دانلود کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست

کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست نوشته‌ی سارا استفنز، داستانی جذاب و گیرا درباره‌ی پرندگان شاد و سرخوشی است که در جزیره‌ای بزرگ با آرامش در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.

موضوع کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست (Angry Birds No Need for Speed) چیست؟

در یک روز زیبا و خوش آب‌وهوا، همه­‌ی پرنده­‌ها زیر آسمان صاف و آبی رنگ سرزمین‌شان در حال پرواز بودند و از هوای دل‌پذیر لذت می­‌بردند. بُمب، قرمز و چاک هم در پارک مرکزی به پیک ­نیک رفته بودند.

چاک گفت: چه روز زیبایی… من هیچ‌وقت از این آب و هوای خوب خسته نمی‌شوم.

قرمز با بی‌توجهی گفت: اره واقعا، اینجا هر روز هوا آفتابیه.

چاک گفت: توی این هوای دل‌نشین گردش رفتن بهترین تفریحه، برای همین، یک چیز عالی برای شما آورده‌ام. بمب عاشق سورپرایز شدن بود. چاک یک جعبه از سبدش برداشت و آن را به قرمز داد تا درش را باز کند. داخلِ قوطی پر از کرم‌های چاق­‌ و بزرگ‌ بود که قرمز و بمب هیچ‌وقت در عمرشان نمونه‌ای از آن را ندیده بودند، پس از مدتی...

کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست مناسب چه کسانی است؟

کودکان و نوجوانان دوستدار ادبیات داستانی و والدینی که علاقه دارند برای فرزندانشان داستان بخوانند، مخاطبان اصلی این کتاب‌ صوتی هستند.

در قسمتی از کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست می‌شنویم:

توی رستوران، دِیلیا به مشتری‌ها خوش‌آمد می‌گفت و ازشون سفارش می‌گرفت. ویلویِ بیچاره توی آشپزخونه سخت مشغول آماده کردن غذا بود و با سرعت اون‌ها رو هَم میزد. اما به اندازه کافی سرعتش بالا نبود. آروم ‌آروم مواد غذایی هم نزدیک به تموم شدن بودن و سینک هم پر از ظرف‌های کثیف شده‌ بود. توی سالن هم، پاپی تمام تلاشش رو می‌کرد تا با نواختن ساز مشتری‌های منتظر رو سرگرم نگه داره اما مردم خیلی گرسنه و عصبانی شده ‌بودن.

مشتری‌ها معترض شدن و سر و صداشون فضای رستوران رو پر کرده بود. چاک که داشت همه‌ی این اتفاقات رو می‌دید، فکری به سرش زد و احساس کرد که باید به دوستاش کمک بکنه. به سرعت، مواد لازم برای آشپزی رو فراهم کرد و قبل از اینکه به داخل آشپزخونه بدوئه، یاد حرف دوستاش افتاد که بهش می‌گفتن عجله کردن باعث خراب‌کاری می‌شه.

 ۱۵ دقیقه، ۲۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست

راهنمای دانلود کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست

برای دانلود کتاب صوتی پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پرندگان خشمگین: نیازی به عجله نیست