دانلود کتاب صوتی راهنمای کارآفرینان: هدایت گام به گام برای ساختن شرکتی موفق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راهنمای کارآفرینان: هدایت گام به گام برای ساختن شرکتی موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی راهنمای کارآفرینان: هدایت گام به گام برای ساختن شرکتی موفق

کتاب صوتی راهنمای کارآفرینان: هدایت گام به گام برای ساختن شرکتی موفق اثر پرفروش استیو بلنک و باب دورف، به شما کمک می‌کند تا مرحله به مرحله و همراه با جزئیات با چگونگی فرآیند کشف و اعتبارسنجی مشتری آشنا شوید و آن را در عمل پیاده کنید؛ همچنین اطلاعات مفیدی در مورد نحوه کسب، حفظ و افزایش مشتری ارائه می‌دهد.

به اعتقاد بسیاری از کارشناسان، کتاب صوتی راهنمای کارآفرینان (The startup owner's manual) یکی از بهترین مرجع‌ها در این زمینه به شمار می‌آید؛ بنابراین برای درک بهتر و بیشتر مطالب آن، بهتر است آهسته و پیوسته شنیده شود.

پیشرفت و توسعه تمامی کسب‌وکارها وابسته به مشتریان دائمی آن است، بنابراین همه کارآفرینان به یک راهنما برای توسعه مشتریان خود نیاز دارند. این کتاب صوتی منبع خوبی برای یادگیری چگونگی توسعه مشتری به شکل عملی است. این کتاب که به بیش از 18 زبان ترجمه شده، به عنوان مرجعی برای همه سرمایه‌گذاران، مؤسسان کسب‌وکارهای نوپا و کارآفرینان محسوب می‌شود و حاصل تجربه‌ای ده ساله پیرامون نحوه‌ی موفقیت استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای موفق است.

کتاب راهنمای کارآفرینان از 4 بخش و 12 فصل تشکیل شده است. بخش اول درباره چگونگی توسعه مشتری شما را راهنمایی می‌کند. بخش دوم به معرفی مجموعه‌ای از فرضیه‌ها به عنوان چشم‌انداز کارآفرین می‌پردازد و برای آزمودن این فرضیه‌ها، آزمایش‌هایی را صورت می‌دهد. مهم‌ترین نکته‌ای که در این بخش به آن اشاره شده این است که کارآفرینان با آزمایش فرضیه‌ها در برابر مشتریان می‌توانند نسبت به مشکلات آن‌ها درک و آگاهی بیشتری پیدا کنند.

در بخش سوم با عنوان اعتبارسنجی مشتری، آزمایش‌هایی که در بخش قبلی صورت گرفته با گستره وسیع‌تری انجام می‌گیرد تا معلوم شود که کارآفرین می‌تواند کار ثبت سفارش یا جذب مشتری را به میزان لازم انجام دهد یا نه؟ در بخش چهارم فهرستی آورده شده که به کارآفرینان و سایرین کمک می‌کند تا مسیر درست توسعه مشتری را بیابند.

هدف استیو بلنک (Steven G. Blank) و باب دورف (Bob Dorf) از نگارش این کتاب، آموزش فرآیند توسعه مشتری برای تجاری‌سازی ایده‌ها، آموزش چگونگی شناسایی مشتریان و درگیر کردن آنان با کسب‌وکارتان، آموزش جذب، حفظ و افزایش تعداد مشتریان، آموزش تناسب محصول ارائه شده با نیاز بازار و آموزش جلوگیری از ارتکاب 9 اشتباه رایج توسط کارآفرینان است.

با استیو بلنک بیشتر آشنا شویم:

استیو بلنک نویسنده، استاد دانشگاه و کارآفرین سریالی در سال 1953 متولد شد. بیشترین دلیل شهرت او به توسعه مفاهیمی درباره کارآفرینی مثل مفهوم توسعه مشتری برمی‌گردد که حدود 30 سال از عمرش را در این زمینه صرف کرده است. بلنک تاکنون در راه‌اندازی هشت استارتاپ نقش ویژه‌ای ایفا کرده است. از دیگر آثار او می‌توان به همه‌ی آن‌ها که پرسه می‌زنند گم نشده‌اند، چهار گام تا تجلی و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی راهنمای کارآفرینان می‌شنویم:

هنگامی که متن خلاصه را تمام کردید، آنگاه یک نمونه الگوی مشتری را تدوین کرده‌اید و می‌توانید چیزهایی شبیه این بگویید. «ما معتقدیم بیشتر مشتریانمان بین 18 تا 25 ساله، دارای شناخت حرفه‌ای از فناوری نوین شهری هستند. از مکین‌تاش استفاده می‌کنند، روزی دو ساعت در فیس‌بوک به سر می‌برند» یا 25 درصد از مشتریان ما نشریات علمی و علوم نوین طبیعی را می‌خوانند. می‌خواهند راه بهتری برای سفارش معرف‌های شیمیایی و لوازم آزمایشگاهی داشته باشند. در این صورت شما قادر به فهم و ترسیم یک روز از زندگی مشتریان و ترسیم نمودار نفوذ وب در استفاده‌کنندگان خواهید شد. با مرور فرضیه قبلی بخش مشتری فیزیکی را شروع کنید.

 ۲۲ ساعت و ۱۱ دقیقه، ۹۳۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۷۰۰۰ ت - 11.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶۰ دقیقه
سخن آغازین
۳۸ دقیقه
فصل اول - مسیر ناکامی - بخش اول
۲۵ دقیقه
فصل اول - مسیر ناکامی - بخش دوم
۴۹ دقیقه
فصل دوم - راهی به سوی تجلی - بخش اول
۵۳ دقیقه
فصل دوم - راهی به سوی تجلی - بخش دوم
۴۲ دقیقه
فصل سوم - مقدمه‌ای بر کشف مشتری
۶۲ دقیقه
فصل چهارم - کشف مشتری، فاز یک - بخش اول
۵۹ دقیقه
فصل چهارم - کشف مشتری، فاز یک - بخش دوم
۵۹ دقیقه
فصل چهارم - کشف مشتری، فاز یک - بخش سوم
۶۱ دقیقه
فصل چهارم - کشف مشتری، فاز یک- بخش چهارم
۴۶ دقیقه
فصل چهارم - کشف مشتری، فاز یک - بخش پنجم
۳۸ دقیقه
فصل چهارم - کشف مشتری، فاز یک - بخش ششم
۵۰ دقیقه
فصل پنجم - کشف مشتری، فاز دوم - بخش اول
۵۹ دقیقه
فصل پنجم - کشف مشتری، فاز دوم - بخش دوم
۴۰ دقیقه
فصل ششم - کشف مشتری، فاز سوم - بخش اول
۴۲ دقیقه
فصل ششم - کشف مشتری، فاز سوم - بخش دوم
۴۷ دقیقه
فصل هفتم - کشف مشتری، فاز چهارم
۳۹ دقیقه
فصل هشتم - مقدمه‌ای بر اعتبارسنجی مشتری
۵۱ دقیقه
فصل نهم - اعتبارسنجی مشتری، فاز اول - بخش اول
۶۰ دقیقه
فصل نهم - اعتبارسنجی مشتری، فاز اول - بخش دوم
۵۷ دقیقه
فصل نهم - اعتبارسنجی مشتری، فاز اول - بخش سوم
۵۲ دقیقه
فصل دهم - اعتبارسنجی مشتری، فاز دوم - بخش اول
۴۷ دقیقه
فصل دهم - اعتبارسنجی مشتری، فاز دوم - بخش دوم
۴۷ دقیقه
فصل دهم - اعتبارسنجی مشتری، فاز دوم - بخش سوم
۵۰ دقیقه
فصل یازدهم - اعتبارسنجی مشتری، فاز سوم
۴۲ دقیقه
فصل دوازدهم - اعتبارسنجی مشتری، فاز چهارم - بخش اول
۵۵ دقیقه
فصل دوازدهم - اعتبارسنجی مشتری، فاز چهارم - بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی راهنمای کارآفرینان: هدایت گام به گام برای ساختن شرکتی موفق

برای دانلود کتاب صوتی راهنمای کارآفرینان: هدایت گام به گام برای ساختن شرکتی موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  راهنمای کارآفرینان: هدایت گام به گام برای ساختن شرکتی موفق

نظرات کتاب صوتی راهنمای کارآفرینان: هدایت گام به گام برای ساختن شرکتی موفق

Ali Nadirkhanlo
۱۴۰۰/۱/۲۱
بسیار کتاب عالی هستش و همچنین صدای اقای شهاب الیکا بسیار دلنشین بود
درکل خوب بود
مشاهد همه نظرات (۱)
آموزش کارآفرینی، ایده های کارآفرینی، روش های کارآفرینی، کتاب پرفروش، دانلود کتاب کارآفرینی، چطور یک کسب و کار را شروع کنیم، ایده کسب و کار، کسب و کار موفق، موفقیت در کسب و کار، طرح کسب و کار، اصول کسب و کار، موفقیت در کار، راه اندازی کسب و کار، انگیزه در کارآفرینی، کسب و کار، درآمدزایی، راهنمای راه اﻧﺪازی ﮐﺴﺐ و ﮐﺎر، کارآفرینان موفق، ایده کارآفرینی، موفقیت شغلی، کارآفرینی، کارآفرینان برتر، ایده های راه اندازی کسب و کار، مدیریت کسب و کار، راه اندازی استارتاپ، کارآفرینی در ایران، خلاقیت و نوآوری در کسب و کار، بازاریابی و کارآفرینی، ایده های بزرگ، راهنمای موفقیت، کتاب هدایت گام به گام برای ساختن شرکتی موفق، روش های کسب درآمد، شیوه های جدید جذب مشتری، مشتری مداری، جذب مشتری، مدیریت ارتباط با مشتری، ارتباط با مشتری، اصول مشتری مداری، استیون گری بلنک، راه های مشتری مداری، ایده های استارتاپی، موفقیت استارتاپ ها، استارت آپ، استارتاپ، چگونگی راه اندازی استارتاپ، انواع استارتاپ، کتاب راهنمای کارآفرینان، کتاب راهنمای مالک استارت آپ، کتاب راهنمای گام به گام برای ساخت یک شرکت بزرگ، The startup owners manual، the step by step guide for‭ building a great company، Steven G Blank، Bob Dorf