دانلود کتاب صوتی همراه آهنگ‌های بابام


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همراه آهنگ‌های بابام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی همراه آهنگ‌های بابام

کتاب صوتی همراه آهنگ‌های بابام اثر نویسنده‌ی معاصر علی اشرف درویشیان، شامل شش داستان کوتاه که تصویری از مسائل جامعه، مسائل طبقات فرودست، آرزوها و آمال و جلوه‌ای از زندگی مردمان جامعه است. این کتاب با صدای گوینده‌ و نویسنده‌ی مازندرانی علی دنیوی ساروی ارائه شده است.

داستان‌های کتاب صوتی همراه آهنگ‌های بابام (With my father's melodies) از زبان کودک روایت می‌شود، اما قصه، قصه کودک نیست و روایت‌ها و گره‌های داستانی موجود در کتاب خواننده بزرگ‌سال را مجذوب می‌کند، داستان‌های کتاب به سرعت اوج می‌گیرند و گره‌افکنی می‌کنند و همین امر باعث درگیر شدن مخاطب با کتاب می‌شود.

علی درویشیان (Ali ashraf Darvishian) که تحت تأثیر و ادامه‌دهنده‌ی راه صمد بهرنگی است در طول فعالیت خود در تلاش بوده‌ است همیشه اشاره‌ای به زادگاهش، کرمانشاه و روستا‌های اطراف آن و مسائل و مشکلات این منطقه‌ی تهی‌دست داشته باشد. از دیگر آثار او می‌توان به آبشوران، از این ولایت، درشتی و فصل نان اشاره کرد.

داستان همراه آهنگ‌های بابام با عنوان استعاری‌اش داستان همراهی ماست؛ دعوت نویسنده به‌همراهی با فرودستانی که سرمایه‌داری همه‌چیزشان را گرفته و آن‌ها را بی‌مصرف، علیل، اخته و بی‌معنی کرده است، همراه آهنگ‌های بابام داستان همراهی با غم‌ها و محبت‌ها داستان سرکوب‌هاست؛ داستان داراها و ندارها، داستان بالا و پایین‌ها داستان آقایان و حمال‌زاده‌هایی که دچار تراژدی توسعه‌اند؛ تراژدی فاوست. داستان قربانی کردن ارزش‌ها و اخلاق به‌دست فاوست و برآمدن مفیستوفلس از دل جامعه‌ی آنان. همراه آهنگ‌های بابام به‌درستی با روح انتقادی و شکل ساده‌اش تعریفی از انسان کرمانشاهی یا به‌ شکلی کرمانشاه به‌عنوان یک مجاز مرسل از کل جهان‌هایی است که کارگران در آن زندگی می‌کنند.

در بخشی از کتاب صوتی همراه آهنگ‌های بابام می‌شنویم:

وقتی که خوشحالیم مادرم خیلی خوب می‌رقصد. زن‌های همسایه با تشت دایره می‌زنند و مادرم رقص کردی می‌کند و رقص شاطری هم بلد است؛ اما هیچ‌وقت جلوی پدرم نمی‌رقصد. پدرم هر وقت عصبانی می‌شود به ما می‌گوید: "ای رقاص‌های بی‌آبرو" و معلوم است که از رقص بدش می‌آید. من نمی‌دانم که مادر من که این‌قدر خوب است چرا هیچ‌وقت عکسش توی روزنامه یا مجله‌ای نیست و هیچ‌وقت مادر نمونه نشده است. وقتی‌که سالی یک‌بار بند می‌اندازد، خیلی هم قشنگ می‌شود…

فهرست مطالب

۳۷ دقیقه
داستان اول - همراه آهنگ های بابام
۱۹ دقیقه
داستان دوم -ظلم آباد
۱۳ دقیقه
داستان سوم -انار
۳۱ دقیقه
داستان چهارم -مادر نمونه من
۲۶ دقیقه
داستان پنجم -یاره
۲۶ دقیقه
داستان ششم -سحر در سبد
 ۲ ساعت و ۳۲ دقیقه، ۱۴۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی همراه آهنگ‌های بابام

برای دانلود کتاب صوتی همراه آهنگ‌های بابام و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  همراه آهنگ‌های بابام
مهدی کارآموز
۱۳۹۸/۹/۶
احسنت به صدای آقای سلطان زاده
انکاری رفتی وسط دریا
radina Asadlou
۱۳۹۸/۱/۱۱
به نظر من جالب ترین اثر علی اشرف درویشیان آبشوران هستش قشنگ داخل قصه میبرتت و ... یعنی خیلی عالین گویندگانی مثل آقای علی دنیوی ساروی و آرمان سلطان زاده 😘❤
majed behrozy8
۱۳۹۷/۴/۲۰
من پسند کردم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)