دانلود کتاب صوتی هیلدی بیترپیکلز به خواب نیاز داره


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هیلدی بیترپیکلز به خواب نیاز داره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هیلدی بیترپیکلز به خواب نیاز داره

کتاب صوتی هیلدی بیترپیکلز به خواب نیاز داره نوشته‌ی رابین نیومن، به ماجرای جادوگر جوانی می‌پردازد که خواب اول وقت را دوست دارد اما همسایه‌های پر سر و صدای جدیدش آرامش را از او می‌گیرند تا جایی که جادوگر داستان تصمیم می‌گیرد به محله‌ی دیگری برود.

موضوع کتاب صوتی هیلدی بیترپیکلز به خواب نیاز داره (Hildie Bitterpickles Needs Her Sleep) چیست؟

هیلدی بیترپیکلز هر شب کتاب‌های جادوگری خود را کنار می‌گذارد، دندان‌های خود را مسواک می‌زند، گربه‌اش را می‌خواباند و به تخت می‌رود تا بخوابد. این جادوگر فکر می‌کند خواب اول وقت و استراحت چیزهایی ضروری هستند که باید همیشه به آن‌ها توجه داشته باشد.

هیلدی بیترپیکلز زندگی ساکت و آرامی دارد تا این‌که یک شب شخصیت‌های شلوغی مانند غول ساکن لوبیای سحرآمیز، گرگ بد ناقلا و... به همسایگی او می‌آیند. همسایه‌های جدید زندگی جادوگر را به کابوس تبدیل می‌کنند و... .

کتاب صوتی هیلدی بیترپیکلز به خواب نیاز داره مناسب چه کسانی است؟

این داستان برای کودکان 3 تا 7 سال بسیار سرگرم‌کننده است و به تقویت قدرت تخیل آن‌ها کمک می‌کند. از طرف دیگر به کودکان آموزش می‌دهد تا بتواند با دیگران و خصوصیات اخلاقی متفاوت آن‌ها کنار بیایند.

با رابین نیومن (Robin Newman) بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده که سابق بر این به عنوان وکیل و ویراستار حقوقی فعالیت داشته است، اکنون سه فرزند دارد و به همین دلیل بیشتر تمایل دارد برای کودکان قصه‌هایی درباره‌ی جادو و حیوانات بنویسند و آن‌ها را سرگرم کند.

در بخشی از کتاب صوتی هیلدی بیترپیکلز به خواب نیاز داره می‌شنویم:

بعد به تختش برگشت و سعی کرد تو زمانی که تا صبح باقی مونده، استراحت کنه؛ اما صبح دوباره با یک صدای تلق و تولوق دیگه از خواب بیدار شد. این بار صدا حتی از شب قبل هم بلندتر بود. اون به بیرون سرک کشید و متوجه شد که یک نفر، یک ماشین کفش شکلِ بزرگ رو کنار خونه‌اش پارک کرده. خانم پیری از توی ماشین بیرون اومد، برای هیلدی دست تکون داد و بهش سلام کرد. پنج شش تا بچه که از نظر هیلدی هزارتا بودن، پشت سر خانم پیر از خونه بیرون اومدن.

حدس بزنید بچه‌ها چیکار کردن. اون‌ها بیسبال بازی کردن و چیزی نگذشت که توپشون صاف از پنجره‌ی خونه‌ی هیلدی به داخل افتاد. دخترک توپشون رو بهشون پس داد ولی چندبار دیگه این اتفاق افتاد و اون که شب قبل خوب نخوابیده بود، کم کم داشت عصبانی می‌شد.

 ۱۱ دقیقه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
هیلدی بیترپیکلز به خواب نیاز داره

راهنمای دانلود کتاب صوتی هیلدی بیترپیکلز به خواب نیاز داره

برای دانلود کتاب صوتی هیلدی بیترپیکلز به خواب نیاز داره و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هیلدی بیترپیکلز به خواب نیاز داره

نظرات کتاب صوتی هیلدی بیترپیکلز به خواب نیاز داره

ریحان موسی
۱۴۰۰/۲/۱۷
گویندگی و ماجرای داستان جالب بود ممنون
زهره جواهرکلام
۱۴۰۰/۱/۲۵
داستان جالب و شنیدنی بود، ممنونم
مشاهد همه نظرات (۲)