دانلود کتاب صوتی رازهای جذابیت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رازهای جذابیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رازهای جذابیت

کتاب‌ صوتی رازهای جذابیت اثر دیوید جی. لیبرمن، با زبانی ساده اصول و روش‌های دستیابی به جذابیت را بیان می‌کند. جذابیت آرزوی هر فردی است، اینکه در اولین برخورد افراد مختلف را به خود جذب کنیم بسیار لذت‌بخش است.

برخی از انسان‌ها همیشه انرژی و اعتماد به نفس خاصی دارند حتی اگر از بعضی چیزها مثل پول، چهره‌ی زیبا و یا ارتباطات اجتماعی گسترده بهره‌مند نباشند. حتی شکاک‌ترین انسان‌ها هم نمی‌توانند در برابر این شخصیت‌های جذاب از خود ترش‌رویی نشان دهند یا مقاومت کنند. اینگونه آدم‌ها در هر محفلی می‌درخشند؛ همان‌هایی که همیشه اولین گزینه‌ی هر کسی برای کمک، راهنمایی و مصاحبت خواهند بود.

چه چیزی او را تا این حد جذاب می‌کند؟ او چه چیزی دارد که من ندارم؟ اما واقعاً تفاوت آن‌ها با دیگران چیست؟ این‌ها سوالاتی هستند که در ذهن تمامی اطرافیانشان شکل می‌گیرد. احساس ارزشمند بودن آن‌ها از درونشان نشأت می‌گیرد. اینگونه افراد هیچ‌گاه به دنبال تأیید دیگران نیستند، چون آن‌قدر اعتماد به نفس دارند که آن را در خودشان پیدا می‌کنند. برخورداری از چنین اعتماد به نفسی زاییده‌ی شانس نیست. عادات خاصی وجود دارند که شخصیت‌های جذاب و با اعتماد به نفس برای حفظ دیدگاه سازنده‌ی خود به صورت روزانه به کار می‌بندند. پس وقت آن فرا رسیده است عادات اینگونه افراد را یاد بگیرید، تا بتوانید از آن‌ها به نفع خود بهره ببرید و اعتماد به نفس و جذابیت بیشتری برای خود بسازید.

دکتر دیوید جی. لیبرمن (David J. Liberman) فوق تخصص در رشته روانشناسى و بنیان‌گذار تجزیه و تحلیل پویایى اعصاب است و یکى از پرآوازه‌ترین روانشناسان و متخصصین در زمینه شناخت رفتار بشر است. کتاب‌های او به دوازده زبان دنیا ترجمه گردیده است و داراى شهرت جهانى بوده است.

دکتر لیبرمن به طور مکرر در برنامه‌هاى رادیو و تلویزیون ملى ایالات متحده آمریکا حضور می‌یابد و نظراتش مورد توجه عموم قرار می‌گیرد. تکنیک‌ها و ایده‌های خارق‌العاده او باعث پیشرفت در حوزه‌هاى گوناگون شده است و از سوى دولت‌ها، سازمان‌هاى ادارى و شرکت‌هاى تجارى معتبر در بیش از 25 کشور جهان، مورد استفاده قرار مى‌گیرد.

در بخشی از کتاب صوتی رازهای جذابیت می‌شنویم:

همه ما انسان‌ها دوست داریم جذاب و دوست داشتنی باشیم تمایل به دوست داشته شدن و مورد توجه واقع شدن در همه انسان‌ها هست و اگر کسی این ویژگی را نداشته باشد شاید باید کمی تردید کند! این خیلی طبیعیِ است که ما هزینه می‌کنیم تا لباس خوبی داشته باشیم تا خوب به نظر بیایم و تمام ویژگی‌های ظاهری رو رعایت می‌کنیم تا جذاب‌تر و دوست داشتنی‌تر باشیم اما معمولاً فراموش می‌کنیم که این نوع جذابیت‌ها کاملاً ظاهری و گذرا هستند. آن چیزی که باعث می‌شود ما بیشتر و طولانی‌تر جذاب و دوست داشتنی بمانیم آن چیزی است که از ما به عنوان رفتار ساطع می‌شود. یعنی رفتارهای ما، کلام ما و نوع ارتباط ما با دیگران است که می‌تواند به ظاهر ما اعتبار ببخشد.

قطعا خیلی‌ها رو دیدید که ظاهر خیلی زیبایی دارند و ما جذب ظاهر آن‌ها می‌شویم و زمانی که با آن‌ها ارتباط می‌گیریم می‌بینیم این فرد اصلا دوست داشتنی نیست. بنابراین متوجه می‌شویم که مدل ارتباطی ما می‌تواند خیلی مهمتر از ظاهرمان باشد.

فهرست مطالب

۴۱ دقیقه
رازهای جذابیت
 ۴۱ دقیقه، ۳۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی رازهای جذابیت

برای دانلود کتاب صوتی رازهای جذابیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رازهای جذابیت
Mohammadamin Abedi
۱۳۹۸/۲/۱۶
متن خوب و صدا خوب و میکس خوب و محتوا خوب
محمد رضا کریم زاده
۱۳۹۸/۳/۲۵
خیلی مختصر همه چیزو گفته ولی راجب زبان بدن باید بیشتر توضیح میداد
پیمان صابری
۱۳۹۸/۳/۲۰
کتاب مفیدی بود
کیفیت خوبی هم داشت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)