دانلود کتاب صوتی زنان شیفته: روانشناسی محبت بی‌تناسب


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زنان شیفته: روانشناسی محبت بی‌تناسب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زنان شیفته: روانشناسی محبت بی‌تناسب

کتاب صوتی زنان شیفته: روانشناسی محبت بی‌تناسب نوشته رابین نوروود، یک خودآموز کمکی برای از بین بردن مشکلات زنان در رابطه‌ با همسرشان است که از سوی مجله نیویورک تایمز در لیست پرفروش‌ترین کتاب در رده مشاوره قرار گرفته.

اگر شما هم درگیر همسری هستید که فکر و ذکرتان را به خود مشغول کرده، بدانید که ریشه‌های این مشغله ذهنی به جای عشق، هراس بوده است. زنانی که اضطرار گونه و بیش از حد تناسب محبت می‌کنند پر از هراس هستند، هراس از تنها شدن، هراس از اینکه کسی آن‌ها را دوست نداشته باشد، هراس از اینکه ارزشمند نباشند، نادیده انگاشته شوند و فراموش گردند.

ما عشقمان را ارزانی مردها می‌کنیم به این امید که به پایان هراس برسیم. اما اگر محبت تولید محبت متقابل نکند به هراسمان اضافه می‌شود. وقتی با روشی که انتخاب کرده‌ایم به خواسته خود نمی‌رسیم بیشتر محبت می‌کنیم و گرفتار عشق بی‌تناسب می‌شویم.

رابین نوروود (Robin Norwood) در کتاب حاضر به این موضوع می‌پردازد که چرا بسیاری از زنانی که میل به بذل محبت دارند همسرانی نصیبشان می‌شود که عشق خود را از آن‌ها دریغ می‌کنند، چرا در‌ حالی‌ که یک رابطه‌ نیازهای ما را برطرف نمی‌کند، همچنان به آن ادامه می‌دهیم.

کتاب زنان شیفته (Women Who Love Too Much) شامل 9 فصل‌ است که عبارت‌اند از: عشق ورزیدن به مردی که محبت شما را بی‌جواب می‌گذارد، برایت رنج می‌کشم تا دوستم بداری، نیاز به مورد نیاز بودن، همخوانی، مردانی که زنان شیفته را انتخاب می‌کنند، دیو و دلبر، وقتی اعتیادها یکدیگر را تغذیه می‌کنند، مردن به خاطر عشق، راه بهبود.

در قسمتی از کتاب صوتی زنان شیفته می‌شنویم:

جیل یکی از مراجعانم است که داستان خود را اینگونه برایم بیان کرد: برای این به روان درمانگر مراجعه کرده‌ام که با مردها مشکل دارم. همیشه کاری می‌کنم که از من فاصله بگیرند. در شروع همه چیز به خوبی پیش می‌رود، آن‌ها از من استقبال می‌کنند، پیشنهاد ازدواج می‌دهند ولی وقتی مرا بهتر می‌شناسند پیشنهادشان را پس می‌گیرند. می‌خواهم بدانم اشکال کارم در کجاست؟

او آخرین رابطه‌اش را اینگونه برایم تعریف کرد: «دو ماه پیش با راندی آشنا شدم. احساس کردم برای هم گفتنی زیاد داریم و بیشتر من حرف می‌زدم، برایم جالب بود که مردی را پیدا کرده بودم که به حرف‌هایم علاقه نشان می‌داد. وقتی با هم بودیم برایش آشپزی می‌کردم، لباس‌هایش را اتو می‌زدم، نمی‌دانید از اینکه برای یک مرد خدمتی انجام دهم چقدر لذت می‌بردم. مدام به او زنگ می‌زدم و نگرانش می‌شدم. یکبار راندی به من گفت که او را بیش از اندازه تحت فشار قرار ندهم.

جیل بسیاری از ویژگی‌های زنانی را به نمایش می‌گذاشت که مهر بی‌تناسب دارند. مهر بی‌تناسب معنایش این است که پیوسته به همسرمان فکر می‌کنیم و اسمش را عشق می‌گذاریم و اجازه می‌دهیم تا احساسات و رفتارمان را کنترل کند. می‌دانیم که به سلامتی‌مان لطمه می‌زند، می‌دانیم که حالمان را خراب می‌کند و با این حال نمی‌توانیم از آن دست بکشیم هیچ زنی برحسب اتفاق گرفتار مهر بی‌تناسب نمی‌شود. آنچه می‌‌شنوید ویژگی‌های زنانی است که مهر بی‌تناسب دارند، زنانی مثل جیل و یا حتی مثل شما.

فهرست مطالب

۱ دقیقه
مقدمه
۶۱ دقیقه
زنان شیفته: روانشناسی محبت بی‌تناسب
 ۱ ساعت و ۱ دقیقه، ۸۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی زنان شیفته: روانشناسی محبت بی‌تناسب

برای دانلود کتاب صوتی زنان شیفته: روانشناسی محبت بی‌تناسب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  زنان شیفته: روانشناسی محبت بی‌تناسب
شیرین قاسمی
۱۳۹۷/۹/۲۷
مطالب بسیار عالی بود و لازمه هر زنی این کتاب رو بخونه که ب درک درستی از رفتار خودش برسه
سودا مطلبی
۱۳۹۷/۷/۱۳
من این کتاب رو چند سال پیش خوندم و فوق العاده اس، البته نسخه ی چاپیش خیلی کم پیدا میشه. به هر حال که کتابه عالیه و به درد خیلی از زنان جامعه ی ما می‌خوره
مرسی از کتابراه به خاطر کتابهای خوبی که میزارید
Faezeh Kamali
۱۳۹۷/۹/۱۰
این کتااتب فوق العاده توصیه میشه بخصوص ک اقای غراچه داغی ترجمه ش کردن برای همه خانم ها مفیده👌👌👌
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)