دانلود کتاب صوتی سقط جنین


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سقط جنین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سقط جنین

کتاب صوتی سقط جنین نوشته‌ی علی پاینده، شماره چهل و یکم نمایش صوتی کانون فرهنگی چوک است که داستانی کم‌تر روایت شده از رویدادها و اتفاقات جامعه‌ی امروزی را به تصویر می‌کشد.

خلاصه‌ی کتاب صوتی سقط جنین:

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی مردی است که به روایت زندگی خود و ارتباط مخفیانه‌اش با دختری به اسم پروانه می‌پردازد. پروانه حدود چند هفته است که بسیار عصبی و پرخاشگر شده و بر سر هر موضوع کوچکی با مرد دعوا می‌کند. پس از یک ماه جنگ و جدال بسیار‌، در نهایت پروانه با مرد تماس می‌گیرد و به او می‌گوید که باردار است و از او می‌خواهد تا پول به حسابش واریز کند تا بچه را سقط کند و از شرش خلاص شود.

مرد به پروانه شک می‌کند و با خود می‌گوید که شاید پروانه می‌خواهد او را تلکه کند. مرد رفتارهای پروانه را در این چند هفته نسبت به گذشته مقایسه می‌کند و به این نتیجه می‌رسد که پروانه در حال فرار کردن از دست اوست. مرد فکر می‌کند همه این‌ رویدادها زیر سر دوست پروانه، مژگان است، به همین‌خاطر با پروانه قراری می‌گذارد و...

در قسمتی از کتاب صوتی سقط جنین می‌‌شنویم:

چشم چشم کردم و این طرف و آن طرف را نگاه کردم. گفتم: تو وضع مالیِ مرا بهتر از هر کسی می‌دانی. الان توی این موقعیت، با این مشکلاتی که من دارم، هزار تومان هم برایم هزار تومان است.

گفت: من هم این‌ها را می‌دانستم که بهت چیزی نگفتم. آن روز را یادت هست که از عطاری داروی گرمی گرفتیم. گفتم اگر با این چیزها افتاد، که افتاد. اگر نشد بعد بهش می‌گویم. آن روز را یادت هست که رفتیم درمانگاه جواب آزمایشِ مادرم را بگیریم؟ بعد من به تو زنگ زدم و گفتم مادرم باید یک آزمایش دیگر هم بدهد و دارد می‌آید و تو برو؟ برای مادرم نبود، برای خودم بود. یکی از همین برگه‌ها بود که دست توست. کلی نشستم و گریه کردم. پرستاری آمد و کنارم نشست. گفت چی شده؟ بچه‌ی دوست پسر است؟ گفتم بله. همان آدرس مغازه‌ای را داد و گفت که برو قرص شیاف و سیزوپرستو بخر. همان روز رفتم و دویست هزار تومان قرص خریدم.

چشمم به عابر بانکی افتاد. پارک کردم. دو عابر بانک کنار هم بود. هر دو کارتم را از کیفِ سامسونیتم برداشتم و رفتم بیرون. البته کارتِ حساب اصلی‌ام درون کیفم نبود. چون پول زیاد توش بود همراهم این وَر و آن وَر نمی‌بردم. مردی در عابر بانک کناری ایستاده بود. از هر دو حسابم پرینت حساب گرفتم. یکی صد هزار و خورده‌ای و دیگری سیصد و پنجاه هزار تومان. کاغذِ موجودی‌ها را برداشتم و راه افتادم سمت ماشین که مرد صدایم زد. گفت: آقا، کارتتون.

 ۴۸ دقیقه، ۱۱۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

۴۸ دقیقه
سقط جنین

راهنمای دانلود کتاب صوتی سقط جنین

برای دانلود کتاب صوتی سقط جنین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سقط جنین
وفا محسنی
۱۳۹۹/۲/۲۳
با سپاس از کتابراه داستان کوتاه دارای قواعد تعریف شده‌ای است مانند بیوگرافی شخصینهای داستان، نقطه اوج قصه، پایان بندی خوب و محکم و... که متاسفانه داستان سقط جنین در رعایت نمودن این نکات به نظر من خود بیشتر...
Maryam Salimian
۱۳۹۹/۳/۶
صدای گوینده اصلا خوب نبود
fati rakhsha
۱۳۹۹/۴/۴
داستانش هیچ چنگی‌ی دل نمیزد و هیچ نتیجه اخلاقی نمیشد ازش گرفت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸۷)