دانلود کتاب صوتی چرا روباه مرغ شکار می‌کند؟‌


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چرا روباه مرغ شکار می‌کند؟‌ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چرا روباه مرغ شکار می‌کند؟‌

کتاب صوتی چرا روباه مرغ شکار می‌کند؟‌ اثر می می ساموئل، درباره‌ی روباه و خروسی است که به خوبی و خوشی در کنار هم زندگی می‌کردند.

آن‌ها یک زمین ذرت داشتند و با هم روی زمین کار می‌کردند. روزی به روباه خبر رسید که زنش، بچه‌ای به دنیا آورده است. روباه خوشحال بود و خیلی دوست داشت هر چه زودتر زن و بچه‌اش را ببیند.

روباه آماده سفر شد. خروس خیلی مواظب ذرت‌های روباه بود. به زودی ذرت‌ها رسیدند و بزرگ شدند. خروس با دیدن ذرت‌های خوشمزه، به جای مراقبت از زمین روباه، تصمیم گرفت خانواده و دوستانش را به مزرعه بیاورد تا آن‌ها ذرت بخورند.

فهرست مطالب

۷ دقیقه
به من بگو چرا روباه مرغ شکار می‌کند
 ۶ دقیقه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب صوتی چرا روباه مرغ شکار می‌کند؟‌

برای دانلود کتاب صوتی چرا روباه مرغ شکار می‌کند؟‌ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چرا روباه مرغ شکار می‌کند؟‌
فاطمه راسخ
۱۳۹۷/۱۲/۱۴
داستان‌جالبی‌ودرس‌آموزی‌بود‌
mohsen ebi
۱۳۹۷/۱۱/۱۲
یکم ادامه دار بود بهتر می شد, نتیجه اخلاقی نداشت بلکه اتفاقا قصه واقعی دنیا و نحوه تعاملی که بین گوشتخواران و گیاه خواران وجود داره رو بیان می کنه. گوشت خواران سایر موجودات زنده رو می خورن و گیاه رو بیشتر...
yousef re
۱۳۹۷/۱۱/۱۱
چندان داستان اش نکته اموزنده ای برای بچه‌ها نداشت. میتونست بخشش رو یاد بچه‌ها بده. یا روی داستان بهتر کار میشد که نکته ای اموزنده و مفید داشته باشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۴)