دانلود کتاب صوتی گرگی پشت در


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گرگی پشت در و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی گرگی پشت در

کتاب صوتی گرگی پشت در نوشتۀ سامانتا لوفوق، قصۀ ساکنان شاد و پرانرژی یک محله را به تصویر می‌کشد که در خانه‌های رنگی‌رنگی زندگی می‌کنند و لباس‌های رنگی می‌پوشند تا اینکه یک روز گرگی بزرگ ظاهر می‌شود.

موضوع کتاب صوتی گرگی پشت در چیست؟

اهالی خوشبخت یک محله در خانه‌هایی به رنگ آبی، سفید، صورتی و... زندگی می‌کنند و لباس‌هایی با رنگ‌های زیبا و شاد می‌پوشند. این ساکنین شامل سه خوک کوچک، بیلی بز، شنل قرمزی، خانم ترانه، کلدیلاک و... هستند. همۀ آن‌ها از گرگ سیاه بدجنسی که به تازگی سرو‌کله‌اش پیدا شده می‌ترسند و با دیدنش به سوی خانۀ خرس‌ها فرار می‌کنند.

زمانی که به آن‌جا می‌رسند، دوباره صدای در به گوش می‌رسد. خرسِ پدر در را باز می‌کند و پشت آن تنها گرگ کوچکی را می‌بیند که دوست داشت با دیگران بازی کند و در واقع برادر بزرگ‌ترش بود که همه از او فرار می‌کردند.

سامانتا لوفوق (Samantha Lofèvre-Adde) کتاب صوتی گرگی پشت در (A Wolf at the Door) را از ترکیب چند داستان فولکلور بین‌المللی نوشته است.

کتاب صوتی گرگی پشت در برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان سرگرم‌کننده و خنده‌دار به کودکان 3 تا 7 سالۀ شما می‌آموزد که بر اساس شنیده‌هایشان از دیگران، چیزی یا کسی را قضاوت نکنند و به آنان می‌گوید که بسیاری از ترس‌ها توسط ذهن خلق می‌شوند و حقیقت ندارند. همچنین این داستان صوتی به کودکان یاد می‌دهد که پیش از باز کردن در از هویت و آشنا بودن فردی که پشت در است مطمئن شوند، سپس در را باز کنند.

در بخشی از کتاب صوتی گرگی پشت در می‌شنویم:

ترانه: "چی می‌گین شما دو تا؟ شما که می‌دونین همۀ گرگ‌ها خوک نمی‌خورن."

بعد لبخندی زد و ادامه داد: "از اون زیر بیاین بیرون. بیاین و با من یک ترانه بخونین. شعر خوندن باعث می‌شه احساس آرامش بیشتری بکنین."

بعد شروع به شعر خوندن کرد و مشغولِ نظافتِ خونه شد.

وقتی که خانم ترانه داشت کارهای خونه رو انجام می‌داد، خوک‌های وحشت‌زده زیر میز می‌لرزیدن.

ناگهان زنگ در به صدا در اومد.

 ۹ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
گرگی پشت در

راهنمای دانلود کتاب صوتی گرگی پشت در

برای دانلود کتاب صوتی گرگی پشت در و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  گرگی پشت در

نظرات کتاب صوتی گرگی پشت در

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.