دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن

کتاب صوتی خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن نوشته‌ی ویلیام اچ. مک ریون، راهکارها و شیوه‌های مفید و کوچکی به شما ارائه می‌کند که باعث می‌شود زندگی و جهان‌تان دگرگون شود. این اثر یکی از پرفروش‌ترین‌ کتاب‌های نیویورک تایمز در سال 2017 بوده است.

اولین وظیفه‌ی روزانه‌ی هر فردی، مرتب کردن تختش پس از بیدار شدن است، زمانی که این وظیفه را به خوبی و مرتبا انجام می‌دهید، حس خوبی در درون خود دارید و این حس شما را تشویق می‌کند که کارها و وظایف بعدی روزانه‌ی خود را پشت سر هم، درست و کامل انجام دهید. انجام درست وظیفه‌ی اول هر روز شما یعنی مرتب کردن تختخوابتان تاثیر مستقیم و به سزایی در انجام باقی امور کاری و شخصی شما دارد. در پایان روز، می‌بینید همین یک کارِ انجام شده، به چندین کار کامل شده تبدیل می‌­شود. این کار به شما نشان می‌دهد که انجام کارهای کوچک در زندگی چقدر اهمیت دارند. اگر نتوانید کارهای کوچک را به درستی به اتمام برسانید، هرگز نمی‌توانید کارهای بزرگ را درست انجام دهید.

ویلیام اچ. مک ریون در کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن (Make Your Bed)، به شما 10 درس یا راهکار ارائه می‌دهد که در زمان آموزش خود در نیروی دریایی یاد گرفته است. همچنین او چگونگی بهره­‌گیری خود از این درس‌­ها در مسیر تبدیل شدن به فردی که در حال حاضر است را بیان می‌کند و از انسان‌‌هایی که با نظم، سعی، افتخار و شجاعت خودشان الهام‌بخشش بوده‌اند، سخن می‌گوید.

زن یا مرد بودن، مذهب یا قومیت، تفکرات و نظرات و خیلی چیزهای دیگر اهمیتی ندارد، اغلب انسان‌ها مشکلات مشابهی دارند. در راه و مسیر زندگی درس‌­هایی وجود دارد که به پیروزی در مشکلات و پیشرفت در دگرگون کردن خود و جهان اطراف شما کمک می‌کند و کاربردشان برای همه یکی است.

با ویلیام اچ. مک ریون بیشتر آشنا شویم:

ژنرال ویلیام اچ. مک ریون (William H McRaven) در دانشگاه تگزاس آمریکا به تحصیل پرداخته و از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شده است. یکی از افتخارات او این است که در ارتش آمریکا خدمت کرده و دلاوری‌ها و جسارت‌های زیادی در طی 37 سال در نیروی دریایی آمریکا از خود به نمایش گذاشته، او به عنوان یکی از برجسته‌ترین دانش‌ آموختگان دانشگاه تگزاس آمریکا شناخته شد. در حال حاضر او مدیر دانشگاه تگزاس است.

جملات برگزیده میکروکتاب رختخوابت رو جمع کن:

- اگر می‌خواهی دنیا رو تغییر بدی از سیرک نترس.
- اگر می‌خواهی دنیا رو تغییر بدی در برابر کوسه‌ها کوتاه نیا.
- اگر می‌خواهی جهان رو تغییر بدی از تختخوابت شروع کن.
- اگر می‌خواهی دنیا رو تغییر بدی با موانع شاخ به شاخ شو.
- اگر می‌خواهی دنیا رو تغییر بدی دیگران رو با توجه به وسعت قلبشون بسنج.
- اگر می‌خواهی دنیا رو تغییر بدی آبنبات‌ شکری نباش و به حرکت رو به جلو ادامه بده.
- اگر می‌خواهی جهان رو تغییر بدی کسی رو پیدا کن تا برای پارو زدن بهت کمک کنه.

 ۱ ساعت و ۵۱ دقیقه، ۱۰۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
مقدمه
۱۱ دقیقه
فصل اول: روز خود را با انجام یک کار شروع کنید
۱۳ دقیقه
فصل دوم: همه‌ی کارها را نمی‌توان به تنهایی انجام داد
۱۲ دقیقه
فصل سوم: مهم‌ترین چیز وسعت قلب شماست
۸ دقیقه
فصل چهارم: زندگی عادلانه نیست، راه خود را ادامه دهید
۱۳ دقیقه
فصل پنجم: شکست می‌تواند شما را قوی‌تر کند
۹ دقیقه
فصل ششم: باید جسارت زیادی داشته باشید
۵ دقیقه
فصل هفتم: جلوی زورگوها بایستید
۶ دقیقه
فصل هشتم: در موقعیت درست قرار بگیرید
۹ دقیقه
فصل نهم: به دیگران امید بدهید
۷ دقیقه
فصل دهم: هرگز تسلیم نشوید
۱۵ دقیقه
سخنرانی افتتاحیه جشن فارغ‌التحصیلی در دانشگاه تگزاس

راهنمای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن

برای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن

نظرات کتاب صوتی خلاصه کتاب تختخوابت را مرتب کن

مرد تنها
۱۳۹۹/۴/۷
مزخرف بود.... چرا همه تون تعریف کردین ازش؟.... نقل قول سوم شخص تمام اثرگذاری کتاب رو ذایل کرده انگار گوینده کتاب رو خونده و حالا داره برای ما تعریف میکنه که مک ریون معتقده فلان و میگه بهمان!
توضیحات اضافی و خسته کننده نظامی هم مزید بر علته
مثل اینکه چه لزومی داره من بدونم پایگاه۱۲۴نیروی دریایی و
آمریکا پتوهایی با مارک دبلاین داره؟
اگه فیلمشو بسازن میشه بافراغ بال دید اونم بشرط فیلمبرداری حرفه ای، فیلمنامه قوی دیالوگ محور کارگردانی مسلط، ولی واقعا بعنوان یه کتاب، سرگرم کننده نیست، آموزنده بودنش هم نیاز به حوصله داره....
خلاصه اینکه من توصیه ش نمیکنم و حاضر نیستم یه بار دیگه بخونمش_کتاب خوب کتابیه که بشه دوبارخوندش_ یاحق
سحر اکبری
۱۴۰۰/۲/۹
خیلی سعی کردم ازش نکات اموزده و تاثیر گذاررو بگیرم، اما این کتاب بیشتر شبیه داستانه نظامیه و از اول تااخرش داره رویدادها و خاطرات نظامی مک ریونو توضیح میده و حوصله سر بر هست. تنها نکته‌ی مثبتش اجرای حرفه‌ای گوینده بود.
Peyman Niloo
۱۳۹۸/۱۱/۲
قشنگ‌ترین و عالی‌ترین کتاب در کل زندگیم هر بخش این کتاب جذب کننده است پیشنهاد میکنم به همه که کتاب رو هر جور شده تهیه کنند حتی شده پولش رو قرض بگیرن و بخرن
مشاهد همه نظرات (۲۶)