دانلود کتاب صوتی رابین هود


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رابین هود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رابین هود

کتاب صوتی رابین هود اثر هوارد پایل، داستان تیرانداز ماهری به نام رابین را روایت می‌کند که دارایی‌های حکومت و ثروتمندان را می‌دزد و میان نیازمندان تقسیم می‌کند.

رابین هود (Robin Hood)، شخصیتی داستانی و قدیمی و به عنوان الگویی در فرهنگ فولکلور انگلیس شناخته شده است. در فرهنگ عمومی، رابین هود نشانه‌ی حق‌طلبی، ستیز با ستم و بخشش ثروت ظالمان به مردم دردمند و تهی‌دستان است. فیلم‌های پویانمایی و کارتونی زیادی از این حکایت توسط ژاپنی‌ها و انگلیسی‌ها ساخته شده است. بیشتر این انیمشین‌ها برای گروه سنی کودک هستند که در برخی از آن‌ها شخصیت‌های داستان به شکل حیوانات درآمده‌اند. فیلم‌های سینمایی هم درباره‌ی این داستان عامیانه و اساطیری ساخته شده‌ است.

در قسمتی از کتاب صوتی رابین هود می‌شنویم:

روستای لاکسلی در کشور انگلستان قرار داشت و داستان ما به زمان پادشاهی شاه هنری برمی‌گردد. رابین­ هود عضو گروه مِری بود و در جنگل شروود به همراه دوستانش یعنی: ویل اسکارلِت ، اَلِن­اِ­دِیل، فرایِر تاک و شاید خاطره‌انگیزترین‌شان جان­ کوچولو به انجام­ کارهای غیرقانونی مشغول بودند. غیر قانونی یعنی اینکه از دید پادشاه و داروغه­ غیرقانونی به حساب می‌آمد.

 ۱۵ دقیقه، ۲۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
رابین هود

راهنمای دانلود کتاب صوتی رابین هود

برای دانلود کتاب صوتی رابین هود و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رابین هود

نظرات کتاب صوتی رابین هود

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.