دانلود کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو

دونالد ترامپ در کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو، به فنونی اشاره می‌کند که برای به راه انداختن تجارتی پرسود می‌تواند سودمند باشد. او افکار و راهکارهایی که باعث شده، بزرگ‌ترین چالش‌های خود را به موفقیت تبدیل کند با مردم در میان گذاشته است.

دونالد ترامپ (Donald Trump) رئیس‌جمهور آمریکا، پیش از ورود به گستره‌ی سیاست کتاب‌های پرفروش بسیاری نوشته است. در سایت شخصی این کلان میلیاردر که بیشتر ثروت خود را از راه سرمایه‌گذاری در اجرای طرح‌های ساختمان‌‌سازی به ‌دست آورده، بیش از ۱۶ عنوان به نام او ثبت شده است.

این کتاب‌ها اغلب به عنوان راهنما‌یی برای پولدار شدن یا پول به ‌جیب‌زدن و انتخاب شیوه‌ی "درست" برای برنده‌شدن در نبرد با زندگی نوشته شده و با نام‌هایی مانند "چگونه مثل یک بیلیونر فکر کنید؟"، "چگونه در زندگی برنده شوید؟" و "مثل یک قهرمان فکر کن" به بازار کتاب جهانی، از جمله به بازار کتاب ایران راه یافته‌اند. کتاب‌های "دو مرد با یک پیام: چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟" یا "پدر پولدار، پدر بی‌پول" که ترامپ با همکاری رابرت کیوساکی نگاشت، از کتاب‌هایی است که در تهران در چندین بنگاه انتشاراتی بارها تجدید چاپ شده‌ است.

یکی از بهترین و پر تیراژ‌ترین کتاب‌های دونالد ترامپ کتاب هرگز تسلیم نشو (Trump never give up) است که در آن از تبدیل چالش‌های زندگی به موفقیت صحبت کرده است. در قسمتی از کتاب ترامپ درباره این موضوع سخن می‌گوید که چگونه بعد از اینکه در کتاب رکوردهای جهانی گینس به عنوان بزرگ‌ترین بازگشت مالی در تاریخ نام خود را به ثبت رساندم دچار ورشکستگی با مبلغ 1 میلیون دلار آمریکا شده و چگونه با تدبیر از این حالت خود را رهانده و دوباره پله‌های ترقی را تا رسیدن به اوج پیموده است.

یکی از جملات مهم ترامپ در این کتاب صوتی درباره عادت‌های سازنده اشخاص بیلیونر این است: «خود را همچون ارتشی یک نفره در نظر بگیرید؛ شما هم فرمانده‌‌اید و هم سرباز. باید به تنهایی برنامه‌ریزی و به تنهایی اجرا کنید.»

در قسمتی از کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو می‌شنویم:

وقتی کل دنیا به شما بگوید که همه چیز تمام شده، چه کار می‌کنید؟ و من در اوایل دهه 1990 با چنین موقعیتی مواجه شدم؛ وقتی که در کتاب رکوردهای جهانی گینس به عنوان بزرگ‌ترین بازگشت مالی در تاریخ نام خود را به ثبت رساندم. من به کسی پیشنهاد نمی‌دهم که همین هدف را در سر بپروراند، اما وقتی در موقعیتی مشابه قرار گرفتید، این موضوع چشم‌انداز خاصی را در اختیارتان قرار می‌دهد که ممکن است برای افراد دیگر مفید باشد.

فهرست مطالب

۷۲ دقیقه
بخش اول
۴۹ دقیقه
بخش دوم
۶۱ دقیقه
بخش سوم
۶۴ دقیقه
بخش چهارم
 ۴ ساعت و ۵ دقیقه، ۳۳۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو

برای دانلود کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هرگز تسلیم نشو
فرهاد مرتضوی
۱۳۹۷/۷/۲۳
آدمی که کتاب میخونه نباید تعصبی نظر بده، خانم کیاستی شما شخصیت سیاسی ترامپ رو بذار کنار، برو یه بارم که شده زندگینامه شو بخون اونوقت مطمئنم میفهمی کسی که به درد نمیخوره اونیه که حرف مفت میزنه نه یه میلیاردر خود ساخته که چند بارم از صفر و زیر صفر شروع کرده
M&J K
۱۳۹۸/۱/۱۳
شیادی که برنامه داره هم میتونه قابل تقدیر و پله ای آموزنده باشد,چون بواسطه ی شیاد بودنش باا مشکلاات زیادی رو برو هستش ولی اون برای هر مرحله اش برنامه داره پس قابل تقدیرِ
Mirwais Osmani
۱۳۹۷/۷/۲۴
در استانه انتخابات ریاست جمهوری, همه ترامپ را بدترین ریس جمهور تاریخ امریکا درصورت پیروزیش لقب داده بودند ولی او اکنون به تمام وعده های دوران کمپاینش وفا کرده است.
من بخاطر سختکوشی و ایستادگیش درمقابل شکست هایش او را تحسین میکنم
Hasan Khosravirad
۱۳۹۷/۸/۲۱
الان دیوار بین آمریکا و مکزیک و زده؟؟؟
بعدم شما میگین همه ترامپ رو در صورت پیروزی بدترین رئیس جمهور تاریخ آمریکا میدونستن( البته منظورتونو از همه نمیدونم اگه منظورت مردم آمریکاس که خوب بهش رای اگه و بیشتر...
رضا شهبازی
۱۳۹۷/۷/۲۴
ار قدیم گفتن فرد نادان دشمن انسان داناست، زشت دشمن یا بدخواه زیباست، گدا دشمن داراست و...
مطمئنم اینایی که به ترامپ توهین میکنند یه مشت ندار بیعرضه هستند که با قناعت و استخاره و پذیرش قسمت زندگیشون رو تباه می‌کنند وگرنه انسان دانا کتاب رو میخونه و کتابرو نقد میکنه نه شخصیت نویسنده رو.
زینب سیاحی
۱۳۹۷/۹/۲۲
امام علی علیه السلام میفرماید نگاه نکن که چه کسی حرف میزند نگاه کن که چه حرفی میزند
پس به حرفاش باید توجه کنیم نه شخصیت نویسنده...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵۶)