دانلود کتاب عادات ثروتمندان: عادت‌های روزانه‌ی افراد ثروتمند


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب عادات ثروتمندان: عادت‌های روزانه‌ی افراد ثروتمند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب عادات ثروتمندان: عادت‌های روزانه‌ی افراد ثروتمند

کتاب عادات ثروتمندان: عادت‌های روزانه‌ی افراد ثروتمند به قلم توماس کورلی، مقدمه‌ای است برای یک مسیر علمی و عملی که می‌تواند انسان‌ها را براساس هر آنچه خداوند از هوش و استعداد به آن‌ها عطا کرده به موفقیت، رضایت شغلی و احساس خوشبختی برساند.

اغلب اینطور تصور می‌شود که ثروتمندان بر اساس شانس، بخت، اقبال یا ارث به ثروت دست پیدا کرده‌اند. در برخی موارد هم تصور شده خودشان یا پدرشان دزد بوده‌اند. اگر چه نمی‌توان این موارد را بطور کامل انکار کرد اما حداقل در جامعه آمریکا بخش اندکی از ثروتمندان با روش‌های بالا به موفقیت دست یافته‌اند.

در نقطه مقابل بیش از 80 درصد ثروتمندان آمریکایی، میلیونرهایی خودساخته بوده‌اند که برخی از عادات و الگوهای رفتاری‌شان در کتاب عادات ثروتمندان (Rich habits: the daily success habits of wealthy individuals) آورده شده که می‌تواند برای شما الهام‌بخش و آموزنده باشد.

همانقدر که ثروت مادی دغدغه است، ثروت‌های دیگری هم هستند که چون رایگان به شما داده شده‌اند، تا از دست نروند، قدرشان را نمی‌دانید و به اندازه کافی به آن‌ها توجه نمی‌کنید. یقیناً افراد زیادی را دیده‌اید که سلامتی‌شان را صرف کسب درآمد کرده‌اند و سپس همه درآمدشان را صرف بازسازی سلامت‌شان! نکته مهم این است که ایجاد تعادل در دستیابی به ثروت‌های مختلف مادی و معنوی شرط موفقیت پایدار است.

مقوله هوش مالی بر خلاف آنچه در ایران آموزش داده می‌شود، علمی بسیار عمیق و اصولی است. آنچه در سال‌های گذشته در ایران شاهد آن بوده‌اید، ظهور سطحی‌نگری‌ها و ساده‌اندیشی‌ها درباره موفقیت مالی بوده که حاصلی جز شکست‌های پیاپی و افسردگی‌های پنهان برای مردم نداشته است.

نمی‌توان انکار کرد که موفقیت فرّار است. چرا بعضی از انسان‌ها بسیار پولدار هستند؟ تنها 5 درصد از جمعیت ایالات متحده، توانسته‌اند به موفقیت دست پیدا کنند. آن‌ها دارای چه ویژگی‌هایی هستند که تا این اندازه موفق شده‌اند؟ متأسفانه طریقه‌ی رسیدن به موفقیت مالی در زندگی، موضوعی نیست که در مدارس آموزش داده شود. انسان‌ها همگی در یک کشتی هستند و وضعیت مشابهی دارند، تلاش می‌کنند از طریق آزمون و خطا و به روش خودشان، متوجه این قضیه شوند.

توماس کورلی (Thomas C. Corley) سال‌ها، وقت خود را صرف تحقیق در مورد عادات روزانه افراد ثروتمند نموده و نتایج تحقیقاتش را در «برنامه عادات افراد ثروتمند» ثبت کرده است. این برنامه به صورت گام به گام طوری طراحی شده که به راحتی بتوان رهنمودها را دنبال کرد و برای کسب موفقیت‌های شخصی و مالی هیچ محدودیتی ندارد.

در بخشی از کتاب عادات ثروتمندان می‌خوانیم:

چند سال قبل در انجمن بین‌المللی نمایندگان اتومبیل، هرب به یکی از دلال‌های جزیره استاتن، نزدیک شد و شروع به صحبت کردند. آن مرد به هرب گفت که از سفرهای ماهیانه به نمایندگی میتسوبیشی در رد آیلند، برای تأمین بودجه ماه آینده خسته شده و دنبال یک خریدار می‌گردد و هرب مشتاقانه این فرصت را قاپید. مدت‌ها بود آرزو داشت که نمایندگی خودش را داشته باشد و آن را همانطورکه همیشه دوست داشت و فکر می‌کرد درست است، اداره کند. قوانین و پاداش‌های خودش را داشته باشد. او می‌خواست آدم بزرگی باشد و این فرصت را مثل یک شانس بزرگ می‌دید.

ماه‌های اول، کار نمایندگی جدید آرام پیش می‌رفت، اما این باعث دلسردی هرب نشد. او علت فروش پایین را تغییر نمایندگی می‌دانست و مطمئن بود که همه چیز خیلی زود بهتر می‌شود. او تصمیم گرفت که آستین‌هایش را بالا بزند و به تیم فروشش نشان بدهد که چگونه باید مثل یک فروشنده حرفه‌ای، عمل کنند.

فروش کمی بالا رفت اما نه به اندازه‌ای که انتظارش را داشت. او هر روز و هر ماه به فروشش ادامه داد، اما کار سخت شده بود. او در تنظیم مسئولیت‌های گسترده نمایندگی‌اش مشکل داشت. بیشتر وقتش صرف رفع مشکل نقدینگی در کارش می‌شد. زمانی به خود آمد و متوجه شد که مرتب در حال سر زدن به بانک‌هاست تا منابع اعتباری جدیدی را اضافه کند؛ یا وام جدیدی برای فروش کالا دریافت کند.

بیشتر وقتش را به جای حضور در سالن نمایشگاهش، در بانک می‌گذراند و این موضوع، مشکل نقدینگی‌اش را بدتر می‌کرد. او در فروش بهترین بود، حتی اگر فروش او در مقایسه با محصولاتی که در نمایندگی‌هایی که قبلاً به عنوان فروشنده آن جا کار می‌کرد، کمتر بود. دست و پنجه نرم کردن با مسئولیت‌های مدیریتی در کنار فروش بسیار طاقت‌فرسا بود.

 ۹۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-684030-9 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۱۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه مترجم
مقدمه
فروشنده‌ی بیمه
منشی
فروشنده‌ی ماشین
حسابدار
برنامه آموزشی عادت‌های ثروت‌ساز
عادت ثروت‌ساز برای کار مشتری
عادت ثروت‌ساز برای کار منشی
عادت‌های ثروت‌ساز در کار برای فروشنده ماشین
عادت‌های ثروت‌ساز در کار برای فروشنده بیمه
مراسم بزرگداشت جِی-سی-جابز

راهنمای دانلود کتاب عادات ثروتمندان: عادت‌های روزانه‌ی افراد ثروتمند

برای دانلود کتاب عادات ثروتمندان: عادت‌های روزانه‌ی افراد ثروتمند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  عادات ثروتمندان: عادت‌های روزانه‌ی افراد ثروتمند
سامان درگاهی
۱۳۹۸/۱۱/۱۲
خیلی ساده و مفید و داستانی نوشته شده تکنیک هاش هم جوری هست که کاملا واضح و میشه عملیش کرد در کل مفید بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)