دانلود کتاب صوتی من استرس دارم اما آن را کنترل می‌کنم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی من استرس دارم اما آن را کنترل می‌کنم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی من استرس دارم اما آن را کنترل می‌کنم

کتاب صوتی من استرس دارم اما آن را کنترل می‌کنم اثر محمد قهرمانی، تکنیک‌‌ها و راهکارهای مفیدی جهت درمان استرس به شما می‌آموزد تا بتوانید استرس درونی خود را مدیریت و آن را از بین ببرید.

در قرن حاضر استرس یکی از مهم‌ترین زمینه‌های پژوهش در علوم مختلف به شمار می‌آید. این موضوع تا حدی جدی است که توجه دانشمندان رشته‌های مختلف اعم از پزشکان، روان‌شناسان، فیزیولوژی‌ست‌ها، زیست‌شناسان و جامعه‌شناسان را به خود جلب کرده است و هر یک جنبه‌هایی از استرس و عوارض آن را بررسی کرده‌اند.

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که پر از فاکتورها و ابزارهای استرس‌زا است و استرس بخشی از زندگی روزمره ما شده است. استرس کشنده می‌تواند باعث بروز مشکلات روحی و جسمی بسیار شدید و یا حتی در پاره‌ای از موارد می‌تواند باعث بروز اختلالات و بیماری‌هایی شود. پیدا کردن راهکاری مناسب برای غلبه بر این مشکلات بسیار حیاتی است.

استرس یکی از واکنش‌های طبیعی بدن در موقع خطر است که باعث می‌شود بدن آماده فرار و یا جنگ شود. استرس همچنین فعالیت سیستم‌های مختلف بدن را برای آماده‌سازی در مواجهه با تهدیدات احتمالی کاهش و یا افزایش می‌دهد. اگر دچار استرس حاد هستید نیاز است که با استفاده از تمام راهکارهای ممکن این مشکل را حل کنید. می‌توانید حل این مشکل را با تغییر در نوع نگرش‌تان شروع کنید. تغییر در نگرش باعث تازه شدن نوع نگاه‌تان به مسائل شده و مهارت‌تان در اداره زندگی بالا می‌برد. به نظر من این راهکار، شالوده و اساس کنترل و مدیریت استرس در زندگی است.

استرس مانع استفاده‌ی مطلوب از تمام ظرفیت‌های فکری و ذهنی و شکوفایی استعدادهای منحصربه‌فرد ما می‌شود. در این صورت نمی‌توانیم احساس آرامش و موفقیت داشته باشیم. همین عدم احساس موفقیت، استرس بیشتری بر ما وارد می‌کند و یک چرخه‌ی باطل شکل می‌گیرد.

استرس واکنش ما انسان‌هاست به اتفاقات مختلفی که در زندگی‌مان روی می‌دهد و این واکنش شامل علائمی در رفتار، جسم، ذهن، عواطف ما می‌شود. اگر شما یا یکی از عزیزانتان نیز علائم استرس را دارید و در کنترل آن با مشکل مواجه شدید، شنیدن و عمل کردن به توصیه‌های این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

 ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه، ۱۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۲ دقیقه
فصل اول - فصل دوم - فصل سوم
۳۷ دقیقه
فصل چهارم: دلایل و منابع استرس
۲۷ دقیقه
فصل پنجم: روش‌های مقابله با استرس و کنترل آن - بخش اول
۴۱ دقیقه
فصل پنجم: روش‌های مقابله با استرس و کنترل آن - بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی من استرس دارم اما آن را کنترل می‌کنم

برای دانلود کتاب صوتی من استرس دارم اما آن را کنترل می‌کنم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  من استرس دارم اما آن را کنترل می‌کنم
faeze heydari
۱۳۹۸/۴/۲
بد نیس ارزش‌ی بار خوندن داره
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)