دانلود کتاب صوتی راهنمای فلسفی زیستن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راهنمای فلسفی زیستن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی راهنمای فلسفی زیستن

شاید یاد گرفتن فلسفه در نگاه اول کار بسیار دشواری به نظر بیاید اما کتاب صوتی راهنمای فلسفی زیستن نوشته‌ی لوک فری، راهنمایی مناسب برای یادگیری و شناخت مکاتب و اندیشمندان تاریخ فلسفه است و می‌‌توانید ارتباطی جذاب بین مفاهیم فلسفی و زندگی روزمره‌تان برقرار کنید؛ کتابی همه فهم که جز پرفروش‌ترین آثار در جهان به شمار می‌رود.

درباره کتاب صوتی راهنمای فلسفی زیستن:

اثری ماندگار و جذاب درباره پیوند فلسفه و زندگی که چگونه فلسفی نگاه کردن را به شما می‌آموزد و حدود هشت ماه در لیست پرفروش‌ترین‌های فرانسه قرار داشت. در کتاب صوتی راهنمای فلسفی زیستن (A Philosophical Guide to Living) قرار است با خرد بی‌انتهای یونان باستان، مسیحیت، روشنگری، اگزیستانسیالیسم و پست مدرنیسم آشنا شوید. کتابی که نسخه اصلی و فرانسوی آن در سال 2011 منتشر شد.

کتاب راهنمای فلسفی زیستن با سوالی آشنا آغاز می‌شود: فلسفه چیست؟ پرسشی مهم و بحث برانگیز که بارها از زبان اندیشمندان مختلف شنیده شده است و در ادامه لوک فری با زبانی ساده، مباحث پیچیده فلسفی را توضیح می‌دهد و تا حد ممکن سعی کرده که از سطح کیفی موضوعات کاسته نشود اما به خاطر ارتباط گرفتن عموم مردم با این اثر، اصطلاحات سنگین و تخصصی زیادی را نخواهید شنید.

نویسنده کتاب سعی کرده که از ارتباط عمیق مفاهیم مکاتب فلسفی با زندگی روزمره مدرن بگوید و نقش اساسی فلسفه در دستیابی به سعادت و داشتن یک زندگی معنادار را بیان کند. با شنیدن کتاب صوتی راهنمای فلسفی زیستن، یک سفر هیجان انگیز را شروع می‌کنید که قرار است اندیشمندان بزرگ تاریخ با شما همسفر شوند و هرکدام دریچه‌ای از زندگی بهتر را به شما نشان دهند.

لوک فری را بیشتر بشناسیم:

لوک فری (Luc Ferry) فیلسوف و سیاستمدار فرانسوی و طرفدار برجسته اومانیسم سکولار و عضو سابق اندیشکده بنیاد سن سیمون است.

او به عنوان استاد علوم سیاسی و فلسفه سیاسی، در دانشگاه پانتئون-سوربن تدریس می‌کرد و در دانشگاه پاریس دیدرو و دانشگاه کان کارهای تحقیقاتی انجام می‌داد.

از سال 2002 و تا 2004 به عنوان وزیر آموزش و پرورش در کابینه ژان پیر رافارین فعالیت می‌کرد و جوایزی همچون جایزه Docteur honoris causa را از دانشگاه شربروک (کانادا) دریافت کرده و برنده آکادمی علوم Telesio Galilei در سال 2013 برای فلسفه شده است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی راهنمای فلسفی زیستن:

- یک کار جذاب و در دسترس عموم مردم؛ برای نشان دادن اهمیت ماندگار فلسفه. (مجله فلسفه فرانسه و فرانکوفون)

- این کتاب عالی ثابت می‌کند که فلسفه در مرکز زندگی قرار دارد. (هفته نامه ناشران)

- برای همه مناسب است؛ از مردم عادی خیابان تا فلسفه‌‌خوان‌ها. مقدمه‌ای عالی برای آشنایی با فلسفه و ارتباط اساسی آن با زندگی. (توماس کاتکارت و دانیل کلاین، نویسنده)

- انرژی و جذابیت فری به عنوان یک معلم در هر صفحه مشخص است. در طول کتاب هرچقدر سوالاتی که برای او پیش می‌آید دشوار هم باشد، اشتیاق او برای یافتن پاسخ، برای توجیه فلسفه به عنوان شیوه زندگی ستودنی است. (مجله وال استریت)

کتاب صوتی راهنمای فلسفی زیستن برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از علاقه‌مندان به فلسفه هستید و کتابی می‌خواهید که مفاهیم آن را در زندگی‌تان به کار گیرید، این اثر فوق‌العاده به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی راهنمای فلسفی زیستن می‌شنویم:

دیدیم که چگونه فلسفه باستان، نظریه رستگاری را براساس کائنات و کیهان بنیاد نهاد. در چشمان شاگردان مکتب رواقی، بدیهی بود که برای نجات یا به عبارت دیگر برای غلبه بر ترس از مرگ، ابتدا بکوشیم تا نظم کیهان را درک کنیم؛ دوم تا جایی که می‌توانیم از آن تقلید کنیم و سوم با یافتن جایگاه شایسته خود در این نظام در آن ادغام شویم و بنابراین بتوانیم به نوعی جاودانگی دست یابیم.

همچنین به تحلیل شیوه‌هایی نشستیم که نظریه مسیحی با توسل به آن‌ها بر تفکر یونانی غلبه کند. و گفتیم که مسیحی برای دستیابی به رستگاری، چگونه باید کلمه الهی را با فروتنی برخاسته از ایمان و رعایت دستورها بپذیرد و درنهایت با عشق به خداوند، وارد قلمرو زندگی جاودانی شود.

دنیای مدرن پس از سقوط کیهان‌شناسی باستانی و به پرسش کشیدن اقتدار دین و درنهایت انقلاب علمی بی‌سابقه، تغییری در در تاریخ انسانیت پدیدار شد که ظرف 150 سال در اروپا رخ داد.

 ۱۰ ساعت و ۳۴ دقیقه، ۴۴۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۶۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۱۱ دقیقه
مقدمه
۴۰ دقیقه
بخش اول: فلسفه چیست
۸۹ دقیقه
بخش دوم: معجزه‌ی یونانی
۸۶ دقیقه
بخش سوم: پیروزی مسیحیت بر فلسفه‌ی یونانی
۱۱۴ دقیقه
بخش چهارم: انسان گرایی، یا تولد فلسفه‌ی مدرن
۱۳۱ دقیقه
بخش پنجم: پست مدرنیته: مورد نیچه
۱۵۳ دقیقه
بخش ششم:پس از شالوده شکنی: فلسفه‌ی معاصر
۷ دقیقه
در پایان
۱ دقیقه
عوامل تولید

راهنمای دانلود کتاب صوتی راهنمای فلسفی زیستن

برای دانلود کتاب صوتی راهنمای فلسفی زیستن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  راهنمای فلسفی زیستن

نظرات کتاب صوتی راهنمای فلسفی زیستن

Javad Ahmadyan
۱۳۹۹/۱۰/۳۰
به نظر من کتاب جامع و کاملی بود فقط‌ای کاش فایلهای بیشتر و کوتاهتری داشت. ممنون
میلاد قادری
۱۳۹۹/۱۲/۳۰
این کتاب ادبیات پیچیده و سطح بالایی دارد
adnan turani
۱۳۹۹/۸/۱۱
کتاب عالی و پر بازدهی است
مشاهد همه نظرات (۳)