دانلود کتاب صوتی شناخت شخصیت‌های گروه‌های خونی

  • از: طاهره سلیم
  • راوی: لیلا رستمی شکوه
  • ناشر صوتی: راوی نو
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی شناخت شخصیت‌های گروه‌های خونی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شناخت شخصیت‌های گروه‌های خونی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شناخت شخصیت‌های گروه‌های خونی

کتاب صوتی شناخت شخصیت‌های گروه‌های خونی اثر طاهره سلیم، به شما کمک می‌کند که افراد مختلف را از طریق گروه خونی‌شان بشناسید و از ویژگی‌های گروه خود و دیگران آگاهی یابید.

این کتاب صوتی به مقوله‌هایی مانند تأثیر گروه‌های خونی بر شخصیت افراد، محیط کاری، خانواده، نوع تغذیه، نوع ورزش و نیز بیماری‌های شایع هر گروه خونی و نیز ارتباط طبع و گروه خونی پرداخته است.

انسان‌ها برای زندگی کردن نیازهایی دارند که وجود بعضی از آن‌ها برای زنده ماندن و ادامه زندگی لازم و ضروری است نیاز به خون همانند آب و اکسیژن یکی از نیازهای ضروری است که حیات انسان وابسته به آن است.

گروه‌های خونی روشی برای تقسیم‌بندی خون‌ها بر پایه وجود یا نبود آنتی‌ژن‌های موروثی خاصی روی سطح گلبول‌های قرمز خون است. براساس مهم‌ترین این تقسیم‌بندی خون انسان‌ها به چهار دسته AB ،B، A و O و براساس تقسیم‌بندی دیگر به گروه‌های مثبت و منفی تقسیم می‌شود.

هر انسانی به‌ طور طبیعی یکی از این چهار گروه خونی را دارد. مثلاً فردی با گروه خونی A آنتی‌ژن A را بر روی گلبول‌های قرمز خونش بروز می‌دهد و علیه سایر پادتن‌های گروه‌های خونی (B) در بدنش پادتن (آنتی‌بادی) ساخته می‌شود. فردی با گروه خونی B آنتی‌ژن B را دارد. فردی با گروه خونی AB هر دو آنتی‌ژن A و B را دارد و فردی با گروه خونی O هیچ‌کدام از دو آنتی‌ژن را ندارد و علیه هر دوی آن‌ها در بدنش پادتن ساخته می‌شود. بیشترین افراد در جهان دارای گروه خونی O هستند.

فهرست مطالب

۶۷ دقیقه
بخش اول
۶۷ دقیقه
بخش دوم
 ۲ ساعت و ۱۳ دقیقه، ۱۲۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی شناخت شخصیت‌های گروه‌های خونی

برای دانلود کتاب صوتی شناخت شخصیت‌های گروه‌های خونی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شناخت شخصیت‌های گروه‌های خونی
یکتا اثناعشری
۱۳۹۷/۱۱/۲۵
5عالی
null null
۱۳۹۷/۱۰/۶
بد نیست بخونیتش شاید خوش تون بیاد 😑
Mohammadamin Abedi
۱۳۹۷/۱۰/۴
کتاب خوبی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)