دانلود کتاب صوتی مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1

  • از: محمودرضا ولی خانی
  • ناشر صوتی: انتشارات راین
  • ۱۰۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1

کتاب صوتی مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1 تالیف و گردآوری محمودرضا ولی خانی، حاوی تلفظ صحیح تمامی جملات و مکالمات موجود در این کتاب است.

نسخه الکترونیک این کتاب با عنوان "مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1 - خود آموز و راهنمای آموزشی" در کتابراه منتشر شده است.

زبان آموزان معمولاً به اشتباه تصور می‌کنند که اگر لغات آلمانی در قالب دستوری آلمانی قرار داده شود، جمله‌ای مناسب ساخته خواهد شد. ولی این کار همیشه به یک جمله «آلمانی» مناسب با موقعیت منجر نمی‌شود. نتیجه‌ی این تفکر جملاتی است که ردپای فارسی در آن‌ها دیده می‌شود. در کتاب «مکالمۀ زبان آلمانی بر اساس متد MENSCHEN» به شما آموزش داده می‌شود که به شیوه‌ی صحیح «آلمانی» صحبت کنید و با موقعیت صحیح جملات و عبارات در گفتگو آشنا شوید. همچنین آن دسته از زبان‌آموزانی که در درک استادان آلمانی‌زبان در کلاس درس مشکلاتی دارند، می‌توانند از این کتاب بهترین بهره را ببرند و جملات و الگوهای پرکاربرد را پیش یا پس از کلاس به خوبی آماده کنند.

کتاب «مکالمه زبان آلمانی بر اساس MENSCHEN A1» در کنار کتب «دستور زبان آلمانی MENSCHEN A1» و «واژه‌نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1» که هر سه توسط محمود رضا ولی‌خانی تألیف شده‌اند ترکیبی موفق را تشکیل می‌دهد تا زبان‌آموزان در کلاس درس، به تمامی گفتگو‌ها و نکات دستوری و واژگان در کتاب MENSCHEN A1 احاطه پیدا کنند و سریع‌تر، مطمئن‌تر و بیشتر بیاموزند تا بتوانند در روند یادگیری زبان آلمانی، پایه و اساس محکمی در مقطع A1 بنا کنند. این سه کتاب جامع زبان‌آموز را تا حد زیادی از کتاب‌های درسی MENSCHEN بی‌نیاز می‌کند.

آزمون گوته:

کتاب «مکالمه زبان آلمانی بر اساس MENSCHEN A1» در کنار کتب «650 لغت آزمون گوته مقطع A1» و «دستور زبان آلمانی MENSCHEN A1» و «10 نمونه آزمون گوته مقطع A1» ترکیبی بسیار موفق برای آمادگی آزمون گوته مقطع A1 فراهم می‌کند. تجربه نشان داده است که زبان‌آموزان تنها با مطالعه و تمرین با این چهار کتاب پیشرفت قابل ملاحظه‌ای تجربه کرده‌اند.

 ۵۸ دقیقه، ۵۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
درس 1 - سلام و احوالپرسی
۵ دقیقه
درس 2 - شغل و اطلاعات شخصی
۲ دقیقه
درس 3 - خانواده
۲ دقیقه
درس 4 - خرید کردن
۲ دقیقه
درس 5 - اشیا
۲ دقیقه
درس 6 - گفتگوی تلفنی
۳ دقیقه
درس 7 - تفریحات و فراغت
۳ دقیقه
درس 8 - قرار مرار
۳ دقیقه
درس 9 - غذا خوردن
۳ دقیقه
درس 10 - وسایل نقلیه
۱ دقیقه
درس 11 - گذشته
۲ دقیقه
درس 12 - سفر و جشن
۴ دقیقه
درس 13 - آدرس
۳ دقیقه
درس 14 - خانه و آپارتمان
۲ دقیقه
درس 15 - محله
۳ دقیقه
درس 16 - کمک در هتل
۱ دقیقه
درس 17 - قصد و برنامه
۲ دقیقه
درس 18 - بیماری و مشورت
۲ دقیقه
درس 19 - ظاهر اشخاص
۲ دقیقه
درس 20 - درخواست کردن
۳ دقیقه
درس 21 - مقررات
۳ دقیقه
درس 22 - لباس
۲ دقیقه
درس 23 - شرایط جوی
۱ دقیقه
درس 24 - آرزو و تبریکات

راهنمای دانلود کتاب صوتی مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1

برای دانلود کتاب صوتی مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1

نظرات کتاب صوتی مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1

سیاوش رامجردزاده
۱۳۹۸/۵/۱
خیلی مفیده فقط تنها موردش ندیدن متنه چون فقط گوش دادن کفایت نمیکنه کاش میشد همزمان متن رو دید و دیکته لغات رو هم یاد گرفت. ممنون
Del Sh
۱۳۹۸/۷/۲۷
عالی بود من که خیلی خوشم اومد
من بخاطر مخالفط خانواده که میگفتن دختر نباید دنبال این چیزا بره نمیتونستم کلاس زبان برم ولی این کتاب باعث شد خیلی پیشرفت کنم
Meysam Mirali
۱۳۹۸/۵/۱
خیلی ممنون از کتاب راه من خیلی دنبال این کتاب میگشتم که الان بصورت شنیداری همیشه همراهم هست کاملا ازش استفاده میکنم بسیار عالی و مفید هست
مشاهد همه نظرات (۳۱)