دانلود کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت

کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت نوشته‌ی زمانل، درباره‌ی هیولایی است که دلش می‌خواهد با انسان‌ها دوست باشد اما آن‌ها هر وقت او را می‌بینند وحشت می‌کنند و پا به فرار می‌گذارند.

موضوع کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت (The Monster Who Wanted To Be Loved) چیست؟

هیولای پشمالویی به تنهایی زندگی می‌کند و تنها دوستانش پرندگان هستند. این پرنده‌ها برای او از آدم‌ها و زندگی آن‌ها می‌گوید و این موضوع برای هیولای داستان اهمیت پیدا می‌کند تا این‌که یک روز بالاخره تصمیم می‌گیرد از غار خود بیرون برود و آدم‌ها را از نزدیک ببیند. او ساعت‌ها پیاده‌روی کرد تا این‌که دو بچه‌ی آدم را می‌بیند و... .

کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت مناسبت چه کسانی است؟

زمانل (Zemanel) تلاش می‌کند به کودکان 3 تا 7 سال علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده و تخیلی مفاهیم ارزشمندی مانند پذیرش تفاوت‌ها، قضاوت نکردن از روی ظاهر، زیبایی درون و... آموزش بدهد.

در کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت می‌شنویم:

زن ماهیتابه رو پرت کرد و محکم به سر هیولا خورد. هیولا با سر باد کرده روی زمین افتاد. زن هم به همراه دوتا بچه‌ی موطلاییِ چشم قهوه‌ای، توی خونه دوییدن. هیولا با وجود سر دردش از جاش بلند شد و با خودش فکر کرد: «خب ایرادی نداره. این آدم‌ها حتما آدم‌های عجیب و غریبی بودن. همه‌شون که اینطور نیستن.»

اون به راه افتاد و از دور جاده‌ای رو دید که به سمت دهکده می‌رفت. پس به مسیرش ادامه داد و بعد از مدت کوتاهی وارد دهکده شد. وقتی به میدون رسید، سه تا دختربچه رو دید که اطراف میدون بازی می‌کردن و مثل پرنده‌ها آواز می‌خوندن.

 ۹ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
هیولایی که نیاز به محبت داشت

راهنمای دانلود کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت

برای دانلود کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هیولایی که نیاز به محبت داشت

نظرات کتاب صوتی هیولایی که نیاز به محبت داشت

Zahra Khoramian
۱۳۹۹/۱۰/۱۹
عالی. کلا توی نه دقیقه محتوای خیلی خوب و مناسب کودکان و حتی بزرگسالان رو ارائه میده. من از شنیدنش خوشحال شدم...
arshiy khodaverdi
۱۴۰۰/۱/۳
سناریو تقریباً خوبی داشت
مشاهد همه نظرات (۲)