دانلود کتاب صوتی قورباغه و دوستان، بهترین تابستان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قورباغه و دوستان، بهترین تابستان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قورباغه و دوستان، بهترین تابستان

کتاب صوتی قورباغه و دوستان، بهترین تابستان نوشته‌ی ایو بانتینگ، داستانی هیجان‌انگیز و جذاب درباره‌ی قورباغه‌ای است که در برکه‌ای بزرگ زندگی می‌کند، او دوست خفاشی دارد که بعضی مواقع به دیدارش می‌آید و ساعت‌ها با هم صحبت می‌کنند.

موضوع کتاب صوتی قورباغه و دوستان، بهترین تابستان (Frog and Friends Best Summer Ever) چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی قورباغه و خفاشی قهوه­‌ای است که با یکدیگر دوست هستند. بعضی از شب‌­ها، خفاش روی چمنزار کنار برکه­ قورباغه می‌نشیند و با او صحبت می‌کند. آن‌ها درباره‌ی موضوعات مختلفی با یکدیگر صحبت می‌کنند و از همه بیشتر درباره‌ی تفاوت‌هایی که با هم دارند حرف می‌زنند و از این مقایسه لذت می‌برند و سرگرم می‌شوند.

کتاب صوتی قورباغه و دوستان، بهترین تابستان مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 9 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده و هیجان‌انگیز هستند، مناسب خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی قورباغه و دوستان، بهترین تابستان می‌شنویم:

اون شب گرم تابستونی، توی تاریکی بیدار موندن و صحبت کردن. خفاش پرواز کرد و از شاخه‌ی درخت بلوطی که سایه‌ش روی برکه افتاده بود، برعکس آویزون شد و بال‌هاش رو مثل پتو دور خودش پیچید. قورباغه هم روی سنگ کنار برکه نشست و به بالا نگاه کرد.

خفاش: به نظر بعضی از مردم من خیلی زشتم.

قورباغه سرش رو به نشونه‌ی منفی تکون داد و گفت: نه اینطور نیست. تو تیره و دوست‌داشتنی هستی. بعضی‌ها هم نظرشون اینه که من خیلی زشتم، ولی یکبار یک دختربچه‌ انقدر ازم خوشش اومده بود که دلش می‌خواست من به خونه ببره و ازم مراقبت کنه.

 ۱۷ دقیقه، ۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۸ دقیقه
قورباغه و دوستان: بهترین تابستون

راهنمای دانلود کتاب صوتی قورباغه و دوستان، بهترین تابستان

برای دانلود کتاب صوتی قورباغه و دوستان، بهترین تابستان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قورباغه و دوستان، بهترین تابستان

نظرات کتاب صوتی قورباغه و دوستان، بهترین تابستان

زهرا مرادپور
۱۳۹۹/۷/۸
صدای فریادگونه‌ی خانم غزل متاسفانه باعث شد من تا آخر قصه رو گوش ندم، آیا گوینده‌ای پیدا نشده که از صداش استفاده بشه؟ متاسفم
مشاهد همه نظرات (۱)