دانلود کتاب صوتی نامه رسان تنها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نامه رسان تنها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نامه رسان تنها

کتاب صوتی نامه رسان تنها نوشته‌ی سوزانا آیسرن درباره‌ی راسویی است که مسئولیت رساندن نامه‌ها را در جنگل برعهده دارد. او که برخورد سردی با همه دارد، رازی را هر روز با خود حمل می‌کند که هیچ یک از اهالی جنگل از آن خبر ندارد!

موضوع کتاب نامه رسان تنها (The Lonely Mailman) چیست؟

در جنگلی سرسبز و بزرگ راسوی پیری با دوچرخه‌ی قدیمی خود به کلبه‌ی حیوانات مختلف سر می‌زند و نامه‌های محبت‌آمیزی به آن‌ها می‌دهد، نامه‌هایی که اهالی جنگل برای یکدیگر می‌نویسند. این راسو که همیشه برخورد سردی با دیگران دارد در مقابل دعوت دیگران به منزلشان مقاومت می‌کند، برای همین همه فکر می‌کنند او راسوی بی‌احساسی است اما... .

کتاب صوتی نامه رسان تنها مناسب چه کسانی است؟

سوزانا آیسرن (Susanna Isern) نویسنده‌ای اسپانیایی است که در داستان حاضر تلاش می‌کند مفاهیم ارزشمندی مانند دوستی، مهربانی و... را به کودکان 3 تا 8 سال بیاموزد.

در بخشی از کتاب صوتی نامه ‌رسان تنها می‌شنویم:

نامه‌ای که به سنجاب رسید از طرفِ جوجه تیغی بود که توش نوشته شده بود: «سنجابِ عزیز، از اینکه دیروز تو فروشگاه بهت برخورد کردم و با تیغ‌هام بدنت رو خراشوندم خیلی معذرت میخوام. برای اینکه جبران کنم، ازت میخوام که امشب ساعت 8 به خونه‌ی من بیای. یادت باشه دیر نکنی.»

بعد از رسوندنِ نامه به سنجاب، راسو به طرفِ خونه‌ی جوجه تیغی رفت تا نامه‌اش رو بهش تحویل بده. اون بعد از 10 دقیقه رکاب زدن به خونه‌ی جوجه تیغی رسید، در زد و گفت: «جوجه تیغی! بیا نامه‌ات رو بگیر.»

 ۱۳ دقیقه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
نامه‌رسان تنها

راهنمای دانلود کتاب صوتی نامه رسان تنها

برای دانلود کتاب صوتی نامه رسان تنها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نامه رسان تنها

نظرات کتاب صوتی نامه رسان تنها

lar lari
۱۳۹۹/۱۱/۷
عالی ولی من گوش ندادمش ولی انگار قشنگ😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁
پیام نظری
۱۳۹۹/۱۱/۶
برای آشنایی با شغل نامه رسانی جالب بود
Zahra Khoramian
۱۴۰۰/۱/۲۲
به نظر من پایان جالبی داشت
مشاهد همه نظرات (۳)