دانلود کتاب صوتی همیشه بدانید که چه بگویید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همیشه بدانید که چه بگویید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی همیشه بدانید که چه بگویید

کتاب صوتی همیشه بدانید که چه بگویید نوشته‌ی پیتر دبیلو مورفی، به شما راهکارهایی ساده و کاربردی ارائه می‌کند تا با کمک آن‌ها بتوانید روابط اجتماعی خود را بهبود بخشید و جهت موفقیت‌های بیشتر تلاش کنید.

درباره‌ی کتاب صوتی همیشه بدانید که چه بگویید:

کتاب صوتی (Always know what to say) به شما می‌آموزد که چگونه با افراد تازه ارتباط برقرار کنید و با آن‌ها سخن بگویید. این کتاب به شما ایده‌های گوناگون، راهکارهای متنوع و رویکرد­هایی جذاب ارائه می‌کند که می‌تواند به شما در جهت بهبود ارتباطات کمک کند، البته تنها در صورتی که شما این راهکارها را عملی کنید و از این اصول و ایده‌ها در جهان حقیقی بهره ببرید.

شاید کمی زمان‌بر باشد و گاهی اوقات اشتباه کنید، اما اگر به صورت مداوم تمرین کنید، درمی‌یابید که گفتگو کردن با شخصی که برای نخستین‌بار او را می‌بینید، برای شما بسیار ساده‌تر از چیزی می‌شود که گمان می‌کردید. به همین خاطر گفتگو با اشخاص گوناگون برای شما دل‌نشین می‌شود.

این را بدانید که راهکارهایی که پیتر دبیلو مورفی (Peter W. Murphy) در این کتاب صوتی به شما معرفی می‌کند، فقط یک نقطه آغاز هستند و شما باید این نکات را برای خودتان بسته به اشخاصی که با آن‌ها سر و کار دارید، شخصی‌سازی کنید، پس همواره کمی انعطاف از سمت شما لازم است.

آرام آرام قدم بردارید، هر روز کمی پیشرفت کنید، از این تکنیک­‌ها بهره ببرید و متعهد شوید که آموزش را متوقف نکنید و همیشه بیاموزید. بدین شکل، بعد از مدت کمی شما تبدیل به یکی از اشخاصی می‌شوید که دیگران برای او احترام ویژه‌ای قائل هستند و ستایشش می‌کنند و پیش خودشان تعجب می‌کنند که شما چگونه آن‌قدر راحت با اشخاص گوناگون ارتباط برقرار می‌کنید.

کتاب صوتی همیشه بدانید که چه بگویید برای چه کسانی مناسب است:

شنیدن این کتاب صوتی به افرادی که از روابط اجتماعی خوبی برخوردار نیستند و می‌خواهند آن را بهبود ببخشند به شدت توصیه می‌شود. این کتاب صوتی راه‌هایی ساده برای نزدیک شدن و صحبت کردن با همه اشخاص و بهبود روابط به شما ارائه می‌کند. اگر به دنبال این هستید که بتوانید بهتر با دیگر افراد ارتباط برقرار کنید، در آداب معاشرت تخصص بیشتری پیدا کنید، از صحبت کردن با افراد مختلف در زندگی‌تان لذت ببرید و همیشه بدانید چه بگویید، این کتاب صوتی بهترین فرصت است.

در قسمتی از کتاب صوتی همیشه بدانید که چه بگویید می‌شنویم:

زمانی که بحث راجع به آشنایی افراد جدید است، این بسیار مهم است که مطمئن باشید در بهترین شرایط خودتان هستید. اگرچه چند عادت منفی وجود دارد که می‌تواند دستیابی به این موضوع را برای شما سخت کند.

الف: توقع بدترین را داشتند. بزرگ‌ترین تفاوت درباره‌ی کسی که زندگی اجتماعی فعالی دارد و کسی که از این می‌ترسد که به بیرون برود تا با افراد جدید آشنا شود، چیست؟ اغلب اوقات این تفاوت بزرگ در مورد توقع‌های آن‌هاست. آن‌ فرد برون‌گرا و اجتماعی نسبت به آن رویداد احساس خوبی دارد و به آن فکر می‌کند. به این فکر می‌کند که قرار است چه بپوشد، در مورد آن رویداد با دوستانش صحبت می‌کند و توقع دارد که عالی باشد. او بی‌صبرانه منتظر است، از سمت دیگر آن فرد ساکت اغلب اوقات به چنین دورهمی‌هایی نمی‌رود و نسبت به آن‌ها ترس دارد.

 ۳ ساعت و ۳۳ دقیقه، ۲۰۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
نحوه استفاده از این کتاب
۷ دقیقه
در مسیر بهبود مهارت‌های ارتباطی چه چیزهایی وجود دارند
۱۱ دقیقه
نگرش‌های منفی
۱۲ دقیقه
بی‌هدفی
۱۱ دقیقه
دست کم گرفتن ارتباطات اجتماعی
۱۰ دقیقه
ترس از صحبت کردن
۱۱ دقیقه
احساس ضعف
۹ دقیقه
فرصت‌های تمرین محدود
۱۱ دقیقه
محدودیت موضوعی برای بحث
۱۱ دقیقه
رفتار منفعلانه
۱۱ دقیقه
خجالتی زندگی کردن
۱۱ دقیقه
عدم آمادگی کافی
۱ دقیقه
پایان 10 مانع در حوزه ارتباطات
۲۳ دقیقه
تمرین عشق و ارتباط روزانه
۲ دقیقه
مقدمه بخش دوم
۹ دقیقه
چگونه به افراد نزدیک شوید و با آن‌ها صحبت کنید
۶ دقیقه
9 راه عالی برای نزدیک شدن به افراد
۶ دقیقه
چگونه زمان آشنایی با افراد جدید مضطرب نباشید
۶ دقیقه
زمان معرفی خودتان به دیگران چه بگویید
۶ دقیقه
راه ساده برای اینکه حرف کم نیاورید
۶ دقیقه
موضوع جالب مکالمه در همه شرایط
۸ دقیقه
بهترین سوالات برای ادامه دار شدن بحث
۷ دقیقه
چگونه با مهارت های شنیداری بدرخشید
۷ دقیقه
استفاده از زبان بدن برای خواندن دیگر افراد
۶ دقیقه
به افراد نشان دهید که از آن‌ها خوشتان می‌آید
۳ دقیقه
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب صوتی همیشه بدانید که چه بگویید

برای دانلود کتاب صوتی همیشه بدانید که چه بگویید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  همیشه بدانید که چه بگویید

نظرات کتاب صوتی همیشه بدانید که چه بگویید

Ali Nazari
۱۴۰۰/۲/۸
با گوش دادن قسمت اول این کتاب، دوباره و دوباره به این نتیجه رسیدم که همه چیز برمیگرده به دو ستون مهم زندگی هر آدم: عزت نفس و اعتماد به نفس
وقتی این دو مورد رو قوی کنیم، می‌بینیم که به صورت خودکار و ناخودآگاه تقریباً همه مشکلات از جمله اجتماعی و ارتباطی حل شدن.
قسمت دوم کاربردی‌تر بود و من بیشتر
دنبال تکنیک‌های برقراری ارتباط بودم. هر چند بیشتر این تکنیک‌ها فقط بهشون اشاره جزیی شده بود. مثل زبان بدن که خودش دنیایی داره. یا تکنیک گوش کردن. بعضی از تکنیکها واقعاً خوب و کاربردی بودن.
نکته منفی این کتاب صوتی، آهنگ اون بود که هیچوقت متوقف نمی‌شد و تمرکز رو بهم میزد.
گیتا صفاران
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
عالی و کاربردیه تمام مطالب عنوان شده به جرات میتونم بگم بعد گوش دادن هر قسمت از فایل کتاب به سرعت بازخورد گرفتم👌
جلیل علیپور
۱۳۹۹/۳/۳۰
آهنگ پس زمینه آزار دهنده است.
مشاهد همه نظرات (۱۰)