دانلود کتاب صوتی داستان زندگی بیل گیتس


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی داستان زندگی بیل گیتس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی داستان زندگی بیل گیتس

کتاب صوتی داستان زندگی بیل گیتس نوشته‌ی مارک ویکلند، زندگی‌نامه این کارآفرین مشهور و ثروتمند را با زبانی شیرین و روایتی ساده به تصویر می‌کشد.

موضوع کتاب صوتی داستان زندگی بیل گیتس چیست؟

این کتاب داستان زندگی یکی از پولدارترین افراد جهان را روایت می‌کند؛ فردی که از کودکی به انواع کارها مثل فروختن بادام‌زمینی و حفظ کردن واژه‌نامه مشغول بوده و اکنون یکی از موفق‌ترین مردان دنیا به شمار می‌رود.

کتاب صوتی داستان زندگی بیل گیتس برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای گروه سنی 4 تا 9 سال بسیار آموزنده و جذاب خواهد بود و آن‌ها را با یک چهره موفق آشنا می‌کند که مسیر زندگی‌اش می‌تواند الگویی برای کودکان باشد.

در بخشی از کتاب صوتی داستان زندگی بیل گیتس می‌شنویم:

خانمِ گِیتس زندگی رو برای بچه‌هاش جالب کرده بود. اون‌ها سر میز شام لطیفه می‌گفتن و تخته بازی می‌کردن. بیل توی بازی مونوپولی خیلی مهارت داشت. بینِ اون‌ها، حتی برای ظرف شستن هم رقابت شدیدی شکل می‌گرفت. برنده می‌تونست ظرف‌ها رو نشوره. بیل دوست داشت برنده بشه. اون حتی توی کتاب خوندن هم رقابت می‌کرد. هر سال، معلم‌هاش با هم رقابت می‌کردن چون هدف این بود که بیل بیشترِ کتاب‌هایی که توی لیستِ خواندن هست رو بخونه و موفق هم شد. اون عاشق یاد گرفتن و رقابت کردن بود. اما موضوع فقط خواندن کتاب و بهترین بودن نبود. بیل خیلی کنجکاو بود؛ توی کتابخونه کتاب‌های زیادی رو بررسی می‌کرد و سریع می‌خوند و دوست داشت که برای خوندنِ چیزهای بیشتر، باز هم به کتابخونه بیاد. اون همه جا، حتی سر میز شام هم مشغول خوندن بود. وقتی مادرش بهش می‌گفت که کارش درست نیست، باز هم گوش نمی‌داد.

 ۱۳ دقیقه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
داستان زندگی بیل گیتس

راهنمای دانلود کتاب صوتی داستان زندگی بیل گیتس

برای دانلود کتاب صوتی داستان زندگی بیل گیتس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  داستان زندگی بیل گیتس

نظرات کتاب صوتی داستان زندگی بیل گیتس

Asal Kahlili
۱۳۹۹/۷/۲۸
این برنامه واقعا عالیه یعنی هر چیزی که بخوای رو می‌تونی اینجا پیدا کنی این چیزیه که بیشتر ما ادما بهش نیاز داریم این برنامه و کتابهاش عالین
a karami
۱۳۹۹/۸/۱۰
کتاب بیل گیتس خوب بود ولی یکم کم بود
برای همین سه ستاره میدم
ولی خود برنامه‌ی کتابراه عالیه💗
و دو ستاره بخاطر برنامه‌ی کتابراه
امیرحسین قانع
۱۳۹۹/۹/۱۷
دوستان لطفا این کتاب رو خریداری نکنید فوق العاده کم و فاقد محتوای مفید بود
مشاهد همه نظرات (۴)