دانلود کتاب صوتی قوانین ازدواج: رموز زندگی زناشویی موفق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قوانین ازدواج: رموز زندگی زناشویی موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قوانین ازدواج: رموز زندگی زناشویی موفق

الن فاین و شری اشنایدر در کتاب صوتی قوانین ازدواج: رموز زندگی زناشویی موفق، روش‌های رسیدن به زندگی زناشویی موفق را بر اساس بررسی‌های علمی و تجربیات خود در اختیارتان قرار می‌دهند. کتاب حاضر چهل و یک قانون دارد که جامه‌ی عمل پوشاندن به آن‌ها بسیار آسان است.

درباره کتاب صوتی قوانین ازدواج:

آیا در شرف ازدواج هستید؟ آیا در زندگی مشترک خود با مشکل مواجه شده‌اید؟ لازم نیست نگران آینده‌ی رابطه‌ی خود باشید؛ چرا که الن فاین (Ellen Fein) و شری اشنایدر (Sherrie Schneider) در این کتاب صوتی با زبان و ادبیاتی ساده و قابل درک پیشنهادات و راهکارهای مفید و کارآمدی ارائه می‌دهند. مخاطبان اصلی کتاب قوانین ازدواج: رموز زندگی زناشویی موفق (The Rules for Marriage) زنان هستند و به شما می‌آموزد به هنگام رویارویی با انواع مشکلات خانوادگی چگونه برخورد کنید.

کتاب حاضر به شما کمک می‌نماید به درک بهتر و عمیق‌تری نسبت به همسر خود برسید، در خانه آرامش برقرار کنید، مرد زندگی خود را حمایت نمایید و در راه رسیدن به موفقیت و پیشرفت در کنارش باشید.

بهبود روابط زناشویی، افزایش کیفیت رابطه، رسیدن به درک متقابل، حل اختلافات زناشویی و... تنها گوشه‌ای از محاسن گوش فرادادن به راهکارهای ساده‌ی کتاب قوانین ازدواج است. حتی اگر با همسر خود مشکلات عمیقی دارید و فکر می‌کنید این رابطه دیگر به بن بست رسیده است، مطمئن باشید کتاب حاضر باز هم می‌تواند به شما کمک کند. داشتن یک رابطه‌ی سالم حق شماست و آن‌قدرها هم که تصور می‌کنید دور از دسترس نیست، فقط باید مسیر رسیدن به آن را بیاموزید.

کتاب صوتی قوانین ازدواج مناسب چه کسانی است؟

اگر در شرف ازدواج هستید، در دوران نامزدی به سر می‌برید و یا فکر می‌کنید برای داشتن رابطه‌ی بهتر نیازمند راهنمایی هستید، شنیدن کتاب حاضر را از دست ندهید. کتاب صوتی قوانین ازدواج برای زنانی است که می‌خواهند زندگی بهتری داشته باشند.

در بخشی از کتاب صوتی قوانین ازدواج می‌شنویم:

برای بعضی از زوج‌ها اولین سال ازدواج تداوم ماه عسل است و برای تعدادی دیگر دوران انطباق یافتن با اخلاق و رفتارهای یکدیگر. همسرتان یک نظر می‌دهد، شما نظری دیگر و تعجب می‌کنید که چطور حاضر نیست به خاطر شما تغییر عقیده بدهد. فکر می‌کنید که اگر عاشق‌تان بود، حتماً این کار را می‌کرد. اگر این‌طور فکر می‌کنید، پس بدانید در سال اول زندگی مشترک بر سر مسائل متعددی از قبیل انتخاب محل زندگی، زمان دیدار با خانواده‌ها، مسائل مادی و... جر و بحث فراوان خواهید داشت.

متأسفانه گاهی اوقات هیچ راه‌حلی برای این اختلاف نظرها وجود ندارد، مثلا در یک روز گرم تابستانی او می‌خواهد تمام مدت کولر روشن باشد. حال آن‌ که شما دلتان می‌خواهد ساعاتی از روز کولر را خاموش کنید. پیشنهاد شما را چنین پاسخ می‌دهد: «اگر سردته، یه بلوز بپوش.»

 ۴ ساعت و ۱۱ دقیقه، ۲۳۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۴ دقیقه
مقدمه‌ی نویسنده / قانون اول، دوم، سوم و چهارم
۲۶ دقیقه
قانون پنجم، ششم و هفتم
۳۲ دقیقه
قانون هشتم، نهم، دهم، یازدهم، دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم
۳۱ دقیقه
قانون پانزدهم، شانزدهم، هفدهم، هجدهم، نوزدهم و بیستم
۳۲ دقیقه
قانون بیست و یکم، بیست و دوم، بیست و سوم، بیست و چهارم و بیست و پنجم
۳۰ دقیقه
قانون بیست و ششم، بیست و هفتم، بیست و هشتم، بیست و نهم و سی‌ام
۲۷ دقیقه
قانون سی و یکم، سی و دوم، سی و سوم، سی و چهارم، سی و پنجم و سی و ششم
۴۰ دقیقه
قانون سی و هفتم، سی و هشتم، سی و نهم، چهلم و چهل و یکم

راهنمای دانلود کتاب صوتی قوانین ازدواج: رموز زندگی زناشویی موفق

برای دانلود کتاب صوتی قوانین ازدواج: رموز زندگی زناشویی موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قوانین ازدواج: رموز زندگی زناشویی موفق

نظرات کتاب صوتی قوانین ازدواج: رموز زندگی زناشویی موفق

Xohre Akbari
۱۴۰۰/۲/۹
کتابی که ارزش یکبار خوندن رو داره اموزنده و خلاصه و مفید
مشاهد همه نظرات (۱)