دانلود کتاب صوتی گرگ گرسنه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گرگ گرسنه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی گرگ گرسنه

کتاب صوتی گرگ گرسنه نوشته‌ی لاری دان، درباره‌ی گرگ گرسنه‌ای است که در جنگلی بزرگ به دنبال شکار می‌گردد تا بتواند خودش را سیر کند.

موضوع کتاب صوتی گرگ گرسنه (The Hungry Wolf) چیست؟

در روزگاران قدیم گرگ گرسنه‌ای به دنبال پیدا کردن غذا بود تا بتواند شکمش را سیر کند. مادربزرگ گرگ همیشه به او توصیه می‌کرد که به موجودات و حیواناتی که اسم‌شان را نمی‌داند و شناختی از آن‌ها ندارد، حمله نکند. چون ممکن بود که آن حیوان از گرگ قوی‌تر باشد و توسط آن حیوان شکار شود.

گرگ در کنار درختی ایستاده ­بود و ناگهان حیوانی کوچک را در نزدیکی رودخانه دید که از دور سفید و کرکی بود و بدون توجه به اطرافش در حال آواز خواندن بود. گرگ نام حیوان را نمی­‌دانست برای همین دوست نداشت نزدیکش بشود و به او حمله کند. اما گرسنه بود و باید کاری برای سیر کردن شکمش انجام می‌داد.

کتاب صوتی گرگ گرسنه مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی داستانی آموزنده برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی است که می‌توانند آن را همراه با پدران و مادران خود گوش دهند و از آن لذت ببرند.

در قسمتی از کتاب صوتی گرگ گرسنه می‌شنویم:

چند هفته بعد گرگ با هزار زحمت تونست به همون‌ جایی که بره رو دید، برگرده، تصمیمش رو گرفته‌ بود تا هرطوری شده بره‌ی سفید رو شکار کنه. پشتش بخاطر افتادن توی آب درد می‌کرد و سرمای شدیدی هم خورده بود اما این چیزها جلوش رو نمی‌گرفتند و اون با تمام وجودش می‌خواست بَره رو به چنگ بیاره.

از اون‌طرف بره هم بزرگ‌تر شده‌ بود و می‌تونست مثل گرگ سریع بدوئه. به بالای تپه‌ای رسید و دید که گرگ از دور به سمتش میدوئه. حیوون گرسنه دنبالش کرد و اونقدر پشت سرش رفت تا اینکه زیر دره‌ای گیرش انداخت.

 ۱۵ دقیقه، ۲۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
گرگ گرسنه

راهنمای دانلود کتاب صوتی گرگ گرسنه

برای دانلود کتاب صوتی گرگ گرسنه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  گرگ گرسنه