دانلود کتاب صوتی من همیشه کاری که می‌خوام انجام می‌دم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی من همیشه کاری که می‌خوام انجام می‌دم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی من همیشه کاری که می‌خوام انجام می‌دم

کتاب صوتی من همیشه کاری که می‌خوام انجام می‌دم نوشته تد کرسنسکی، قصه کودکی 3 ساله که مدام در حال بازیگوشی و خراب‌کاری است را با زبانی کودکانه و شیرین روایت می‌کند.

موضوع کتاب صوتی من همیشه کاری که می‌خوام انجام می‌دم چیست؟

یک روز صبح سر میز صبحانه این کودک بازیگوش، در حال خواندن نوشته‌های روی پاکت آبمیوه بود که ناگهان محتوی پاکت آبمیوه روی شلوار پدرش ریخت و آن را به رنگ نارنجی درآورد. پدر با عصبانیت به فرزندش زل زد و کودک به پشت مادرش پناه برد تا اینکه...

کتاب صوتی من همیشه کاری که می‌خوام انجام می‌دم برای چه کسانی مناسب است؟

این اثر برای کودکان پیش‌دبستانی و دبستانی بسیار سرگرم کننده و آموزنده است.

در بخشی از کتاب صوتی من همیشه کاری که می‌خوام انجام می‌دم می‌شنویم:

پدر داد زد: «وای امی واقعاً عصبی‌ام. شلوار جدیدم کاملاً خیس شده.» فکر می‌کردم پدرم آشفته می‌شه چون باعث شده بودم دیر به سرکار برسه. اما مادر به پدر یه تیکه نون تست داد و کلماتی رو گفت که من عاشقشون بودم. «حالا عزیزم بهتره بی‌خیالش بشی. هر چی باشه اون فقط 3 سالشه.»

وقتی به ته راهرو می‌رفتم پدرم باعث شد من سکندری بخورم و بیفتم. پس فریاد زدم: «ماااااااامااااااان ... تام خیلی بدجنسه.» و یه کمی هم نقش بازی کردم. تام ادعا کرد که تقصیر من بوده نه اون. من نفسم رو حبس کرده بودم. برادرم آهی کشید و بعد مامان اونو روی یه صندلی نشوند. من بدون اینکه اهمیتی بدم رفتم.

 ۱۵ دقیقه، ۲۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
من همیشه کاری که می‌خوام انجام می‌دم

راهنمای دانلود کتاب صوتی من همیشه کاری که می‌خوام انجام می‌دم

برای دانلود کتاب صوتی من همیشه کاری که می‌خوام انجام می‌دم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  من همیشه کاری که می‌خوام انجام می‌دم