دانلود کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست

کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست نوشته‌ی سارا استفنز، درباره‌ی پرنده‌ای زرنگ و باهوش به نام چاک است که در سرزمین پرندگان زندگی می‌کند.

موضوع کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست (Angry Birds No Need for Speed) چیست؟

در یکی از روزهای بهاری و در سرزمین پرندگان، چاک با بی‌حوصلگی قدم می‌زد. چاک پرنده­‌ای زرد رنگ بود و تمام کارهایش را خیلی سریع انجام می‌داد و به همین دلیل همیشه کلی وقت اضافه داشت و حوصله‌اش سر می‌رفت. چاک همین‌طور که از کنار یک گروه از پرنده‌هایِ کارگر می‌گذشت، با خودش گفت: من باید کار مناسب دیگری برای انجام­ دادن پیدا کنم. پس از مدتی به این فکر کرد که برای مشغول شدن و سرگرمی باید به کسی یا کسانی کمک کند.

کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست مناسب چه کسانی است؟

کودکان و نوجوانان دوستدار ادبیات داستانی و والدینی که علاقه دارند برای فرزندانشان داستان بخوانند، مخاطبان اصلی این کتاب‌ صوتی هستند.

در قسمتی از کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست می‌شنویم:

توی رستوران، دِیلیا به مشتری‌ها خوش‌آمد می‌گفت و ازشون سفارش می‌گرفت. ویلویِ بیچاره توی آشپزخونه سخت مشغول آماده کردن غذا بود و با سرعت اون‌ها رو هَم میزد. اما به اندازه کافی سرعتش بالا نبود. آروم ‌آروم مواد غذایی هم نزدیک به تموم شدن بودن و سینک هم پر از ظرف‌های کثیف شده‌ بود. توی سالن هم، پاپی تمام تلاشش رو می‌کرد تا با نواختن ساز مشتری‌های منتظر رو سرگرم نگه داره اما مردم خیلی گرسنه و عصبانی شده ‌بودن.

مشتری‌ها معترض شدن و سر و صداشون فضای رستوران رو پر کرده بود. چاک که داشت همه‌ی این اتفاقات رو می‌دید، فکری به سرش زد و احساس کرد که باید به دوستاش کمک بکنه. به سرعت، مواد لازم برای آشپزی رو فراهم کرد و قبل از اینکه به داخل آشپزخونه بدوئه، یاد حرف دوستاش افتاد که بهش می‌گفتن عجله کردن باعث خراب‌کاری می‌شه.

 ۱۵ دقیقه، ۲۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست

راهنمای دانلود کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست

برای دانلود کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست