دانلود کتاب صوتی کیلومتر شمارش دست نخورده


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کیلومتر شمارش دست نخورده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کیلومتر شمارش دست نخورده

کتاب صوتی کیلومتر شمارش دست نخورده اثر ریموند کارور، کشمکش درونی و انتظار دیوانه کننده‌ی مردی را روایت می‌کند که می‌خواهد ماشین خود را به فروش برساند.

خلاصه‌ی کتاب صوتی کیلومتر شمارش دست نخورده:

کتاب صوتی کیلومتر شمارش دست نخورده (?Are These Actual Miles) درباره‌ی زن و شوهری به نام‌های لئو و تونی است که مجبور هستند تنها دارایی خود یعنی کروکی مورد علاقه‌شان را بفروشند، زیرا وکیل لئو به آن‌ها گفته که اگر قبل از دادگاه ماشین‌شان به فروش نرسد، دادگاه آن را به نفع طلبکاران مصادره می‌کند.

لئو برای اینکه با قیمت بالاتری ماشین خود را به فروش برساند، همسرش تونی را پیش دلال اتومبیل می‌فرستد. زمانی که او می‌رود، کشمکشی درونی و مرگ‌آور گریبان لئو را می‌گیرد و دقایق انتظار را برای او سخت می‌کند. زیرا لئو با ذهنیت خاصی که نسبت به همسرش دارد، نسبت به او دچار شبهه می‌شود.

ریموند کارور را بیشتر بشناسیم:

ریموند کارور (Raymond Carver) در سال 1938 در آمریکا چشم به جهان گشود. او شاعر و نویسنده‌ای محبوب و درخشان در زمینه‌ی داستان‌های کوتاه است و از نویسندگان مطرح قرن بیستم به حساب می‌آید و یکی از کسانی است که باعث تجدید حیات داستان کوتاه در دههٔ 1980 شد.

آنچه که او را از هم‌عصرانش متمایز می‌کند، ساده‌نویسی و دوری از پیچیده‌گویی است. کارور بیشتر از جملاتی روان و ساده استفاده می‌کند تا هرچه بهتر سکوتی را که به‌ اجبار بر این طبقه از اجتماع حاکم شده را به تصویر بکشد؛ اما در پس همین سادگی، مفاهیم وحشتناکی را که لرزه بر تن انسان می‌اندازد، به نمایش می‌گذارد.

بعضی داستان‌های کارور پایانی باز دارند و نتیجه‌شان بر عهده‌ی خود خواننده یا شنونده گذاشته می‌شود. او می‌اندیشد، خودش را در داستان می‌بیند و آنگونه که می‌خواهد، قصه را به اتمام می‌رساند. البته کارور از ابتدا شما را برای چنین پایانی آماده می‌کند و اینگونه نیست که شما در انتها با چرخشی ناگهانی یا حادثه‌ای پیش‌بینی نشده رو به رو شوید.

در بخشی از کتاب صوتی کیلومتر شمارش دست نخورده می‌شنویم:

لئو و تونی هنوز اسباب و اثاث شان را داشتند و تونی و بچه‌ها لباس‌هاشان را. اینجور چیزها معاف بودند. دیگر چه؟ دوچرخه‌های بچه‌ها، آخر آن‌ها را هم محض اطمینان بیشتر به خانه‌ی مادرش فرستاده بودند. کولر گازی و بقیه‌ی لوازم برقی خانه مثل لباس‌شویی جدیدشان و خشک‌کن برقی را چند هفته پیش کامیون آمده بود برده بود، دیگر چه داشتند؟ مقداری خرده‌ریز، که چیز خاصی نبود یک مشت خرت و پرت کهنه و شکسته مال مدت‌ها پیش. ولی خب عوضش کلی میهمانی بزرگ داده بودند. کلی سفرهای درست و حسابی رفته بودند. با ماشین کروکی مدل هشتاد، کروکی‌اش پایین، رادیو ضبطش روشن، به رینو و تاهو رفته بودند. غذا، همین یکی از مسائل مهم زندگی بود. حسابی خود را خفه کرده بودند. به تخمین او، هزاران دلار فقط خرج تجملات کرده بودند.

 ۲۸ دقیقه، ۳۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۸ دقیقه
کیلومتر شمارش دست نخورده

راهنمای دانلود کتاب صوتی کیلومتر شمارش دست نخورده

برای دانلود کتاب صوتی کیلومتر شمارش دست نخورده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کیلومتر شمارش دست نخورده