دانلود کتاب صوتی کلیدی از اسپانیا


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کلیدی از اسپانیا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کلیدی از اسپانیا

کتاب صوتی کلیدی از اسپانیا نوشتۀ دبی لوی، داستان خانواده‌ای اسپانیایی را به تصویر می‌کشد که پس از تغییر حکومت کشورشان، ناچار می‌شوند از وطنشان مهاجرت کنند. آن‌ها دو یادگاری باارزش را با خود همراه می‌برند.

موضوع کتاب صوتی کلیدی از اسپانیا چیست؟

مردم یکی از شهرهای اسپانیا، در سالیان گذشته، به خوبی و خوشی و در صلح و آرامش کنار یکدیگر زندگی می‌کردند. موسیقی، معماری، هنر، ریاضی و علم در این شهر از جایگاه بسیار ارزشمندی برخوردار بود.

اهالی شهر موجب آزار و اذیت همدیگر نمی‌شدند و زندگی اجتماعی و شهریشان بدون کمترین مشکلی سپری می‌شد، تا اینکه یک حاکم مستبد این سرزمین را فتح کرد.

او بعد از به قدرت رسیدن، قانون‌های جدیدی را ایجاد کرد و به دنبال وضع این قانون‌ها، شرایط زندگی مردم شکل دیگری به خود گرفت. این تغییرات موجب شد تا خانواده‌های زیادی به ناچار سرزمینشان را ترک و مهاجرت کنند. یکی از این خانواده‌ها تنها دو یادگاری ارزشمند با خود بردند: زبان مادری و یک کلید.

دبی لوی (Debbie Levy) داستان کتاب صوتی کلیدی از اسپانیا (The Key from Spain) را با الهام از سرگذشت واقعی یک خانوادۀ اسپانیایی به نام فلوری جاگودا در طی واقعۀ هولوکاست و جنگ جهانی دوم نوشته است.

کتاب صوتی کلیدی از اسپانیا برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان زیبا و آموزنده به کودکان 5 تا 9 سالۀ شما از یک واقعۀ تاریخی سخن می‌گوید و ارزش و اهمیت حفظ و یادگیری زبان مادری را در هر نقطه از جهان به آنان می‌آموزد.

در بخشی از کتاب صوتی کلیدی از اسپانیا می‌شنویم:

دخترک خیلی از داستانِ اون روز خوشش اومد. اما اون اصلا دلش نمی‌خواست که ولاسنیکا رو ترک کنه و به اسپانیا بره. فلوری خیلی اون روستای کوچیک و پر از آرامش رو دوست داشت و از لحظه لحظه زندگی کردن در اونجا لذت می‌برد.

ولی برعکسِ اون، پدر و مادرش می‌خواستن توی یک شهرِ بزرگ‌تر زندگی کنن. برای همین، بعد از مدتی، خانواده‌اش روستای ولاسنیکا رو ترک کردن و به شهرِ زاگرب در کشورِ کرواسی مهاجرت کردن. اون شهر یک مدرسۀ خیلی خوب و زیبا داشت که کلاس‌های موسیقی، هنر، ژیمناستیک، تئاتر و رقصِ باله در اون برگزار می‌شد. اما دیگه خبری از مادربزرگ، پدربزرگ، عمو، عمه، خاله، دایی و دوست‌های فلوری نبود. دیگه جشن‌های زیادی برگزار نمی‌شد که اون به همراه خانواده‌اش آواز بخونه و ساز بنوازه.

 ۱۴ دقیقه، ۲۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
کلیدی از اسپانیا

راهنمای دانلود کتاب صوتی کلیدی از اسپانیا

برای دانلود کتاب صوتی کلیدی از اسپانیا و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کلیدی از اسپانیا