دانلود کتاب صوتی میلاروپا


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی میلاروپا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی میلاروپا

اریک امانوئل اشمیت در کتاب صوتی میلاروپا، ذهنیت بودایی تبتی را بیان می‌کند و باز به این پرسش فلسفی می‌پردازد که آیا واقعیت خارج از ذهنیت انسان و دریافتی که انسان از آن دارد، موجود است یا نه؟

در کتاب میلاروپا، شخصیت اصلی داستان به نام سیمون، هر شب خواب می‌بیند که زنی، معمایی برایش تعبیر می‌کند؛ در جسم او روح میلاروپا، راهب مشهور تبتی 900 سال پیش که نفرتی شدید از برادر زاده‌اش دارد، حلول کرده است.

سیمون برای رهایی از این چرخه تناسخی دائمی باید ماجرا‌ی این دو مرد را حکایت کند، خود را با ایشان هم‌ذات سازد، یعنی هویت آنان را با خود در هم آمیزد. اما به راستی از کجا رویا آغاز می‌شود و واقعیت پایان می‌گیرد؟

داستان میلاروپا (Milarepa) در مذهب بودا جریان دارد. سیمون که در پاریس زندگی می‌کند متوجه می‌شود که در سالیان قبل در کالبد مردی به نام سواستیکا در صحرای تبت زندگی می‌کرده و دشمن میلارپا بوده و برای رسیدن به آرامش باید صدهزار بار داستان میلارپا را تعریف کند. میلارپایی که به آرامش درونی دست یافته است.

اریک امانوئل اشمیت (Eric Emmanuel Schmitt)، نویسنده، نمایش‌نامه‌نویس و فیلسوف فرانسوی است. نوشته‌های او به 43 زبان دنیا منتشر شده و نمایشنامه‌های او در بیش از 50 کشور روی صحنه رفته‌ است. چندین جایزه تئاتر مولیر فرانسه، جایزه بهترین مجموعه داستان گنکور، جایزه آکادمی بالزاک همراه بسیاری از جوایز فرانسوی و خارجی از جوایز اهدا شده به اشمیت است.

آثار او شامل نمایشنامه‌هایی نظیر «خرده جنایت‌های زناشویی» و «مهمانسرای دو دنیا» و داستان‌هایی همانند «گل‌های معرفت»، «میلارپا»، «ابراهیم آقا و گل‌های قرآن»، «اسکار و خانم...» است.

فهرست مطالب

۷۳ دقیقه
میلاروپا
 ۱ ساعت و ۱۲ دقیقه، ۱۰۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی میلاروپا

برای دانلود کتاب صوتی میلاروپا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  میلاروپا
Mahdi Zamani
۱۳۹۸/۳/۱۵
این داستان اولین داستان گلهای معرفت هست. اگر بنا به گوش دادن آن دارید لازم به خرید این نیست.
رضا جهانتاب
۱۳۹۸/۱/۲۸
من شناختی از مکتب بودایی ندارم ولی فلسفه اینکه من همه انسانها هستم بهترین طریقه شناخت زندگی هست که باعث میشه زندگی برای همه زیباتر بشه وقتی من اعتقاد داشته باشم که هیتلر منم و اون چند میلیون ادمی بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)