دانلود کتاب صوتی نه پرو باش نه کم رو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نه پرو باش نه کم رو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نه پرو باش نه کم رو

کتاب صوتی نه پرو باش نه کم رو نوشته‌ی محمد قهرمانی و رویا شرافت، پنجمین جلد از مجموعه‌ی خودیاری است که به بررسی و تحلیل یکی از دغدغه‌های مهم جامعه یعنی کم رویی یا همان کمبود اعتماد به نفس و ضعف در خودباوری می‌پردازد و راهکارهایی طلایی برای مقابله با آن ارائه می‌کند.

کتاب صوتی نه پر رو باش نه کم رو، کتابی جذاب، پربار و کارآمد است که با بیانی گیرا و روان به روایت معنا و مفهوم ارتباطات، تعریف مهارت‌های ارتباطی و چگونگی و مراحل برقراری ارتباط سالم با دیگران می‌پردازد و نحوه‌ی غلبه بر کم رویی، افزایش ابراز وجود و نه گفتن را به شما می‌آموزد.

در بعضی مواقع انسان‌ها گمان می‌کنند که اعتماد به نفس بالایی دارند، اما در هنگام عمل درمی‌بایند که درست فکر نمی‌کردند و پا پس می‌کشند. در کشور ما اینگونه جا افتاده است که کودکان باید خواسته‌ها و نیازهایشان را زیر پا بگذارند و حرف دلشان را عنوان نکنند تا انسان محجوب و خوبی به نظر بیاید. این‌ها از کودکی به عنوان یک ارزش برای همگی ما تعریف شده است. در حالی که تعریف درست حجب و حیا این‌طور نیست.

شاید برای شما پیش آمده باشد که در موضوعاتی مانند گفتگو با دوستان، روابط کاری، ازدواج، مسائل مالی و موارد دیگر کمبود اعتماد به نفس و کم‌رویی را حس کنید. یکی از پایه‌های اصلی و اولیه‌ی موفقیت، داشتن اعتماد به نفس است که با انجام تمرین‌ها، راهکارها و تکنیک‌های درست می‌توانید آن را ارتقا دهید و برای همیشه با کم‌رویی خداخافظی کنید.

اگر در ارتباط با دوستان و اطرافیان خود دچار مشکل شده‌اید، در جمع نمی‌توانید صحبت کنید و سطح خود را از دیگران پایین‌تر می‌دانید، در هنگام مواجه شدن با همکاران و دوستان نمی‌توانید خواسته‌ها، نیازها و احساسات‌تان را بیان کنید، به درخواست‌ها و پیشنهادات غیرمنطقی دیگران نمی‌توانید نه بگویید و هزاران مشکل دیگر که همگی از کمبود اعتماد به نفس نشات می‌گیرد، این کتاب صوتی را بشنوید که راهگشایی برای حل مشکلات شماست.

در بخشی از کتاب صوتی نه پرو باش نه کم رو می‌شنویم:

در نظر برخی افراد همه چیز یا عالی است یا خیلی بد، دیگران یا موفق و خوب هستند با بد و ناموفق. اینگونه افراد حد وسط و تعادل را در نظر نمی‌گیرند و طرز تفکر آن‌ها به صورت افراط و تفریط است و همه چیز را یا سیاه می‌بینند یا سفید، رنگ خاکستری در نظر آن‌ها وجود ندارد. به همین دلیل آن‌ها در ارتباطات دچار مشکل می‌شوند و اعتماد به نفس‌شان پایین می‌آید. به عنوان مثال:

- اگر او این کار را برای من به طور کامل انجام ندهد وقتش را هدر داده چون من انتظار دارم آن را تا آخر و به طور کامل انجام دهد.
- یا با کسی ارتباط نمی‌گیرم یا اگر این کار را انجام دهم، بهترین فرد را انتخاب می‌کنم.
- اگر همیشه حامی من نباشی یعنی دوست نداری به من کمک کنی!

 ۳ ساعت و ۲۶ دقیقه، ۱۹۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶۱ دقیقه
فصل اول: ضرورت یادگیری مهارت‌های ارتباطی و بین فردی - فصل دوم - بخش اول
۴۹ دقیقه
فصل دوم: مفهوم ارتباط و مهارت‌های ارتباطی و بین فردی و ارتباط موثر - بخش پایانی
۵۶ دقیقه
فصل سوم: آشنایی با انواع روش‌های ارتباطی - فصل چهارم - فصل پنجم - فصل ششم
۴۲ دقیقه
فصل هفتم: روش‌های برقراری ارتباط با گروه‌های سنی مختلف - فصل هشتم - فصل نهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی نه پرو باش نه کم رو

برای دانلود کتاب صوتی نه پرو باش نه کم رو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نه پرو باش نه کم رو
کمند معراجی
۱۳۹۸/۱۲/۱۸
بسیار عالی و مفید
الی ب
۱۳۹۸/۱۱/۲۲
خیلی خوب و جامع بود
محبوبه سلگی
۱۳۹۹/۳/۵
واقعا ناراضی بودم. دو فصل رو‌ شنیدم، کلا تعاریف و واژگان و توضیح بدیهیات بود. پیشنهادش نمیکنم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)