دانلود کتاب صوتی زیبای مشکی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زیبای مشکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زیبای مشکی

کتاب صوتی زیبای مشکی نوشته‌ی روث براون، داستانی جذاب و هیجان‌انگیز درباره‌ی اسبی زیبا و آرام است که در خانواده‌ای اشرافی زندگی می‌کند.

موضوع کتاب صوتی زیبای مشکی (Anna Sewell's Black Beauty) چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی اسب مشکی و زیبایی است که از زمان تولدش ستاره‌ای مشکی روی پیشانی‌اش نقش بسته بود، مچ یکی از پاهای او سفید رنگ بود و چندین تار موی سفید نیز روی پشتش وجود داشت. او زمانی که بزرگ شد اسب کالسکه‌ی خانواده‌ای مهربان و خوب شد. مادرش به او گفته بود که آرام به زندگی ادامه دهد، اما غریزه‌ی خود را از دست ندهد و ... .

کتاب صوتی زیبای مشکی مناسب چه کسانی است؟

اگر به دنبال داستانی شگفت‌انگیز درباره‌ی دوستی انسان‌ها، حیوانات و طبیعت برای کودکان خود هستید، این کتاب صوتی جذاب به شما پیشنهاد می‌شود. این کتاب برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب است.

در قسمتی از کتاب صوتی زیبای مشکی می‌شنویم:

یک شب اون من رو با اینکه می‌دونست یکی از نعل‌هام شُله به مسیری برد که زمینش خیلی ناهموار بود. وقتی که نعلم افتاد، یک سنگ تیز سُمم رو زخمی کرد. بعد از برخورد به زمین افتادم و کارگر محکم روی زمین افتاد.

دَرد سُم و زانوم خیلی شدید بود و نمی‌تونستم به راه رفتن ادامه بدم. چند ساعت توی تاریکی و سرما منتظر موندم تا بالاخره صدای پا شنیدم. جینجر داشت برای کمک به سمتم میومد و من اون لحظه بخاطر نجات پیدا کردنم خیلی خوشحال شدم. طی مدتی که زخم‌هام داشتن خوب می‌شدن، توی دشت روی چمن‌ها زندگی می‌کردم. جینجر هم برای اینکه تنها نباشم پیشم میومد و من مثل زمانی که با مامانم وقت می‌گذروندم خوشحال بودم.

 ۱۱ دقیقه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت
ویژه امروز: ۱۷۵۰ ت (۳۰%) - 0.69€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
زیبای مشکی

راهنمای دانلود کتاب صوتی زیبای مشکی

برای دانلود کتاب صوتی زیبای مشکی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  زیبای مشکی