دانلود کتاب صوتی کریسمس اما


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کریسمس اما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کریسمس اما

کتاب صوتی کریسمس اما نوشته آیرین تریوس، داستان دختربچه زیبایی به نام اِما را روایت می‌کند که در یک مزرعه کنار حیواناتش زندگی می‌کند تا اینکه شاهزاده دلبسته او می‌شود.

موضوع کتاب صوتی کریسمس اِما چیست؟

اِما یک دختر مزرعه‌دار است که زندگی خوبی دارد. او با حیوانات بازی می‌کند و روزهای گرم تابستان و یا روزهای سرد زمستان را به انجام کارهای قدیمی و تکراری می‌پردازد. تا اینکه روزی اتفاقی عجیب می‌افتد و شاهزاده با دیدن زیبایی حیرت‌انگیز اِما عاشق او می‌شود و او را از پدرش خواستگاری می‌کند.

شنیدن کتاب صوتی کریسمس اِما مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای تمامی کودکان پیش دبستانی و دبستانی جذاب و لذت‌بخش خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی کریسمس اِما می‌شنویم:

شاهزاده آن‌قدر شیفته‌ی اِما شده بود که همون‌جا او را از پدرش خواستگاری کرد. پدر اِما گفت: سرورم اگه خودش موافق باشه، من مخالفتی نمی‌کنم. برخلاف پدرش، اِما خیلی از درخواست شاهزاده هیجان‌زده نشد. او نمی‌تونست تصور کنه که توی یه قصر به زندگیش ادامه بده و دلش می‌خواست تمام عمر توی مزرعه بمونه. برای همین به شاهزاده جواب منفی داد و ازش عذرخواهی کرد. شاهزاده بعد از شنیدن جواب اِما به فکر فرورفت. می‌خواست هر طور شده با دختر ازدواج کنه. برای همین فکری به سرش زد.

 ۱۱ دقیقه، ۲۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
کریسمس اِما

راهنمای دانلود کتاب صوتی کریسمس اما

برای دانلود کتاب صوتی کریسمس اما و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کریسمس اما