دانلود کتاب عشق در نگاه صفر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب عشق در نگاه صفر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب عشق در نگاه صفر

آناهیتا رحیمی در کتاب عشق در نگاه صفر، داستان عاشقانه‌ و پرفراز و نشیب دو جوان به نام‌های دیانا و آرمین را به رشته‌ی تحریر درآورده است.

در بخشی از کتاب عشق در نگاه صفر می‌خوانیم:

من داخل قایق شدم تا تو رو با خودم ببرم اما تو فقط فریاد می‌زدی نه! دریا دیگه آروم نبود و ما توی اون قایق بودیم. یکدفعه شروع کردیم به لرزیدن و بعد آتش‌سوزی رخ داد. تمام کشتی‌ها درحال سوختن بودند. هر دو تعادلمون رو از دست دادیم. من خوردم به تو و تو افتادی توی دریا. توی طوفان و آتش‌سوزی و بارون شدید، من از بین شعله‌های آتش چهره‌ی رها و مریلا رو دیدم.

مریلا وحشت‌زده به من نگاه می‌کرد و می‌لرزید. بعد هم فرار کرد. مریلا اون موقع‌ها خیلی دوست داشت که با ما دوست بشه؛ ولی ما نمی‌خواستیم. در نتیجه هرجا که می‌رفتیم، اون ما رو دنبال می‌کرد. اون شب هم اون شاهد ماجرا بود. اما من تا حالا رها رو ندیده بودم؛ یعنی فکر می‌کنم هیچ کدوممون اون رو ندیده بودیم.

حالا که بهش فکر می‌کنم می‌فهمم کسی که اون شب از میون آتیش و بارون دیدم، تو بودی رها و با چشمانی پر از نفرت ما رو تماشا می‌کردی. من از بین شعله‌ی آتش خودم رو بیرون کشیدم. مثل معجزه بود. سریع به جشن برگشتم؛ کسی متوجه نبود من نشده بود. واقعاً ترسیده‌ بودم. توی جشن بودیم که خبر آتش‌سوزی کشتی‌ها رو آوردن و بعد من بین جمعیت مامانم رو پیدا کردم و بهش گفتم می‌خوام برم خونه. تا خونه تنها رفتم؛ من واقعاً شوک‌زده بودم و وحشت کرده بودم.

مدام با خودم می‌گفتم من یه آدم کشتم. اون شب تب شدیدی کرده‌ بودم و توی تب می‌سوختم. صبح وقتی از خواب بیدار شدم، چیزی یادم نمیومد. بلند شدم و ‌دیدم که انگار دارم توی دنیای جدیدی زندگی می‌کنم. تمام کشتی‌هایی که شرکت ما ساخته بود، از بین رفته بود. قراردادی تجاری بین شرکت کشتی‌سازی ما و شرکت کشتی‌رانی شما بسته شده بود؛ به این صورت که قرار بود ما کشتی‌های شما رو بسازیم.

 ۱۳۳ صفحه، ۳۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-7006-15-5 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب عشق در نگاه صفر

برای دانلود کتاب عشق در نگاه صفر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  عشق در نگاه صفر
A J
۱۳۹۹/۱/۲
من کتاب تخیلی دوس دارم قشنگ بود
فاطی شیری
۱۳۹۸/۱۲/۲۷
من دوست نداشتم خیلی قوی نبود البته خیلی هم بد نبود. شاید دیگران بپسندند.
یاسمین ف
۱۳۹۹/۱/۵
یک کپی برداری بسیار ضعیف از صد سال تنهایی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)