دانلود کتاب صوتی موج سوم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موج سوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی موج سوم

کتاب صوتی موج سوم نوشته‌ی الوین تافلر، یکی از بهترین آثار در زمینه آینده‌پژوهی است و از مضامینی اجتماعی و سیاسی برخوردار است که سیر تحول جوامع را برای انسان‌ها ملموس‌ و قابل درک می‌کند.

درباره‌ی کتاب صوتی موج سوم:

الوین تافلر (Alvin Toffler) در کتاب صوتی موج سوم (The Third wave) به زبانی گویا و روان شرح می‌دهد که انسان‌ها در ابتدا در چه مرحله‌ای از جهت شغلی و سطح فکری قرار گرفته بودند و در این راه چه مراحلی را پشت سر گذراندند و اکنون در چه مرحله‌ای به سر می‌برند. تافلر را اغلب به خاطر پیش‌بینی‌هایش نسبت به آینده می‌شناسند. در بخش‌هایی از این کتاب، آینده انسان‌ها و نحوه‌ی کار آن‌ها در سال‌های آینده و چگونگی عبورشان از موج‌های مختلف زندگی بیان می‌شود و زمان گذشته، حال و آینده مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد.

این اثر شما را با سبک‌های گوناگون زندگی نیز آشنا می‌کند و موجب می‌شود تا چگونگی پیدایش شغل‌های گوناگون و مزایا و معایب آن‌ها را بهتر دریابید. هم‌چنین نحوه‌ی تغییر در شیوه زندگی، تجارت و ارتباطات را براساس نیازهای انسان و در چهارچوب فناوری‌ها را نیز آموزش می‌دهد.

کتاب صوتی موج سوم در سراسر جهان مورد ستایش و استقبال فراوانی قرار گرفته است. آقای تافلر در این اثر به نمونه‌های فراوان و قابل درکی اشاره می‌کند و تجزیه و تحلیل‌های بسیار فنی و اساسی انجام می‌دهد و شما را با نحوه‌ی پیشرفت علم و مشاغل گوناگون آشنا می‌کند. این کتاب از این قدرت برخوردار است که ذهن انسان‌ها را باز کند، تا بتوانند درک خوبی از مشاغلی که در آینده برایشان مفید بوده، داشته باشند. زیرا با ورود به هر موجی چندین شغل جدید شکل می‌گیرد و طبیعتا تعداد دیگری از مشاغل کمرنگ می‌شوند و یا به کلی از بین می‌روند.

عصر کنونی به اشخاصی تعلق دارد که با تکنولوژی و فناوری اطلاعات آشنایی داشته باشند. زیرا امروزه در حال ورود به موج سوم تکنولوژی هستیم و دو موج یا عصر را پشت سر گذاشته‌ایم.

موج اول را الوین تافلر موج کشاورزی می‌نامد که انسان‌ها بیشتر در کار کشاورزی آن هم به عنوان رعیت فعالیت می‌کردند. درآمدی نداشتند و فقط در ازای غذایی که از ارباب خود می‌گرفتند شبانه روزی برای او کار می‌کردند که مدت زمان کار بسیار طولانی و منفعت آن هم اندک بود.

موج دومی که الوین تافلر در این اثر درباره‌ی آن صحبت می‌کند، موج صنعتی است. در این دوره اصولا اشخاص به مدرسه رفته‌اند و علوم گوناگونی را یاد گرفته‌اند. اشخاصی که در این موج رشد کرده‌اند، اغلب علاقه‌ای به کارهایی هم‌چون کارمندی دارند. این مشاغل در مقایسه با مشاغل موج اول راحت‌تر هستند و حقوقی نیز به آن‌ها پرداخت می‌شود، به همین دلیل معمولا اشخاص رضایت بیشتری دارند.

موج سوم که مد نظر نویسنده بوده و اعتقاد دارد که در حال ورود به این موج هستیم، عصر تکنولوژی و فناوری اطلاعات است. در این موج مشاغلی هم‌چون بازاریابی و تجارت الکترونیک پررنگ‌تر می‌شوند و درآمد آن‌ها نیز نسبت به کارمندی بیشتر است و نیاز به کار کمتری نسبت به کارمندی دارند.

الوین تافلر را بیشتر بشناسیم:

الوین تافلر در سال 1928 در خانواده‌ای لهستانی که به آمریکا مهاجرت کرده بودند، چشم به جهان گشود. او در سال 1946 به دانشگاه نیویورک رفت و چندین سال بعد در رشته ادبیات انگلیسی فارغ‌التحصیل شد. آقای تافلر یک آینده‌پژوه برجسته بوده و بسیاری از آثاری که او به نگارش درآورده نیز به همین موضوع ارتباط دارند.

وی کتاب‌های ارزنده‌ی بسیاری را از خود به جای گذاشته که برجسته‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از: مصرف کنندگان فرهنگ، مدرسه در شهر، شوک آینده، آینده شناس، آنسوی بحران، موج سوم، ورق های آینده، شرکت سازگار، یا پویایی‌های اجتماعی و... . سرانجام او در سال 2016 دار فانی را وداع گفت.

در قسمتی از کتاب صوتی موج سوم می‌شنویم:

«موج سوم توجه ما را نه به اهمیت نظم، بلکه به اهمیت بی‌نظمی و تصادف در تکامل و تکوین پدیده‌ها معطوف می‌دارد و با بررسی نظریه‌های جدید و تکان دهنده در این زمینه و به ویژه نظریات دانشمند بلژیکی پریگوگین، بینش تازه‌ای در زمینه‌ی تکامل ارائه می‌دهد که به کمک آن می‌توان از میان آشفتگی و هرج و مرج به جست‌وجوی نشانه‌های بدیع نظم و تکامل پرداخت».

 ۲۶ ساعت و ۳۴ دقیقه، ۱۱۰۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۹۰۰۰ ت - 11.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
یادداشت مترجم
۲۲ دقیقه
پیشگفتار
۳۶ دقیقه
منازعه بزرگ
۵۵ دقیقه
معماری تمدن
۲۹ دقیقه
شکاف نامرئی
۵۵ دقیقه
پشت پا زدن به قواعد
۲۷ دقیقه
تکنسین‌های قدرت
۳۳ دقیقه
طرح عملیاتی نهایی
۱۸ دقیقه
آشفتگی ملت‌ها
۵۲ دقیقه
رانه امپریالیستی
۶۴ دقیقه
واقعیت صنعتی
۳۶ دقیقه
آخرین قطعه: سیل برق آسا
۱۴ دقیقه
سنتز جدید
۹۰ دقیقه
برج فرماندهی
۵۱ دقیقه
انبوه‌زدایی رسانه‌ها
۳۹ دقیقه
محیط هوشمند
۵۷ دقیقه
فراتر از تولید انبوه
۵۲ دقیقه
کلبه الکترونیک
۶۶ دقیقه
خانواده‌های آینده
۶۸ دقیقه
بحران هویت شرکت‌ها
۷۹ دقیقه
رمزگشایی قوانین جدید
۸۹ دقیقه
پیدایش نظام تولید برای مصرف شخصی
۷۸ دقیقه
گرداب شدید روانی
۶۱ دقیقه
فروپاشی ملت
۷۶ دقیقه
گاندی با ماهواره‌ها
۴۶ دقیقه
قطعه پایانی: تلاقی بزرگ
۵۸ دقیقه
سپهر روانی نو
۴۳ دقیقه
شخصیت آینده
۸۸ دقیقه
آرامگاه سیاسی
۱۰۷ دقیقه
دموکراسی قرن بیست و یکم

راهنمای دانلود کتاب صوتی موج سوم

برای دانلود کتاب صوتی موج سوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  موج سوم

نظرات کتاب صوتی موج سوم

hedi zarabi
۱۳۹۹/۶/۱۰
الوین تافلر همیشه عالی بوده.... اینده پژوهه!!! من کتابهای کاغذیشونو‌ خوندم... موج سومو ثروت ملل و... الوین همیشه ایده از اینده به ما میدن.
amirabbas ahmadzadeh
۱۳۹۹/۸/۱۵
ممنون از زحمتی که برای این کتاب صوتی کشیده شده صدای گوینده و موزیک‌ها و نحوه خوندن عالی بود
S Y
۱۳۹۹/۱۱/۱۰
کتاب بسیار خوب و پرباری است. اجرا هم خوب است. مطالعه آن را برای کسانی که دنبال تفکر استراتژیک هستند، توصیه می‌کنم.
مشاهد همه نظرات (۸)
علوم سیاسی، جامعه شناسی، آینده پژوهی، آینده پژوهی چیست، کتاب آینده پژوهی، علم آینده پژوهی، بینش و آینده نگری، علوم اجتماعی، روابط بین المللی، تحولات اجتماعی، فرهنگ و رفتار اجتماعی، تاریخ اجتماعی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، فناوری اطلاعات، خرید کتاب موج سوم، قیمت کتاب موج سوم، معرفی کتاب موج سوم، درباره کتاب موج سوم، خرید اینترنتی کتاب موج سوم، فایل صوتی کتاب موج سوم، کتاب موج سوم الوین تافلر، کتاب موج سوم دموکراسی، تاریخچه دموکراسی، آشنایی با دموکراسی، کتاب صوتی موج سوم اثر الوین تافلر، دانلود کتاب صوتی موج سوم اثر الوین تافلر، کتاب صوتی موج سوم الوین تافلر، کتاب صوتی موج سوم نوشته الوین تافلر، تاثیرات فناوری اطلاعات و ارتباطات در زندگی، تاثیر فناوری اطلاعات بر کار، تاثیر فناوری بر مشاغل جدید، مشاغل کامپیوتر و فناوری اطلاعات، مشاغل فناورى، کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات، دموکراسی، تاریخ سیاسی، اقتدارگرایی، سیاست در جهان، تکنولوژی اطلاعات، آلوین تافلر، The Third wave، Alvin Toffler