دانلود کتاب صوتی زندگی شلوغ ارنستین


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی شلوغ ارنستین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زندگی شلوغ ارنستین

کتاب صوتی زندگی شلوغ ارنستین نوشته‌ی لیندا لودینگ، داستانی هیجان‌انگیز و جذاب درباره‌ی دختری به نام ارنستین است که کارهای بسیاری برای انجام دادن دارد و سرش به شدت شلوغ است.

موضوع کتاب صوتی زندگی شلوغ ارنستین (The Busy Life of Ernestine Buckmeister) چیست؟

داستان درباره‌ی دختری به نام اِرنِستین است که سرش بسیار شلوغ بود و کارهایی زیادی برای انجام دادن داشت. هر روز صبح که ارنستین صبحانه می­‌خورد و پرستارش برایش ناهار را آماده می­‌کرد، پدرش قبل از رفتن به محل کارش به او گوشزد می‌کرد که روزی خوبی را سپری کند و از زندگی‌اش لذت ببرد. مادرش هم در حالی‌که با عجله بیرون می­‌رفت تا سوار اتوبوس شود، سفارش می‌کرد که از هر لحظه­‌ی زندگی استفاده کند. هوگو، دوست و پسر همسایه هم از او می­‌خواست تا بعد از مدرسه با یکدیگر بازی کنند اما اِرنستین سرش خیلی شلوغ بود و درخواست او را رد می‌کرد و... .

کتاب صوتی زندگی شلوغ ارنستین مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده و هیجان‌انگیز هستند، مناسب خواهد بود.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی زندگی شلوغ ارنستین:

- ABC Best of Books Catalog pick
- Comstock Read Aloud Book Award
- Delaware Diamonds Award list

در قسمتی از کتاب صوتی زندگی شلوغ ارنستین می‌شنویم:

خدا رو شکر که پرستار اُدیِر اونجا بود که به اِرن کمک کنه تا طبق برنامه پیش بره. اون به برنامه نگاهی می‌انداخت و مطمئن می‌شد که اِرن به همه‌ی کلاس‌هاش رفته. اما گاهی‌اوقات اینقدر سرشون شلوغ بود که همه چیز باهم قاطی می‌شد. یک شب آقا و خانم باکمایستر که با عجله از سرکار به خونه اومدن، اِرن رو دیدن که رنگ پریده روی مبل نشسته بود. اون‌ها فکر کردن بهتره پسرشون رو به کلاس ِ نقاشی ِ صورت هم بفرستن. روز بعد، وقتی داشتن به کلاس می‌رفتن، هوگو مشغولِ بازی کردن داخلِ حیاط بود. اِرن آروم آروم راه می‌رفت تا بتونه ببینتش. اون رویِ تشک تِرامپولین می‌پرید، اسب سواری و توپ بازی می‌کرد.

یک روز عصر، هوگو که درحال بازی بود، توپ‌اش به طرفِ شیپور ِاِرنستین رفت. ارن هم توپ رو به طرفِ پرستارش پرتاب کرد و با فریاد گفت: دوباره پرتاب‌اش کن!

 ۹ دقیقه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
زندگی شلوغ ارنستین

راهنمای دانلود کتاب صوتی زندگی شلوغ ارنستین

برای دانلود کتاب صوتی زندگی شلوغ ارنستین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  زندگی شلوغ ارنستین