درس بگیرید
۲ دقیقه
فصل دهم: چطور انگیزه بگیرید
۳ دقیقه
فصل یازدهم: احساس قدردانی برای حفظ خوش‌بینی‌تان اهمیت دارد
۲ دقیقه
نکات پایانی
۲ دقیقه
درباره دارن هاردی

راهنمای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب اثر مرکب

برای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب اثر مرکب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خلاصه کتاب اثر مرکب

نظرات کتاب صوتی خلاصه کتاب اثر مرکب

مریم زمانی
۱۳۹۹/۷/۳۰
سلام این کتاب با اختلاف یکی از بهترین کتابها در حوزه موفقیت هستش وترکیبش با کتاب* طرز فکر *و *عادت‌های اتمی *به نظر من شما رو از هر کتاب دیگه‌ای تو حوزه موفقیت شخصی بی نیاز می‌کنه و واقعا موثر هستش. من این کتابو امل یه بار خوندم برای یاداوری دارم این خلاصه رو گوش می‌دم. این کتاب و کتاب* تمرین نیروی حال* از اکهارت توله دو کتابی بودن که من چندین بار خوندم و هربار نکته جدید داره
مرسده مجلسی
۱۳۹۹/۳/۸
من واقعا از خوندن این کتاب راضی هستم. تقریبا تو همه‌ی جاهای زندگی به دردم خورده و خیلی جاها یاداوریش از ناامید شدن و رها کردن پشیمونم کرده و بهم امید داده برای ادامه، خوندنش رو پیشنهاد میدم واقعا.
لیندا رحیمی
۱۳۹۹/۷/۱۲
من اول نسخه کاملشو خوندم و حالا برای یاد آوری کتابچه‌اش رو خریدم
خیلی کتاب مفیدیه
ارزشش رو داره که وقت و هزینه بگزاریم برای خوندنش
مشاهد همه نظرات (۱۷)