دانلود کتاب صوتی 135 نکته برای اعتماد به نفس


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 135 نکته برای اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 135 نکته برای اعتماد به نفس

در کتاب صوتی 135 نکته برای اعتماد به نفس اثر سوزان جفرز، با ابزارهای تغییر شرایط زندگی آشنا می‌شوید و بر روی ترس‌هایتان غلبه می‌کنید.

با شنیدن کتاب صوتی 135 نکته برای اعتماد به نفس (The little book of confidence)، افکار قدرتمندی در ذهن شما نقش می‌بندد. افکاری که باعث می‌شود، اعتماد به نفس‌تان بیشتر و بیشتر رشد کند. به خصوص وقتی که با موفقیت تازه‌ای در زندگی خود روبه‌رو می‌شوید. وقتی یاد بگیرید که چگونه زندگی را با احساس، جرئت، اطمینان، کمال و لذت بپذیرید، راه‌حل همه مشکلات به شما الهام می‌شود.

اعتماد به نفس چیست و از کجا می‌آید؟ اعتماد به نفس قدرتی است که درون هر کسی وجود دارد. اعتماد به نفس، یعنی توانایی و علاقه برای خلق چیزهایی که شما در زندگی به آن احتیاج دارید. مشکل اینجاست که ما بیشتر وقت‌ها این قدرت خود را فراموش می‌کنیم، این کتاب صوتی قصد دارد، اعتماد به نفس شما را نشان‌تان بدهد تا همیشه و در هر حالت به آن اتکا کنید.

اولین و مهم‌ترین عامل برای تغییر هر جنبه‌ای از زندگی و ایجاد آنچه که آرزویش را دارید، از ساختن عزت نفس و اعتماد به نفس شروع می‌شود؛ یعنی همه موفقیت‌های شما، روی خودباوری‌تان قرار گرفته است. عزت نفس و اعتماد به نفس اکتسابی است، شما می‌توانید با تمرین این موضوع را در درون‌تان ایجاد و یا تقویت نمایید، ولی این را به یاد داشته باشید که پروراندن عزت نفس و اعتماد به نفس، کاری است که باید تا پایان عمر انجام دهید. لازم است هر روز آن را همچون نیاز به غذا خوردن، تغذیه کنید، زیرا هرچقدر هم عزت نفس و اعتماد به نفس‌تان بالا باشد و هر چقدر روی فوندانسیون محکمی بنا شده باشد، ولی اگر مرتباً در جهت ارتقاء آن کاری نکنید، ممکن است با یک اتفاق یا شکست در زندگی، تمام ساختمان درونی‌تان فرو ریخته و آسیب‌های جبران ناپذیری برای شما به‌ وجود آید.

خودباوری یا اعتماد به نفس یکی از شرایط روحی است که شخص در آن بخاطر تجربه‌های قبلی، به توانایی و استعدادهای خود در انجام کارها بطور موفقیت‌آمیز اعتماد و باور دارد. خصوصیت دارا بودن اعتماد به خویشتن نقش حیاتی در توسعه و پیشرفت و موفقیت‌های یک فرد ایفا می‌کند.

همان‌طور که می‌دانید هر چه اعتماد به نفس افراد بالاتر می‌رود آن‌ها احساس شادی بیشتری می‌کنند و لذت بیشتری از زندگی می‌برند. افراد با اعتماد به نفس بالا نسبت به افرادی که اعتماد به نفس پایینی دارند درآمد بیشتری کسب می‌کنند. در محل کار حال‌شان بهتر است و اگر بیکار شوند سریع‌تر از سایرین برای خود شغلی دست و پا می‌کنند. افزایش اعتماد به نفس به شما این امکان را می‌دهد که آزادی بیشتری را در زندگی خود احساس کنید و باور کنید می‌توانید حق انتخاب‌های عالی برای خود داشته باشید و از زندگی‌تان لذت بیشتری ببرید.

دکتر سوزان جفرز (Susan Jeffers) روان درمانگر، سخن‌گو و برگزار‌ کننده همایش‌ها و سمینارهای متعدد است. او کتاب‌های معروف زیادی نوشته است، کتاب‌هایی چون ترس را تجربه کنیم و به هر تقدیر دست به اقدام بزنیم، ماورای ترس، عشق ماندگار، به راستی زندگی باشکوه است، از آن جمله‌اند. جفرز به میلیون‌ها تن در سراسر جهان کمک کرده است تا بر ترس‌های خود فائق آیند، روابط خود را بهبود بخشند و با عشق و اطمینان زندگی را ادامه دهند.

در قسمتی از کتاب صوتی 135 نکته برای اعتماد به نفس می‌شنویم:

ﺷﻤﺎ ﺩﺭ ﻣﺴﻴﺮ ﺩﺭستی ﻫﺴﺘﻴﺪ، ﺑﺮﺍی ﻓﻬﻤﻴﺪﻥ ﺍﻳﻦ ﻧﻜﺘﻪ ﺻﺒﻮﺭ ﺑﺎﺷﻴﺪ، ﺩﺭ ﺣﺎلی ﻛﻪ ﺑﺮﺍی ﺗﻘﻮﻳﺖ ﻣﻦ ﻗﻮی ﺧﻮﺩ ﺗﻤﺮﻳﻦ می‌ﻛﻨﻴﺪ، ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﺑﻪ ﻧﻔﺲ ﺑﻴﺸﺘﺮی ﺩﺭ ﺩﺭﻭﻥ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﻭﺟﻮﺩ میﺁﻳﺪ، ﺻﺒﺮ ﺑﻪ معنی ﻓﻬﻤﻴﺪﻥ ﺍﻳﻦ ﻧﻜﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﻣﺎ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺭﺷﺪ ﻫﺴﺘﻴﻢ ﻭ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺍﻣﻜﺎﻥ میﺩﻫﻴﻢ، ﺗﻮﺟﻪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻴﺪ، ﻳﻚ ﮔَُﻞ ﻫﻨﮕﺎمی ﺷﻜﻮﻓﻪ میﺩﻫﺪ ﻛﻪ ﺁﻣﺎﺩگی ﺷﻜﻮﻓﺎیی ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ.

فهرست مطالب

۸۴ دقیقه
135 نکته برای اعتماد به نفس
 ۱ ساعت و ۲۳ دقیقه، ۷۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی 135 نکته برای اعتماد به نفس

برای دانلود کتاب صوتی 135 نکته برای اعتماد به نفس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  135 نکته برای اعتماد به نفس
zoha hashemi
۱۳۹۷/۹/۲۴
خب دوستان عزیزززززز درست نظر بدین. خوب و عالی اخه یعنی چی؟ یکم توضیح بدین که چقدر تاثیر داشته کتاب تو روابط و زندگیتون که بقیه بهتر راهنمایی شن.
مرتضی عباس
۱۳۹۷/۱۰/۱۰
والله بخدا
Farhad Kiany
۱۳۹۷/۹/۱۸
داشتم در دفترچهء اعتماد بنفسم مواردی رو مینوشتم و برای خواهرم در مورد قانون جذب و اعتماد بنفس صحبت میکردم که با روشن کردن نت گوشیم اولین پیغام برام اومد و دیدم کتابراه پیشنهاد خرید کتاب صوتی موضوع و بیشتر...
Mojtaba Jj
۱۳۹۷/۱۱/۵
به نظرم متوسط بود چون خیلی کاربردی و جامع نبود تقریبا میشه گفت اسم کتاب باید سبک زندگی موفق میبود نه اعتماد به نفس خوب هر چند موفقیت نهایتا منجر به بالا رفتن اعتماد به نفس میشه
اما حداقل میشد چنتا بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)