دانلود کتاب صوتی فرشته‌ی فکر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فرشته‌ی فکر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فرشته‌ی فکر

کتاب صوتی فرشته‌ی فکر نوشته‌ی لیندا رایدن، داستان خانم معلمی را به تصویر می‌کشد که به دانش‌آموزان خود آموزش می‌دهد که حتماً قبل از زدن هر حرفی دربارۀ خوب یا بد بودن آن فکر کنند و بعد آن را به زبان بیاورند.

موضوع کتاب صوتی فرشته‌ی فکر چیست؟

خانم اسنودن معلم بچه‌ها رو به آن‌ها می‌گوید: «امروز می‌خواهم درباره قدرت واژه‌ها با شما حرف بزنم. آیا تاکنون برایتان اتفاق افتاده که به محض اینکه حرفی را زدید، از بیان کردنش پشیمان شده باشید و آرزو کنید کاش می‌شد حرفتان را پس بگیرید؟»

لیندا رایدن (Linda Ryden) در داستان خود از زبان خانم معلم، درس بسیار باارزشی را در مورد اهمیت انتخاب درست کلمات به بچه‌ها آموزش می‌دهد. خانم اسنودن به آن‌ها می‌آموزد که قبل از زدن هر حرفی، ابتدا خوب فکر کنند و اگر حرفشان سودمند، راست، لازم و مهربانانه بود بیانش کنند و اگر نه از گفتنش خودداری کنند.

در همان روز تایاجا دختری با موهای فرفری و سیاه‌پوست و لاغر، درست زمانی که می‌خواست به دوستش رزی بگوید که مدل موهای او را دوست ندارد، حرف معلمش به یادش آمد. حرفی که تایاجا می‌خواست بگوید هر چند به نظرش درست بود اما تنها یک نظر شخصی و سلیقه‌ای به حساب می‌آمد و مطرح کردنش ضرورت و سودی نداشت و محبت‌آمیز هم نبود.

کتاب صوتی فرشته‌ی فکر (Tyaja uses the Think Test) برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید فرزندان 5 تا 8 ساله‌ی خود را برای حضور در جامعه آماده کنید و درباره‌ی ارزش دوستی، تدبیر، دلسوزی، احترام متقابل، عزت نفس، هشیاری و... با او سخن بگویید، این کتاب صوتی را به همراه یکدیگر گوش دهید.

این داستان به فرزند شما یاد می‌دهد که گاهی بهتر است افکارشان را در ذهن و دلشان حفظ کنند و مطرحش نکنند، چرا که ممکن است باعث ناراحتی، دل‌شکستگی و... شخص مقابل شوند.

در بخشی از کتاب صوتی فرشته‌ی فکر می‌شنویم:

تینا: "مثلاً اگه من سر میزِ غذا از یکی بخوام که سیب‌زمینی‌ها رو بهم بده هم باید قبلش به حرفم فکر کنم؟"

خانوم اسنودن (با خنده): "معلومه که نه تینا. هر جایی که نیاز باشه تو قبل از زدنِ حرفی بهش فکر کنی، یک صدا از درونِ خودت بهت گوشزد می‌کنه. "

کلاس تموم شد و زنگِ تفریح به صدا دراومد. همه‌ی بچه‌ها توی حیاطِ مدرسه مشغولِ بازی بودن و با هم صحبت می‌کردن. رُز در حالِ راه رفتن بود و دُری رو دید که روی تاب نشسته بود. اون یک کفشِ جدیدِ زردرنگ خریده بود که از نظرِ رُز اصلاً قشنگ نبود.

اون با خودش فکر کرد: "کفش‌های جدیدِ دُری چقدر مسخره و بچه‌گونه هستن. بهتره برم و بهش بگم."

 ۱۴ دقیقه، ۲۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
فرشته‌ی فکر

راهنمای دانلود کتاب صوتی فرشته‌ی فکر

برای دانلود کتاب صوتی فرشته‌ی فکر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فرشته‌ی فکر

نظرات کتاب صوتی فرشته‌ی فکر

نوشین مشاک
۱۴۰۰/۱/۴
برای کودکان کتاب بسیار خوبی هست پنچ ستاره هم کمه
معصومه لطفی
۱۴۰۰/۲/۱۴
کتاب داستانی خارجی بر پایه اصول تربیتی است.. پیشنهاد میشود
معصومه خ
۱۴۰۰/۲/۱۲
در جهت مثبت اندیشی و رفتار صحیح در بچه‌ها کاربردی است
مشاهد همه نظرات (۵)